Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cena cukru i zasady jego sprzedaży


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Worlan napisał:

Teraz to trzeba zaczekać jak ceny spadną i dopiero kupić zapas ;)

Przestępuję z nogi na nogę kiedy będzie można uderzyć do biedry :P

Grzesiu podobno w sklepach na stacjach Orlen w O'shop jest najtańsze masło po 4.90 za kostkę.  Widziałem gdzieś taką zajawkę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    12

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    6

  • Lucjan73

    5

  • szorstki

    4

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 godziny temu, Lucjan73 napisał:

Grzesiu podobno w sklepach na stacjach Orlen w O'shop jest najtańsze masło po 4.90 za kostkę.  Widziałem gdzieś taką zajawkę.

To chyba nie kostka, tylko kosteczka. :)  A o jajkach nie słyszeliście ?  Po aferach we Francji i Niemczech nasze (Polskie) jajka się sprzedają na zachodzie jak ciepłe bułeczki, a u nas drogo i w dodatku czasem brakuje.  To może być dochodowa inwestycja :) 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jaja to ważna sprawa. A wiadomo, najlepsze są od kurek grzebiących pazurem w kompoście


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, KriSSo napisał:

Jaja to ważna sprawa. A wiadomo, najlepsze są od kurek grzebiących pazurem w kompoście emoji3.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak tak Piotruś jajka to bardzo ważna sprawa, a ja na święta zawsze robię sobie sam Wędlinki, szkoda że nie możecie ich powąchać i spróbować ale wygląd mówi sam za siebie hehe

A6917902-1AE1-4A59-90B3-9E69B2D45B5D.jpeg

Hociaż niektórzy już mieli okazje spróbować co nie co z moich wyrobów.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Masełka już dawno nie spożywam, jajeczka co 2 tygodnie chłop przywozi do domu, a wszelkiego rodzaju mięsko i wędlinki od tygodnia odstawiłem bo raz na jakoś czas trzeba się oczyścić. Zaniepokoiła mnie cena jajeczek, bo do tej pory płaciłem po 60 gr/szt, a ostatnia dostawa była już po 90 gr/szt i chłop mówił, że jeszcze zdrożeją. No cóż, każdy business ma swoje 5 minut. Dajmy im zarobić.


Pozdrawiam Piootr

Odnośnik do komentarza

Ja za jajka płaciłem jeszcze 3 tygodnie temu po 70 gr, ostatnio po 80 gr, a od następnej dostawy  ma być po 90 gr. :(  tak jak pisałem wcześniej. We Francji i w Niemczech mają jakieś afery z kurami i nasze jajka idą jak ciepłe bułeczki na zachód. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...