Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    12

  • Sent

    11

  • bilety

    9

  • 22hubert

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Ale w dzisiejszym Metrze jest ogłoszenie:

"Następna edycja 3-4.04.2011" :)

PS. Nawet nie jest napisane następna tylko najbliższa SMB !OKK O co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
My wyjezdzamy o 9 :blink:

Czyli czekam na was o 10-tej przed wjazdem. (jak by co to dzwoń) :lol: Proszę o zabranie kamizelek Burgmanii

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za odwiedziny, Bob, Lisem, wooferai, Kaczor61 i również Dyziolot, zawsze miło pogadać. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Zazdraszczam Wam. :lol:

Ja niestety miałem imprezy rodzinne. W przyszłym tygodniu zresztą też mam...

Wystawiłem ponownie moją Aprilkę na sprzedaż. Ten sezon przejeżdżę chyba Deauvilką, ale już zaczynam myśleć nad jakimś maxi... Chodzi mi SW-T400 po głowie...

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj kupiłem sobie bieliznę termoaktywną z Lidla. Tata tankbag. Bielizna jest ok. Ale pogoda dzisiaj extra, ale wolę się nie doprawić i znowu jęczeć, że mam gorączkę :lol:

Odnośnik do komentarza

A ja w niedzielę wróciłem na bazar i dokupiłem spodnie. :)

Dzisiaj też chwilkę pojeździłem 2oo. :(

Co do odzieży z lidla, to oglądałem tę dla motocyklistów i nie kupiłem.

Mam takie rajtuzki z lidla dla narciarzy i są rewelka.Chciałem więc bluzę dokupić.

Ale te co dzisiaj oglądałem jakoś tak mi się w rękach haczyły. :(

Ale to moje odczucie. Ja po prostu taki już "dotykowiec" jestem. !OK

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj sobie pojeździłem :lol: Byłem w AK na Wojska Polskiego, ale zamknięte było, no to wracam do domu oczywiście przez Osowo. Lewy prawy, lewy, prawy hehe świetna jest ta droga :D;) Potem na Chopina mega korek !scooter Założyłem sobie te ciuchy z Lidla, zgrzałem się !OK Są świetne :)

PS. Dzisiaj (23.03) miałem pierwszy raz kontrolę :P Jechałem w towarzystwie Pan Europeana i na Golęcinie Panowie Policjanci zatrzymali nas do rutynowej kontroli :) W celu: pytań skąd najlepiej ściągnąć motocykle ;) Interesowały ich te ze stanów ;) Oby więcej takich :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja też trochę po śmigałem wczoraj i dzisiaj, pogoda naprawdę rewelka.:D Szkoda że muszę w sobotę do pracy miałem chęć śmignąć na kujawy. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uff, nie mam czasu taczki załadować...

W Lidlu kupiłem sobie "skarpetki motocyklowe" i pas nerkowy. Oba wyroby jak na razie OK.

Dziś zrobiłem sobie przejażdżkę Aprilką - he he, fajnie jeździ. Przypomniało mi się, jak to się jeździ na kanapie, używając tylko rąk... Ale wracałem już w deszczu.

Odnośnik do komentarza

W piatek bede prawdopodobnie w Szczecinie, ale w sobote najprawdopodobniej juz nad morzem :) .

daj znac jak bedziesz w niedziele w kamieniu to pogadamy, moze i troche odprowadzimy cie na motorach z koleszkami do domu, ma byc pogoda podobno.

Odnośnik do komentarza

Spoko :(

Dzieki Hubertowi za pomoc i narzedzia potrzebne do naciagania lancucha, po drodze temp. dochodzila do 25°C, az przyjemnie bylo pojezdzic. Po drodze wrecz zatrzesienie 2oo :) .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...