Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Orientacja w terenie Maxi


krzysurban

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Bartheez5

Poczekajmy, zobaczymy co inni wypowiedzą się na ten temat Siemik a jeśli nikt nic nie żuci,żadnego terminu, ja zacznę pierwszy ;)

Jurek nie ma problemu jak byś zapodał jakiś termin MY z Moplickiem się dostosujemy !scooter

Właśnie wróciłem od swojej ZACNEJ ,3 godz. jej poswięciłem !YES Wygląda cudnie B)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jurek_mwo

    16

  • czaro69

    8

  • krzysurban

    7

  • Moplic

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Wiec i ja sie pisze na jakies delikatne spotkanie w W-M.

Dizel ja chce mieć przyjemność z jazdy, a nie szukać miejsca miedzy NO a NE.

Jedziemy i już. Siemik możesz jechać przez Braniewo. Może kolega Stalone się odezwie i wtedy go zgarniamy z Ornety i lecimy w stronę szczytna tam są fajne ścieżki.Zawsze z resztą można się umówić w Olsztynie. Co Wy na to, ale wtedy trzeba ze dwa dni wycieczki !scooter tak sądze.

Odnośnik do komentarza

Panowie! Kierownikowie ;) Z terminem,myślę tak: Najlepiej żebyście jakiś termin wy podali, ja będę na urlopie wiec się postaram dostosować,ale chętny na propozycje jestem !YES Myślę ze można i w Olsztynie zrobić spot,a potem w trasę,co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie odpowiada !YES Tak jak pisałem, jestem do 3-go maja max, potem wracam do Norwegii ehh samo życie ta robota ;) 30.04 2011 była by data ok oby pogoda była tez fajna. Co wy na to koledzy??

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie wyskocza mi plany dlugo weekendowe to wyruszam z Wami... ale mysle,że nic mi nie stanie na przeszkodzie...

Odnośnik do komentarza

Nie za bardzo kumam o co ci chodzi Krzysztof ?

NO-Olsztyn, NE-Elbląg. Jakbysmy znalezli miejsce miedzy olsztynem a elblagiem duzo bysmy sie nie najechali....

O to mi chodziło Arturze...

Odnośnik do komentarza

Dla mnie odpowiada !YES Tak jak pisałem, jestem do 3-go maja max, potem wracam do Norwegii ehh samo życie ta robota :P 30.04 2011 była by data ok oby pogoda była tez fajna. Co wy na to koledzy??

Mi pasuje !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę i zastanawiam się, czy ja za wami na dążę?? !scooter hmm wygląda na to, ze mój smyk,jest tu najmniejszy ,no nie biorę pod uwagę Hondy Helix.

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę i zastanawiam się, czy ja za wami na dążę?? !scooter hmm wygląda na to, ze mój smyk,jest tu najmniejszy ,no nie biorę pod uwagę Hondy Helix.

Nie wszyscy mają duże silniki :) . To tak jak z samochodem - im większy tym mniejszy .... wiadomo co . Dostosujemy się do najwolniejszych . Jazda jest dla przyjemności a nie na wyścigi .

Odnośnik do komentarza

A ja tylko tak dla żarciku,napisałem :) nie ma co mówić 400-tki tez maja kopa. !YES Nie mogę już się doczekać wyjazdu.:)Ja proponuje spotkanie gdzieś w Olsztynie może w Mcdonalds? co wy na to? jeśli tak, to musimy wybrać jeden z kilku,żeby każdy przyjechał na właściwy.

Odnośnik do komentarza

Przy dworcu kolejowym: Olsztyn Gł. jest stacja paliw Statoil i Mc donald.

Nie wiem tylko czy jest już czynny, bo ostatnio (listopad) był tam remont.Ale zadz i się dowiem.

Godzinę proponuję 12.00 !scooter !scooter

Tak, McD jest czynny.

Podaję dokładny adres:

ul.Lubelska 10b

10-404 Olsztyn

Odnośnik do komentarza

Tak, McD jest czynny.

Podaję dokładny adres:

ul.Lubelska 10b

10-404 Olsztyn

Wiec ja jestem jak najbardziej za...

Dla mnie jakakolwiek miejscówka będzie dobra.

Stalone, ja tak będe śmigał z Braniewa przez Ornete, wiec mogę zahaczyć po Ciebie i lecimy dalej.

Czekamy teraz na potwierdzenie Siemika i Dizla.

Odnośnik do komentarza

Mi pasi,co inni na to?

Czaro musimy tez się zgadać to polecimy razem, masz po drodze,to byście mnie z garneli,co ty na to?

Myślę, że nie inaczej- jedziemy razem do olsztyna !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Czyli już wiadomo 30.04. Olsztyn Mc Donald godz.12 startujemy???

Myślał już ktoś z was o planie przejazdu???? Czy idziemy na żywioł !scooter

Myślę, że nie inaczej- jedziemy razem do olsztyna !scooter !scooter

W takim Razie my z Moplickiem dołączymy również do was w Mrągowie. Jeśli to nie probl.???

Odnośnik do komentarza

Bartheez5 nie ma problemu,możemy się spotkać w Mrągowie,wskazane !OKK Proponuję Plac Rocha,to jest na rondzie..Każdy by tam się zjechał,i myślę ze tam było by każdemu po drodze.Druga opcja,proponuję zjazd,pod mój dom znany z nazwy Blokowisko :)Co wy na to?

Odnośnik do komentarza

Bartheez5 nie ma problemu,możemy się spotkać w Mrągowie,wskazane !OKK Proponuję Plac Rocha,to jest na rondzie..Każdy by tam się zjechał,i myślę ze tam było by każdemu po drodze.Druga opcja,proponuję zjazd,pod mój dom znany z nazwy Blokowisko :)Co wy na to?

Myślę,że plac Piłsudskiego (dawniej Rocha) będzie dobrym miejscem zbiórki,proponuję godz.10.30, żeby spokojnie dojechać do McDonalda w Olsztynie !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...