Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Dr.Big moderatorem


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W zwi?zku z tym, że ruch na naszej stronie wzrasta w lawinowym tempie w skład osób opiekuj?cych się forum www.burgmania.net wchodzi Dr.Big.

Chyba nie muszę pisać dlaczego wła?nie on będzie nam pomagał? Wystarczy spojrzeć na ilo?ć postów pod jego avatarem oraz oczywi?cie fakt ile razy pomógł odpowiadaj?c na wiele pytań jakie padły na forum.

Jest to także jeden z najbardziej zaangażowanych Klubowiczów, których darze zaufaniem.

Pozatym czas jaki spędza na forum ?wiadczy o tym, że jego pomoc może się z czasem okazać bardzo potrzebna.

Tak więc... witam oficjalnie w naszych szeregach jako moderator forum www.burgmania.net !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hehe Gratki... Ja jestem jak najbardziej za... A nawet przeciw !yeah ( :lol: ).

Bigu rzeczywi?cie na forum siedzi chybaa 24H bo cięzko Go nie zastać(na ukrytym :lol: )...

Nie zaszkodzi nam kolejny moderator, byleby nie był na usługach Tadeusza R. !sciana ...

Tymczasem życzę Biguwo mało roboty i żeby w dalszym ci?gu siedzenie całodzienne na forum przynosiło Mu powody do szczę?cia a nie nerwów...

Pozdrówki...Qbekczek :lol:

P.S. trzeba będzie co?nieco? wypoić z modem :angry:

Odnośnik do komentarza

Kuba, dzieki :) . Jestes jak zwykle najszybszy !guns .

Nie bede czekal i dorzuce swoje 2 grosze.

Nie ma tu czego gratulowac, bo jestesmy na cale szczescie, na dosyc specyficznym forum. Nie musimy miec tu calej ekipy ludzi pilnujacych porzadku, a funkcja moda sprowadza sie u nas jedynie do przesuwania tematow z dzialu do dzialu :angry: .

Forum jest tez o tyle specyficzne, ze znamy sie osobiscie z duza wiekszoscia Klubowiczow, co oznacza, ze de facto, pozostaje dalej calkiem normalnym uzytkownikiem forum.

Jedyna zmiana dotyczyc moze nowych uzytkownikow, oczywiscie jesli swoim zachowaniem beda zbyt odbiegali od przyjetych przez nas regul, ale to chyba nie sa jakies wygorowane wymagania ;) ?

Kubo, zadowolenie wystarczy :lol: . A jesli chcesz wypic z "modem", to musisz poszukac na innych forach :lol: , ja reaguje na przydomek "bigu" ;):lol: ... juz nie kudlaty...

Odnośnik do komentarza

GRATULACJE ! Oby? się spisał na swojej nowej pozycji :angry: Forum to jest o tyle łatwiejsze w moderowaniu że rejestruj? się tutaj osoby starsze (s? wyj?tki !guns)które maja poukładane w głowach i wiedz? co pisz?.

Odnośnik do komentarza

Bigu :angry:

Gratulacyjki :lol: wielkie - mam nadzieje , że nie przepracujesz się , a je?li ,,pracować '' będziesz musiał to będzie to w jedynym słusznym celu ....

PS- Bigu .... jak tak patrze dzi? na forum - Twoja funkcja jest bardzo potrzebna ... !guns

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Słuchajcie... Tu naprawdę nie ma sensu pisać "oby? się sprawdził" a gratulować to powinni?cie mi a nie Bigowi... wbrew pozorom w dzisiejszych czasach cięzko o odpowiednie osoby na które można liczyć a wła?nie Biga zaliczam do takich osób... tym bardziej, że znamy się nie od wczoraj.

Je?li Dr.Big nie chciałby przyj?ć stanowiska moderatora zaproponowałbym je Artixowi ale ten jak wiemy jest mocno zapracowany a dodatkowo dużo czasu po?więca na Ogame :angry: wła?nie dlatego nie chciałem go obarczać dodatkowym obowi?zkiem. Naszczęscie na Artixa mogę liczyć w wielu innych sprawach ale oczywi?cie nie tylko na niego. Generalnie cały nasz Klub składa się z ludzi, którzy s? praktycznie zawsze chętni do pomocy i chyba wła?nie to jest dla mnie najważniejsze w Burgmanii. !guns

Wracaj?c do moderowania>

Tak jak zostało powiedziane: Nasze forum jest do?ć specyficzne, pracy specjalnie nie ma bo i rzadko wpadaj? tu ludzie, którzy mogliby wprowadzać chaos a je?li się tacy trafiaj? zostaj? szybko sprowadzeni na ziemie (np. przez Kubo :lol: ).

Poprosiłem Biga o pomoc tylko dlatego, że s? momenty kiedy ani ja ani Tetsuo nie jeste?my w stanie obserwować na bież?co co? się dzieje na forum a jeszcze jedna osoba w naszym składzie napewno się przyda.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla Mariusza i Tetsuo z powodu zdobycia godnego pomocnika w sprawach forumowych !guns

Pozdrówka

P.s. A Bigowi gratulacje z powodu awansu.

Odnośnik do komentarza
Wracaj?c do moderowania>

Tak jak zostało powiedziane: Nasze forum jest do?ć specyficzne, pracy specjalnie nie ma bo i rzadko wpadaj? tu ludzie, którzy mogliby wprowadzać chaos a je?li się tacy trafiaj? zostaj? szybko sprowadzeni na ziemie (np. przez Kubo  :angry: ).

I wlasnie tu moja pierwsza prosba :lol: . Jesli widzicie post, ktory jest jakis "nie halo", to prosze, niech jedna osoba da znac piszacemu, ze cos jest nie tak (a najlepiej poczekac na reakcje Mariusza, Tetsuo lub moja). Smiesznie to wyglada(i troche przypomina mi inne forum skuterowe :lol: ), kiedy pod takim postem jest nagle 5 roznych wpisow zwracajacych uwage nowicjuszowi.

No i pozniej ciezko cos z tym zrobic, a takie "kwiatki" akurat nie zdobia forum.

Sam zreszta wole tepic takich niereformowalnych za pomoca milczenia, nie odpisuje na glupie albo zaczepne posty i jest spokoj. Bylo juz tu kilka takich osob, ktore nic nie wskorawszy, po pewnym czasie zniknely z horyzontu !guns ...

Odnośnik do komentarza
Gość kamyk128

Gratuluje zasłużonego awansu !guns

Sam zreszta wole tepic takich niereformowalnych za pomoca milczenia, nie odpisuje na glupie albo zaczepne posty i jest spokoj. Bylo juz tu kilka takich osob, ktore nic nie wskorawszy, po pewnym czasie zniknely z horyzontu laugh.gif ...

Nikt nie lubi byc olewany. My?le że na takie głupie lub zaczepne posty powinien odpowiedzieć administrator albo moderator ale nik wiecej. No chyba że post przekracza wszelkie granice to można go pozostawić samemu sobie. Jest to tylko moje zdanie i żeby nikt żle tego nieodebrał :angry:

Jeszcze raz gratuluje i Podrawiam Adrian :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam, nowego Moderatora, :angry: i cieszę się że jest nim DR.BIG rzeczywi?cie jest odpowiedni? osob? ponieważ z wielu Jego wypowiedzi wynika ze stara się zachowywać neutralno?ć, no i oczywi?cie gratuluje Mariuszowi i Tetsuo dobrego współpracownika. !guns

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Hehe faktycznie ostanio troche zapracowany jestem, co nie znaczy ze nie zagladam tu codziennie lub przez wiekszosc dnia !guns Mariusz na pewno zawsze mozesz na mnie liczyc, ale faktycznie czasem przyda sie moderator w osobie Biga ktory jeszcze czesciej niz ja siedzi na forum a kiedy nie ma Mariusza ani Tetsuo to nawet mnie wypadaja kwiatki w postaci 2 postow identycznych z winy systemu etc. i trzeba to usunac wiec osoba ktora poprawi to szybciej niz Mariusz i Tetsuo jest potrzebna. Z tego co zauwazylem niezwykle rzadko jest to inna robota niz wlasnie poprawki na forum w postaci dubli. :angry: Bigu milego moderowania :lol:

Odnośnik do komentarza
no i fajnie , tym bardziej ze nie wiadomo czy Cie na Burgmanie wposcimy z t? grypa :D

Mario, jedz do Lazienek poglaskac labedzia :D !TAZ .

Odnośnik do komentarza

Czesc.Przylacze sie do gratulacji,tylko tak wiele slodyczy juz poplynelo,ze nie wiem komu mam gratulowac?Adminom Moda -czy Modowi awansu?

Ale wychodzi na to ,ze wszyscy sa zadowoleni wiec HIP-HIP-hurra i milej wspolpracy.

A co do Drobiowej Grypy to kwarantanna trwa 3 miesiace wiec do Burgmanii pan Moderator powinien sie wyrobic!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

"...Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam, Prezes naszego Klubu, nieeech żyje nam... - to mówiłem ja, Jarz?bek Wacław" :D:D:D

hehe, ja również przył?czam się do gratulacji dla wszystkich zainteresowanych stron :o

pzdr

Odnośnik do komentarza

Halo! Nowy! Gratulacje ;)

Tak naprawdę to gratuluję nam, bo to dobry wybór. Dzięki Mariusz.

P.S. I za? impreza- oblewanie nowego moderatora ;)

Odnośnik do komentarza

Bigu, przyznaj się tu lepiej, ile bierzesz za pełnienie funkcji moda? ;)

Tak apropo nowych... po co rejestrować się na forum i nic nie pisać, skoro (prawie) wszystkie funkcje dostępne s? dla niezarejestrowanych użytkowników?

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No z wyjatkiem zadawania pytan, a tu sie okazuje ze jestesmy czesto ostatnia deska ratunku lub jak mowi moja 2-ga polowa majac dyzur w klinice, miejscem ostatniego kontaktu, bo nikt w innych miejscach nie znal odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza

W odpowiedzi na post Ermiego umieszczony w dziale "Ogloszenia" o tresci:

bigu widze ze sie strasznie przej?łe? moderowaniem forum.

Z własnego podwórka podpowiem że dobry informatyk i dobry moderator to taki ktorego nie widać. - a wszystko działa. prrrrrrr.... szalony nie galopoj.

i nie denerwoj sie na mnie ale na prawde wszedzie cie widac z umoralnianiem i nie mówie że to Ľle ale mozna to robić dyskretnie...albo go skasoj - wyrazam zgode bez komentowania.

ps": przenie? tego posta gdzie uważasz za stosowne bo wiem ze to total OT

ale po przyjacielsku po prostu musiałem. !w00t

Dlugo zastanawialem sie czy wogole reagowac na to "cos" co z siebie wydales. Nie wiem czy tak ciezko jest sie chwile zastanowic przed napisaniem jakiegos tekstu?

Jestem tym bardziej zdziwiony, bo wydawalo mi sie, ze wiek 32 lat jest wystarczajacym gwarantem poczytalnosci czlowieka. Jednak nie moge doczytac sie tu zadnej konstruktywnej krytyki, a jedynie zalazki zlosliwosci.

"Z wlasnego podworka", powiem Ci, ze takie tresci przesyla sie "po przyjacielsku" na priva. Nad sama forma posta mogles jeszcze popracowac lub wrzucic go przynajmniej w Worda, bo w ten sposob dajesz do zrozumienia, jak mnie, a przy okazji cale forum olewasz. To jest moje odczucie.

Wiecej kultury zycze... i to nie w stosunku do mnie.

Edit: A "zniknac" swojego posta to mozesz sam, ja postow nie kasuje... duch s.net pozdrawia !vampire .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie chcę za?miecać ogłoszenia o sprzedaży An 400 wiec wypowiem się tutaj...

bigu widze ze sie strasznie przej?łe? moderowaniem forum.

Z własnego podwórka podpowiem że dobry informatyk i dobry moderator to taki ktorego nie widać. - a wszystko działa. prrrrrrr.... szalony nie galopoj.

i nie denerwoj sie na mnie ale na prawde wszedzie cie widac z umoralnianiem i nie mówie że to Ľle ale mozna to robić dyskretnie...albo go skasoj - wyrazam zgode bez komentowania.

ps": przenie? tego posta gdzie uważasz za stosowne bo wiem ze to total OT

ale po przyjacielsku po prostu musiałem. 

Ermi... powiedz tak szczerze... Czy wczoraj nie byłe? po % ?>? whist

Osobi?cie nie mam najmniejszych zastrzeżeń do ruchów jakie wykonuje na forum Dr.Big. Napewno sam bym lepiej niczego nie zrobił.

Ermi... Dobry moderator to taki, który ma poukładane po deklem, który nie przelewa swoich osobistych problemów na innych oraz taki, który szybko i własciwie potrafi reagować ale jest przy tym opanowany. Pozatym u nas wszystko działa tak jak działało wcze?niej... wszystko GIT !V . Jedyny problem z jakim się borykamy jest coraz większy napływ nowych userów. Niestety niektórzy z nich pasuj? swoim intelektem na zupełnie inne fora dyskusyjne :lol: . Całe szczę?cie, że s? to jak narazie przypadki marginalne.

Pozatym... tak "po przyjacielsku" apeluje do Ciebie Ermi po raz enty: OBIECYWAŁE| NIE BRAĆ JUŻ TEGO !! ;)

Odnośnik do komentarza

Mogę powiedzieć szczerze, że nie byłem po %. Ruszyło mnie to coraz częstsze opierdalanie pisz?cych ludzi lub ich umoralnianie.

Miałem również nadzieję, że moje delikatne zwrócenie uwagi na problem (nie na osobę jako moderatora- Bigu) będzie wystarczaj?co zrozumiałe dla kogo? inteligętnego. A spotykam się z odpowiedzi? ba ripost? na "poziomie" faktycznie znanym z innych forum i to ze strony osoby, która powinna wytyczać standardy i normy pisz?cych - jestem w szoku. Bigu po mimo tego, że znamy się trochę czasu wybacz, ale nigdy Cię nie poniżałem publicznie i nigdy Ci nie naubliżałem i tego robić nie będę.

Piszę to wszystko maj?c na my?li wył?cznie dobro, Naszego forum. I nie chodzi mi o podważanie słuszno?ci wyboru Mariusza. A że mam odwagę powiedzieć co? gło?no to już moja wredna cecha charakteru, któr? z reszt? wielu z Was zna. Za to nikt mi nie powie, że nie mam jaj.

Na tym forum ma prawo wypowiadać się każdy, kto się na nie zapisze a forma, w jakiej prezentuje swoje my?li - no cóż często odbiega od tego, do czego się przyzwyczaili?my. Ludzie s? różni i maj? różne formy prezentacji my?li, różne jest ich wykształcenie, zawody czy wiek. Trzeba to zrozumieć, bo ?wiat się zmienia. Na wiele spraw trzeba przymykać oko i odpu?cić sobie komentowanie.

I to też widzę. Dla tego kiedy? sugerowałem, żeby Nasze grono był bardziej zamknięte.

Rozumiem ze jestem łamistrajkiem i ze zaraz zostanę okrzyknięty wichrzycielem lub szpiegiem o żółtym zabarwieniu. Trudno. A może zostanę wydalony z forum i klubu za "niepoprawno?ć polityczn?" może pojawi się ankiety czy wyp... ermiego?? któż to wie. (wszakże nie mam sqtera)

Ale jestem też do?ć starym użytkownikiem forum, na którym zostawiłem spory bagaż swojej wiedzy, rad i humoru.

Zatem proszę o opamiętanie się.

W tarocie jest taka karta, która akurat pasuje obecnie do forum -

Jest ni? UMIARKOWANIE.

Więcej dyplomacji i asertywno?ci i jeszcze raz dyplomacji.

z szacunkiem

edit:

i niech nie umknie gdzie? istota problemu

edit:

przedstawiłem swoj punkt widzenia. Zastanawia mnie czy sam się nakręciłe? na mnie czy kto? Cie podpuszcza??? bo to nie jest komentarz do incydentalnego przypadku.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...