Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w koło komina jak to sie mówi stówkę nakręciłem :) tak koło 16 pewnie jeszcze pośmigam, słoneczko ładne, ale po jajeczkach :)

Odnośnik do komentarza

Dziś pogoda ładna :) przywiozłem pozdrowienia dla Płocka z...

0191be01f80c9a02585c712f626212d5.jpg

a także z ...

aa020d496b53c8bd8aa706911fe088a2.jpg

Po drodze Gostynin :)

PS. Szkoda że samotnie, jeden kolega z Płocka wymiękł :( Chłopaki z Kutna zaszyli się i czekają nie wiadomo na co, no cóż sam sobie żeglarzem, sterem i okrętem, dobrze że kiedyś wiosłowałem to dam radę :)

Pozdrawiam ja zawsze chętnie zwiększe ilość przejechanych kilometrów

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zrobiłem około 200 km dokoła płocka ale nikogo z burgmaników nie spotkałem Gostynin soczewka włocłwek i nic nie wiem wszyscy chyba się po obrazali w sobotę będę kulal po 14 może ktoś się da namówić

:clapping:

Dzisiaj zrobiłem około 200 km dokoła płocka ale nikogo z burgmaników nie spotkałem Gostynin soczewka włocłwek i nic nie wiem wszyscy chyba się po obrazali w sobotę będę kulal po 14 może ktoś się da namówić

:clapping:

Odnośnik do komentarza

Powrót tego samego dnia a dokładnie jaka miejscowość nie wiem, chodzi o to by dojechać nad morze i zaczerpnąć morskiego powietrza. Jak na dzień dzisiejszy jedzie 5 x 2oo :)

Odnośnik do komentarza

Siemka, latacie dziś?, lodzkie wybiera się dzis za Łęczyce , konkretnie "ruiny besiekiery". Bylaby okazja się zobaczyć, więc zapraszamy.

Odnośnik do komentarza

Wybiera się ktoś do Nowego Jasieńca w sobotę?

Chciałbym załapać się na paradę, pogaduchy i do domu.

Pasuje mi tylko sobota i chętnie z kimś się wybiorę bo samemu trasa będzie się dłużyć.

Odnośnik do komentarza

Kto chętny na wyjazd w niedziele rano na motoweteran w Łodzi? Ruszamy z płocka. Powrót około południa.

Kto chętny na wyjazd w niedziele rano na motoweteran w Łodzi? Ruszamy z płocka. Powrót około południa.

Nieaktualne.

Odnośnik do komentarza

Sory ze dopiero odpisuje. Dziś nie mogłem jeździć ze względu na promile B) . Wczoraj planowaliśmy dzisiejszy wypad z Rafałem, ale ostatecznie wieczory zaliczylismy imprezowe i trzeba było zrezygnować z wyjazdu.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Andrzej za wspólne km :) ja zamknąłem dzień dziś 340km Ty pewnie więcej dobre ta goloneczka pod Bydgoszczą, musimy powtórzyć kiedyś, Twój szaszłyczek chyba Ci smakował :)

3899e3e385877e5408f65560383f64d7.jpg

A tu sprzęty żeby nie było :)

c1a58437935b97316d4473dddc69aed1.jpg

Klauzoniusz ja jutro mogę, podaj czas i miejsce :)

Trzeba było napisać że już nie jest aktualne

Odnośnik do komentarza

Kurde, musiałeś późno mi odpisać. Kilka razy zaglądałem i nic nie widziałem. Tak w oczekiwaniu na odpowiedz straciłem w końcu wzrok :) (gorąco było i z kolegą chłodziliśmy się piwkami) . Dopiero teraz wracam do życia - szkoda się nie udało. Dziś nie dam juz rady bo w południe wyjeżdżam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...