Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu 2011.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Arkadiusz, że tak się zapytam, hondy nie masz więc nie martwisz się o paliwo, suzuki nie masz więc współczuje Ci mocno i zdaję sobie sprawę że dusisz wielki żal z tego powodu, kujawsko-pomorskie to znasz tylko z mapy, więc powiedz jak ty to robisz że wszędzie cie pełno :) .

Już doczekać się nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Jakie koszty :) gdzie śpimy. :)

Tomuś koszty niewielkie (surowe warunki) ,drewniane domki tak jak pierwszym razem..........

Bobasek jest w trakcie załatwiania ;):) !OK

Odnośnik do komentarza
Arkadiusz, że tak się zapytam, hondy nie masz więc nie martwisz się o paliwo, suzuki nie masz więc współczuje Ci mocno i zdaję sobie sprawę że dusisz wielki żal z tego powodu,  kujawsko-pomorskie to znasz tylko z mapy, więc powiedz jak ty to robisz że wszędzie cie pełno  :) .

Już doczekać się nie mogę.

Grzesiu to trza się urodzić !!! :D;);):P;) i mieć dobry skuter. !!!! !OKK :)

Ps. Ja też się nie mogę doczekać, ale ja będę dopiero po 21:00, ;) !OK !OK

Po drugie Grzesiu Hondę mam, ale na razie nie śmigam bo trawa jeszcze nie urosła na działce, ale masz rację pali paliwa ta cholera!!! hi hi hi:D :ph34r:;)

Odnośnik do komentarza

No ale Panowie nie siać mi tu fermentu :):) .

A ten z miasta M jak podpuszcza , Arkadiusz nie słuchaj Go , co ten gość może tam wiedzieć o Z....j !OK .

P.S

Ale pogoda !OKK .

Odnośnik do komentarza
A ten z miasta M jak podpuszcza , Arkadiusz nie słuchaj Go , co ten gość może tam wiedzieć o Z....j  :lol: .

Upiorek spoko, ;) już się postaram by przy ognisku zobaczył ile kilometrów mnie dzieli od kujawsko-pomorskiego ;) !OK ;);):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Panie i Panowie,

w dniach 26-27 marca chciałbym zorganizować dla naszego regionu rozpoczęcie sezonu w Rudzkim Moście w zajeździe * Pod Jeleniem *.

Rozumiem że z tym 200 to sztywne ramy, a co do regionu?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek spokojnie, zawsze możesz odwiedzić sąsiadów zza miedzy, czy to 400 czy 200 !scooter .

Odnośnik do komentarza
Marek spokojnie, zawsze możesz odwiedzić sąsiadów zza miedzy, czy to 400 czy 200 ;) .

Nie sprawiedliwość jest jedna Ja muszę na !scooter a inni obojętne tak? ;)

Marzena by wygrała przetarg na powrót do domu !w00t a tak będę się męczył sam !piwko

Odnośnik do komentarza

No Tomek co na to poradzić ja tam Bobasowi się nie postawię , bo kawał Chłopa jest i może mi ZACNĄ zatankuje !w00t :) . No co tam przecież organizator rozpoczęcia sezony to niech się stara , przecież wszyscy we wsi wiedzą Alina wie Łukasz i Michał i wszyscy sąsiedzi że ZACNE byle gdzie się nie pokazuje ;):lol: , co innego ten no K..L !piwko . Tak jak pisał Robert sezon można powiedzieć że mam otwarty , pogoda dopisała na małe śmiganie tylko szkoda że Kolega Robert mjał tylko ciacha w czekoladzie ;);) . A te lody i tak Mu nie odpuszczę ;) .

Pozdrawiam !scooter .

Ja i ZACNA to jak ta muzyka , tylko oczki zamykać i śmigać , tylko nie spać .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Marek spokojnie, zawsze możesz odwiedzić sąsiadów zza miedzy, czy to 400 czy 200 :( .

Nie sprawiedliwość jest jedna Ja muszę na !scooter a inni obojętne tak? :(

Marzena by wygrała przetarg na powrót do domu ;) a tak będę się męczył sam !piwko

Oj tam Prezes, dla gości spoza regionu można wyjątek zrobić, ale Ciebie chciałbym zobaczyć jednak na Twojej Zacnej B) . A co do przetargu na powrót do domu, mógłbyś choć raz małżonce dać przegrać :( .

P.S. Jeśli pogoda dopisze, to plan jest taki - w niedzielę śmigamy do Malborka na wizytację OSiRU (jeśli da radę Siemiczku ), no a potem tradycyjne do Grudziądza na włości Prezesa na obiad :D .

P.S.2 Normalnie żałoba -http://www.twojapogoda.pl/16dni.htm :(:( !w00t

Odnośnik do komentarza

Chłopaki Moje Drogie,

jutro będę znał koszt naszego pobytu.

Bilety, zawsze jesteś mile widziany w naszym gronie !tut

Uważam, że wszyscy powinni przyjechać na !tut , bo to obciach przyjeżdżać 4oo na rozpoczęcie sezonu motocyklowego klubu dwukołowców ;) !YES

Warunki w domkach nie są zbyt dobre. Jest woda i prysznic, ale wszystko na poziomie PRL-u. W nocy może być bardzo zimno. Są jakieś farelki, ale nie dają rady nagrzać wyziębionego po zimie domku.

Zjazd skierowany jest w stronę TWARDYCH LUDZI LASU !tut

Mareczek ostatnio uciekł, np. spać do samochodu, a Lechu z trzęsącymi porami poleciał ziuziu do hotelu........

Sądzę, że farelek jest w stanie nagrzać do klkunastu stopni.

Ciepłe dresy i grube śpiwory najlepiej zabrać.

Pościel jest na miejscu, ale nie jest zbyt gruba

PANOWIE, PROSZĘ PRZESŁAĆ INFO NA PM KTO JEDZIE DO RUDZKIEGO MOSTU.

Odnośnik do komentarza

Rozmawiałem dziś z Jelonkiem :)

Koszt noclegu ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu to 45 zł/osobę.

Na miejscu będą włączone grzejniki, ale z praktyki wiemy, że nie można się od nich zbyt wiele spodziewać. Ognicho palimy sami, jedzenie i picie we własnym zakresie.

Mówiłem właścicielowi, że śpiwory weźmiemy swoje.

Płacimy po przyjeździe na miejscu.

Módlmy się o dobrą pogodę !placz !OKK

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Nie żeby mi się tam pisać chciało !OK :lol: ale pogoda będzie typowo wiosenna .

1) słoneczko

2) chmurki

3) deszcz

4) temperatura no jakieś 12 na + .

5) temperatura nocna , ma być znośna .

P.S

Pozdrawia :D .

Dodam tylko że składka na takie tam na miejscu ;):D .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tuchola kojarzy mi się z błądzeniem za każdym razem gdy jadę w tamtym kierunku.

Ale to nic, piękne drogi leśne rekompensują błędy mojej malutkiej mózgownicy :blink: .

Do zobaczyska. Doczekać już się nie mogę.

Odnośnik do komentarza

Ale to nic, piękne drogi leśne rekompensują błędy mojej malutkiej mózgownicy !happybth .

Siemiku - kolego sympatyczny jak ty to pięknie ująłeś !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...