Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Orientacja w terenie Maxi


krzysurban

Rekomendowane odpowiedzi

Widząc ze nic sie nie dzieje w wojewodztwie to na poczatek chcialbym jakos zaczac to zeby cos robic.

Mozliwe, ze tez sie to przyda w przyszlosci, ale chcialbym sie dowiedziec ile jest osob w woj. warmińsko-mazurskim, ktore maja Maxiskutery??

Mysle o planowaniu jakis tras, spotkan.

Warmia i Mazury to piekne okolice.

Mam nadzieje ze jest wiecej osob niz 4 (2 realnie i 2 z forum).

Pozdrawiam i czekam na wpisy osob.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Jurek_mwo

    16

  • czaro69

    8

  • krzysurban

    7

  • Moplic

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Witam

Jestem z Olsztyna i w zlotach Burgmanii biorę udzia od 2007r.

Suzuki Burgman 650

Pozdrawiam i mam nadzieję , że jeszcze ktoś się odezwie. Ostatnio w Olsztynie pojawilo się kilka nowych maxi

Odnośnik do komentarza

Witam,

jest jeszcze ktoś z Kętrzyna na burgmanie 400 !OK

nawet z Giżycka ktoś jeszcze się zarejestrował ale nie miałem przyjemności poznać ;)

Nasz Opiekun Regionu (Dizel) ma już prawie gotowy spis w Warmińsko-Maz. :lol::D:D;)

Odnośnik do komentarza

No to Dizelka trzeba wziasc w obroty przy okazji spotkania sie z nim czemu nic nie organizuje.

Wiem, ze cos jeszcze jest w Elblagu z Maxi procz Artura.

Odnośnik do komentarza

Moplic!!

To czemu się nie meldowałeś wcześniej? Ja czasem tamtędy lecę na Pisanice itp

Byśmy się spotkali na mała czarną, gdzieś w mieście? W Kwietniu,będę tam przez Ełk leciał, wiec było by fajnie,się spotkać.

;)

Odnośnik do komentarza

Ejjj Moplic więc nie ma sprawy,bedę w PL w kwietniu, może akurat byś się przewijał przez Mrągowo,to kawy u mnie nie brakuje.. ;)

Odnośnik do komentarza

Dzięki, dzięki, dzięki! Planowałem wcześniejszy wyjazd do Olsztyna, ale niestety moja kochana druga połowa pozrywała ścięgna i teraz przez dwa miesiące będę pielęgniarzem. No i z jazdy nici. Ale co się odwlecze ... . Jeżeli dam radę, to może wpadnę na sobotę i niedzielę do Malborka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Wchodzę na regionalne i oczom nie wierzę ! Jest konwersacja w W-M ?!

Oby tak pozostało na lata bo okazji do spotkań będzie wiele w tym i następnych latach .Z większością to już się znamy z paru spotkań i myślę że cos zorganizujemu w regionie . Ja teraz mam sporo pracy i nawet aż wstyd sie przyznać nie pojeździłem jeszcze !scooter . Ale tak bywa najpierw praca a potem przyjemności - niestety .

Propozycja spotkania regionalnego - kto zna fajne miejsce między Elblągiem a Olsztynem na spotkanie nie koniecznie 2 dniowe .

Odnośnik do komentarza

Artur,tylko praca może Cię usprawiedliwić !scooter

A tak poważnie, to musimy zrobić spota w naszym regionie !piwko !piwko , bo wstyd normalnie...

Odnośnik do komentarza

Wstyd koledzy jak diabli,ale nic straconego zawsze na miarę wolnego czasu można ugadać się,i zrobić spot kanko jedno dniowe. Ja będę w PL 17-go do 2-3 Maja.Może by wtedy,między tymi dniami, się udało nam spotkać?

Odnośnik do komentarza
Gość Bartheez5

WITAM !!!!!

Pozdrawiam Z Ełku i zapraszam w piękne okolice!!!!

Moplic!!

To czemu się nie meldowałeś wcześniej? Ja czasem tamtędy lecę na Pisanice itp

Byśmy się spotkali na mała czarną, gdzieś w mieście? W Kwietniu,będę tam przez Ełk leciał, wiec było by fajnie,się spotkać.

:P

Bardzo chętnie spotkam się z kol. z Mrągowa w Ełku na małą czarną i nie tylko !piwko

Pozdrawiam!!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam!

Wobec tego,trzeba będzie się jakoś zgadać, kiedy mogli byśmy się spotkać?

Ja jak pisałem,będę już w Polsce 17-go Kwietnia-do 2-3 maj-a więc odezwę się na pewno, zaraz jak przyjadę, i będziemy mogli określić się co do terminu spotu !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Fajnie że coś kombinujecie ale jeśli nikt nie zaproponuje jakiegoś terminu to nigdy się nie umówicie.Niech ktoś napisze termin i miejsce spotkania i teoretyczny planik przejażdżki.szczerze mówiąc sam chętnie dojadę i pokulam się po mazurach.

Panowie ruszać się, mieszkacie w najpiękniejszym regionie polski - dla mnie oczywiście-.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza

Śiemik!!

Masz rację, jest na Mazurach piknieeee :) Proszę o podanie jakiegoś terminu koledzy,jak już pisałem wiadome jest, kiedy ja będę,tak więc jakby można było w tym terminie co wy na to? Zastanawiam się tylko,czy na spot,jechać,Hondą Helix czy też Suzi? :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja przyjechał bym na pewno SUZUKI :D .

Myślcie intensywnie, rzadko jeżdżę w tamtą stronę a szkoda bo widoczki są przepiękne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...