Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Doskonalenie jazdy na motocyklu / skuterze


krzytro

masz ochotę udoskonalać technikę jazdy?  

81 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Kisiel

    5

  • rpp

    5

  • krzytro

    4

  • Corleone

    3

Top użytkownicy w tym temacie

Krzytro, w zeszły sezon pomysł ograniczał się do wynajęcia samego ichniego placu, czy w tym planujesz nadzór któregoś z instruktorów? Trochę ciężko jest mi sobie wyobrazić wariant z instruktorem, skoro diametralnie inaczej się jeździ jakąś 125ką, Majką 400, tmaxem, a inaczej biegiem. Poza tym część placu przystosowana do szlifowania nauki jest pojemności góra dwóch motocykli.

Chyba, że będą po podstawy szlifowania umiejętności jazdy..

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z chęcią poćwiczę.

@Kisiel, mam nadzieję, że użyczysz swojego starego T-Maxa. W razie "draki" masz jakieś zapasowe plastiki, a jak będzie trzeba coś wymienić, to do tego starocia kupimy graty za małą kasę. :)

@Krzytro, dawaj więcej danych i ruszamy na złamanie "plastiku". ;)

Odnośnik do komentarza

Ja też bardzo chętnie !OK . Choć jak pisał Kisiel - przydało by się więcej szczegółów: za ile / kiedy / w jakiej formie / etc... Ale rozumiem, że to za chwilę. Generalnie pomysł super!

Odnośnik do komentarza

Ja jako już nie młody dziadek.gif człek mógłbym się podszkolić,!scooter oczywiście nie na swoim sprzęcie (bo jeszcze mógłby się zarysować) ;) !pomidor

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pomysł fantastyczny, ale swoim sprzętem wolę nie próbować ostrego treningu.

Chętnie wezmę udział, poproszę o więcej szczegółów.

Odnośnik do komentarza

W porozumieniu z właścicielem szkoły jazdy Promotor Piotrkiem Gadajem,jest propozycja zorganizowania(oczywiście nie za darmo)spotkań na placu manewrowym w celu udoskonalania techniki jazdy.Jeśli będzie zainteresowanie przygotujemy terminy i plan spotkań

Dołączam do grona na TAK :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...