Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Płock i okolice


Arkadiusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witajcie :) taka cisza u was, trzeba ruszyć 2oo. Propo dla tych, którzy nie będą w Bieszczadach - Może zainteresuje Was wspólne kulanie, jakby co dopisujcie się - info >>TUTAJ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To co widzimy sie w drodze na Pierniki? Poprowadzicie nas do Torunia? Jak TAK to zapodajcie jakis szczegol w weekendowym temacie. W Toruniu chcemy przywitac chlopakow wracajacych z wyprawy do b.nrdowka i oni pociagna nas do Golubia.

Odnośnik do komentarza

Andrzej, Paweł dzieki za wspólne km :) musimy powtórzyć tylko następnym razem przejechać wiecej km bo bynajmniej ja nie nasyciłem się jazdą :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No wlasnie, moze jednak na pierniki dacie rade? Milo bedzie sie spotkac. Jedziemy przez Plock i robimy krotki przystanek we Wloclawku. To jak tam... bedzie Wasza reprezentacja?

Odnośnik do komentarza

witam

Troche forum ożyło i dobrze, udało mi się sprzedać jakiś tydzień temu sprzęcik, z powrotem do maxi będzie ciężko. Nie było sensu żeby stał w garażu, ktoś inny niech się pocieszy.

Pozdrawiam wszystkich, powodzonka, przyjemnego kulania i kręcenia kolejnych kilometrów, ile wyjazdów tyle powrotów życze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...