Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dr.Big moderatorem


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

Ermi, nie rob z siebie teraz ofiary. Sam zaczales ten temat w niezbyt elegancki sposob, to teraz nie wykrecaj sie sianem i nie szukaj problemow gdzie ich nie ma.

Jak Ci co s nie pasuje to napisz to w kulturalny sposob...

PS: Ja w przeciwienstwie do Ciebie staram sie hamowac obie strony, Ty wpadles swoim chamskim postem w ogloszenie obcej osoby i jeszcze dajesz mi rady dotyczace dyplomacji ???

Sorry, ale widze ze naprawde szkoda bylo mojej pierwszej odpowiedzi... Trzeba bylo zostawic to "wystapienie" bez komentarza.

PS. Badz sobie w szoku, ale najpierw przeczytaj ze zrozumieniem do kogo adresowales swoj pierwszy post ... przeczytales? ... To teraz przeczytaj drugi ... Ja nie widze tu zadnej skladnosci, a wrecz odwracanie kota ogonen i probe wykaraskania sie z niemilej sytuacji czyims kosztem... To wszystko co mam do powiedzenia.

Edit: Obrazac moze nie, ale znasz pojecie dyskredytowac, siac zamet, itp?

Teraz wszystko tlumaczysz swoja "wredna cecha charakteru" i dobrem "naszego ukochanego" forum.

Tak, rzeczywiscie masz jaja piszac tego drugiego posta i probujac sie postawic w pozycji "obroncy ucisnionych"... no comment ...

Odnośnik do komentarza
przedstawiłem swoj punkt widzenia. Zastanawia mnie czy sam się nakręciłe? na mnie czy kto? Cie podpuszcza??? bo to nie jest komentarz do incydentalnego przypadku.

A ja przedstawiam mój punkt widzenia.

Jednak w przeciwienstwie do Ciebie, nie wciagam w te rozgrywki calego forum.

Moja odpowiedz dotyczyla jedynie Twojej osoby, Ty za to zaczynasz grac na "uczuciach ludzi" , a tego nie cierpie.

A reakcja moja jest jedynie reakcja na Twoj pierwszy post i ciesz sie, ze w miedzyczasie przespalem sie z 8 godzin(z nadzieja ze przeedytujesz posta) i moja odpowiedz zostala zawarta jedynie w kilku suchych slowach...

Bo naprawde nie cierpie "przyjacielskich" kretow...

Odnośnik do komentarza

no to daj mi bana i po sprawie w końcu mozesz. Wogule w PiSdu mnie wykasuj jako usera też przecież mozesz.

Powiem Ci że ja dla odmiany nie znoszę, jak się kogo? obrzuca epitetami czy też bezkrytycyzmu z zarozumialstwem.

czasy kiedy "byk pierdział a cała obora słuchała" mineły. Każdy ma prawo do własnego zdania i stylu a w moich wypowiedziach nie ma nic pseudo.

Uderz się w pier? i powiedz że masz rację tak do końca na 100% to zrozumiem może że faktycznie słowa którymi traktujesz moja osobe to prawda. Jak nie będziesz pewny to się zastanów. Bo hamem ani wariatem ani też olewusem forum czy Ciebie, jako? się nie czuję. Dodam na razie sie nie czuje.

Odnośnik do komentarza
no to daj mi bana i po sprawie w końcu mozesz. Wogule w PiSdu mnie wykasuj jako usera też przecież mozesz.

Powiem Ci że ja dla odmiany nie znoszę, jak się kogo? obrzuca epitetami czy też bezkrytycyzmu z zarozumialstwem.

czasy kiedy "byk pierdział a cała obora słuchała" mineły. Każdy ma prawo do własnego zdania i stylu a w moich wypowiedziach nie ma nic pseudo.

Uderz się w pier? i powiedz że masz rację tak do końca na 100% to zrozumiem może że faktycznie słowa którymi traktujesz moja osobe to prawda. Jak nie będziesz pewny to się zastanów. Bo hamem ani wariatem ani też olewusem forum czy Ciebie, jako? się nie czuję. Dodam na razie sie nie czuje.

Stary, to nie ja zaczalem tak nieszczesliwie ten temat.

Jesli sadzisz ze przyjalem funkcje moderatora tylko po to, aby skakac tak jak mi zagraja, to sie mylisz.

Nie mam zamiaru zajmowac sie Twoim problemem, jakikolwiek by on byl, problemem forum jak najbardziej -> po to jest ten topic(a nie inne).

Szkoda tylko, ze widzisz to w kategoriach "byk pierdzi- reszta musi sie sluchac"... Czyzby znowu zagrywka pod publike?

Masz prawo wypowiedzi i z niego korzystasz, nikt nic nie kasuje, ani nie nie ma cenzury, tylko zauwaz, ze to moze Ty starasz sie byc tym "pierdzacym bykiem"?

Nigdzie nie napisalem "chamem", "olewusem" czy "wariatem". Napisalem za to "chamskim postem" i "olewanie forum" z zaznaczeniem formy Twojego pierwszego posta. I chyba mam racje, bo forma i trescia nadaje sie raczej na "forum zazdrosnych przedszkolakow"?

Z "przyjacielskim :lol: " pozdrowieniem ...

Odnośnik do komentarza

ręce opadły z szelestem

wszystko co miałem do powiedzenia - powiedziałem

A ja dalej bede Cie pozdrawiał po przyjacielsku i bez zmrużonego oczka, bo wiem ze praca moda to cieżkie zajęcie.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Na tym forum ma prawo wypowiadać się każdy, kto się na nie zapisze ...

Starajmy się , aby tak pozostało.

Takie w?tki nie bardzo mi się podobaj?, ale cóż staramy się kultywować wolno?ć słowa ...

Ze swojej strony proponuje zamkn?ć tę dyskusje na forum i pozostawic do wyja?nienia na "ubitej ziemi".

:lol:

Chciałbym jeszcze powiedzieć , że wolno?ć słowa nie oznacza demokracji ( bo nie jest ona najlepsza dla polaków - patrz KACZKI ) . Żeby nie było Dr.BIG został wyposażony w uprawnienia moderatora , bo reprezentował sposób my?lenia oraz zdrowy rozs?dek w ilo?ciach podobnych do mojego i Mariusza i dlatego uznali?my jednogło?nie, że zostanie moderatorem i nie naruszy to naszej wizji forum ani strony. Jako taki ten w?tek uważam za mało poważny i nie pasuj?cy do burgmani , klubu b?dĽ co b?dĽ dorosłych facetów.

Odnośnik do komentarza

ale po przyjacielsku po prostu musiałem. :lol:

A ja dalej bede Cie pozdrawiał po przyjacielsku i bez zmrużonego oczka

Och juz nie rob scen... w koncu to tylko reakcja...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A moze by tak zamknac ten watek bo chyba nie ma sensu ciagnac dalej pyskowki. Szkoda psuc opinii forum na ktorym od 2 lat nie bylo takich problemow jak teraz. Ja tez juz mam dosc zimy ale nie powod zeby az tak ostro reragowac. Ermi powiem ci ze chyba bardziej wyczekujesz wiosny niz ja. :lol: Oby do wiosny bo sie wszyscy pozabijamy !V

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Życzyłbym sobie aby ten w?tek umarł ?mierci? naturaln? ale zamykac go nie chciałem. My?lę jednak, że na aktualnym etapie wypada to zrobić. Pozatym z założenia miał on zupełnie inne cele informacyjne.

Chyba wszystko już zostało powiedziane... w mniej lub bardziej sympatyczny sposób. Ja przynajmniej wszystko co mogłem napisałem.

Osobi?cie chcę my?leć (i nie dopuszczać inaczej), że powyższe dyskusje maj? bezpo?redni zwi?zek z długo oczekiwan? wiosn? i ?wiadcz? o naszym znurzeniu otoczaj?c? nas pogod?... :lol:

Panowie... wiosna tuż, tuż !V

W?tek zamykam

MariuszBurgi

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...