Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu 2011.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

No jasna D..a .

Sobota godzina ( od rana , !scooter ) i basta .

Nie siać fermentu i wrogiej propagandy , zwolnione są tylko te osoby co mają małe dzieci :):D , reszta śmiga na ZANYCH .

Tak tylko pomyślałem , co by było o czym potem pisać które buty przepuszczają wodę jaka szyba działa bez wycieraczki , kto zamarzł a kto nie ( no i kto ma grzane manetki :) !OK ) i kto bieliznę termo aktywną posiada i jak się sprawuje . A zresztą co ja będę się stresował zajadę parowozem na węgiel :D:D .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i wreszcie zdrowe podejście do sprawy :D . Jak pisali koledzy nie siać fermentu, tylko zakładać ciepłe gacie i w drogę !scooter . Ja osobiście troszku wymiękłem przed tą prognozą na weekend, nie żeby mi się nie chciało, a może za stary już jestem :):) . Także co ma być , to będzie :D , i do zobaczenia w sobotę pod Jelonkiem !OK, co bym mógł ujrzeć wasze mordy i maszyny zacne :D:) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A zresztą co ja będę się stresował zajadę parowozem na węgiel  :D  :) .

Upiór Coś ty znowu wykombinował? :) To że zacne palą jak kombajny buraczane podczas wykopków, to każdy jóż chyba wie, ale żeby przerobić :D z etyliny na węgiel? :P pomyśl ile teraz będzie zacna ważyła :) .

Mam nadzieję że bobas nie zawiedzie i dojedzie na miejsce KRÓLEM żeby podtrzymywać mnie na dychu gdy będę miażdżony przez hondeczki :D

Odnośnik do komentarza
Z tym alkoholem to damy radę  :lol:

Niestety przyjazd tylko na  :lol:

Od tej zasady nie ma odstępstwa  :)

Mam nadzieję, że nikt się na mnie nie pogniewa z tego powodu.

Dochodziło do tego, że na naszych zlotach skuterowych było prawie tyle samo samochodów co  :)  , a to przecież zloty moto 2oo  ;)

Mam, np. stare BMW i jeżdżę nim na zloty pasjonatów starych Beemek.

Cześć Bobasku!!!

Pamiętasz coś takiego?

https://picasaweb.google.com/agnus04/ZlotMA...443511521136466

Nie ma to jak TWA Burgmania! :lol:

Agnus

Odnośnik do komentarza

Siemanko

Jutro ma padac ,ale w sobotę około 5 stopni bez opadów a w niedziele jeszcze lepiej.

Także nie wymiękamy !happybth !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Więc tak.Po wielu negocjacjach w pracy wywalczyłem wolne. Sobota ma być piękna i Siemik z Siemikową wyruszają, więc ok godz. 10 - 11 tej wypad z Malborka na niestukającym i niepukającym Królu w miejsce gdzie zostanę zmiażdżony liczebną przewagą PIĘKNYCH, NAJLEPSZYCH na świecie "HONDUNIEK" !happybth

A zapomniałbym. Kolega mój pozwolił mi napisać do właścicieli najzacniejszej marki że będzie przygotowany na ewentualne problemy po drodze z etylinką jakie mogą wystąpić po drodze !happybth !piwko i możecie liczyć na jego pomoc z dostarczeniem tego drogocennego płyny !happybth .

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Siemka. Więc tak.Po wielu negocjacjach w pracy wywalczyłem wolne. Sobota ma być piękna i Siemik z Siemikową wyruszają, więc ok godz. 10 - 11 tej wypad z Malborka na niestukającym i niepukającym Królu w miejsce gdzie zostanę zmiażdżony liczebną przewagą PIĘKNYCH, NAJLEPSZYCH na świecie "HONDUNIEK" !happybth

A zapomniałbym. Kolega mój pozwolił mi napisać do właścicieli najzacniejszej marki że będzie przygotowany na ewentualne problemy po drodze z etylinką jakie mogą wystąpić po drodze !happybth !tut i możecie liczyć na jego pomoc z dostarczeniem tego drogocennego płyny !happybth .

Pozdrawiam Siemik

Oj Grześ, co Ty brałeś dzisiaj !tut , że taka radość Cię rozpiera :lol: .

Ja wyruszam też w okolicach 10-11, także do zobaczyska na miejscu !tut !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nic nie brałem !happybth właśnie z pracy wróciłem i na 8 mam jutro. Czekam więc na sobotnie spotkanko z szczerym utęsknieniem !happybth

Odnośnik do komentarza

Grześ załatwił sobie wolne !piwko by mógł sobie jeszcze z Nami porozmawiać, !happybth bo wieczorem, kto wie !happybth

Edyt.

Dzisiaj już pada !happybth w Grudziądzu, jeśli jutro będzie padało przyjedziemy na 400 !tut

My już zarezerwowaliśmy miejsce pod jelonkiem (hotel)

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że pogoda nas nie będzie rozpieszczać, ale damy radę.

Dzwonię dziś Pod Jelonka i potwierdzam nasz przyjazd.

Odnośnik do komentarza
Wygląda na to, że pogoda nas nie będzie rozpieszczać(...)

W cieplych ciuchach motocyklowych i koniecznie kaskach integralnych dacie pod koldra (lub w spiworze) rade :lol: !OKK .

Udanej zabawy !OKK !happybth , ja niestety nie moge :( .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Grześ załatwił sobie wolne :( by mógł sobie jeszcze z Nami porozmawiać, :( bo wieczorem, kto wie !OKK

Edyt.

Dzisiaj już pada !OKK w Grudziądzu, jeśli jutro będzie padało przyjedziemy na 400 :(

My już zarezerwowaliśmy miejsce pod jelonkiem (hotel)

Prezes - ale miętki jesteś, miejsce w hotelu !happybth :lol: .

Odnośnik do komentarza

Witam Panowie i Panie !happybth

Nie udało mi się dostać całego wolnego dnia, ale chętnie zjawię się na miejscu późnym wieczorem (pewnie ok. 24:00). Mam nadzieję, że zastanę jeszcze kogoś do pogadania..... !OKK

Odnośnik do komentarza
Siemka. Więc tak.Po wielu negocjacjach w pracy wywalczyłem wolne.

Ten to ma dopiero układy ? !happybth

A ja niestety chory, dopadło i mnie ei24nosze.gif

Ale oczywiście obecny w sobotę !OKK

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj już pada !OKK w Grudziądzu, jeśli jutro będzie padało przyjedziemy na 400 :o

My już zarezerwowaliśmy miejsce pod jelonkiem (hotel)

Prezes - ale miętki jesteś, miejsce w hotelu !happybth :( .

Zrobiłem to dla mojej kochanej żonki :D Taki jestem !OKK

Coś Bobas ta lista krótka ;) jakaś a gdzie pomorskie :( a gdzie nasz nowo wybrany opiekun ? :(

Odnośnik do komentarza

Coś Bobas ta lista krótka !OKK  jakaś a gdzie pomorskie ;)  a gdzie nasz nowo wybrany opiekun ? :D

Tak jak pisałem jest to zjazd dla twardzieli.

Opiekun się nie odezwał.

Panowie, to dla mnie zaszczyt śmigać z Wami w jednej grupie !happybth

Marcin spod Jelonka powiedział, że wariaty jesteśmy !OKK

Co do listy to nie miała być wcale długa.

Plan został wykonany.

Jutro ok. 12-stej będę na miejscu. Ma przyjechać o tej godzinie również Michu z Jolką i Robsonek. Czekamy na Was.

PAMIETAJCIE O ŚPIWORACH.

Odnośnik do komentarza

Wariat mało powiedziane !OKK

Tak czy siak jutro wyruszamy o godzinie 10-ej !happybth

Pisząc tego posta patrzę przez okno pogoda się klaruje ;) temperatura +9,4 :o

Zabieramy coś do poduszki :( i czekamy, co jutro nam przyniesie !OKK

Zabieramy coś :( na ognisko czy grilla jakieś sugestie, co do zakupów :D

Odnośnik do komentarza

Prezes no co ty HOTEL? oj wstyd , wstyd !happybth

Ja juz nie mogę się doczekac , chyba nie będę dzisiaj spał !OKK :D !OKK

A co do Opiekuna ma plan przyjechac na sobotę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Miałam ogromna ochotę wybrać się do Tucholi na spotkanie z Wami.

Niestety plany nie wypaliły !OKK ;)

Życzę udanego rozpoczęcia sezonu, pogody tej realnej jak i duchowej :o:D !OKK :( .

Bawcie się dobrze !happybth

Odnośnik do komentarza

witam, jak pogoda w miarę dopisze i nic sie nie wydarzy to też dołącze późnym popołudniem rano wskocze na jarmark motocyklowy pod łuczniczke bo coś ma tam być takiego.

Może w tym sezonie uda mi sie troche dłużej pojeździć niż miesiąc,w zeszłym roku sezon zakończyłem w czerwcu(wypadeczek).

Tak że pozdrawiam i do zobaczenia jutro

Odnośnik do komentarza

Wy już się pakujecie a Ja biedak kupujący w biedronce ;) siedzę dzisiaj w Toruniu jestem w pracy :o

Orcio, o której jutro startujesz z Grudziądza :D

Odnośnik do komentarza

jeśli pogoda będzie to ok 15 tej ale nie mam 400 więc tyko 200 zostają,, tyko pogoda,, ma padać śnieg a muszę na noc wrócić . więc nie wiem czy dam radę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...