Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec


wooferai

Rekomendowane odpowiedzi

No i dzisiaj pojeździłem trochę po mieście. :lol:

Zajechałem też do garaż-motor i zmieniłem rolki na dr.pulley-a.

Pierwsze metry i...

Chyba lepiej przyspiesza.

Wcisneli mi jeszcze stare (ale dobre) rolki do ręki i w drogę do domku.

I już na komuny paryskiej wiedziałem, że coś jest nie tak.

Przyspieszenie jakby dużo lepsze, ale na obroty wkręca się też dużo szybciej.

W rezultacie przy 8 tyś obrotów wszystko już wyje, a prędkość na liczniku 95-100 km/h.

Porażka.

Powrót do garaż-motor i zmiana na stare rolki.

Całe szczęście, ze ich nie wyrzuciłem.

Napisze jeszcze, że rolki zakupiłem te o właściwej wadze, ani cięższe ani lżejsze dla mojego modelu.

Przygoda kosztowała mnie 150 złociszy za rolki i 150 złociszy za dwie wymiany rolek. :lol: Koniec z wynalazkami. !OKK

Ale najważniejsza była przyjemność z przejechania sie przez miasto w promieniach słońca.

:lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • wooferai

    12

  • Sent

    11

  • bilety

    9

  • 22hubert

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
no to zaszalales  z tym tuningiem ;) 

ktos wybiera sie na targi do poznania

He he... po co coś ulepszać jak jest dobrze, a tak nawiasem mówiąc lepiej wymienić na większą pojemność.

Hubert kiedy ten Poznań? zadzwoń jutro jak się będziesz nudził na trasie, ja też jadę jutro rano w drogę na trzy dni integracji.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj sie troche pokulalem, o ile w Berlinie temp. oscylowala w okolicach 7°, w Szczecinie termometr jednosladu pokazywal podobnie, to korzystajac ze slonecznej pogody podskoczylem nad morze i tu... szok ;) . Temperatura byla na poziomie +1,5° wiedzialem, ze jest chlodniej, ale ze nie az tak :( .

Cale szczescie pogoda sloneczna, drogi suchutkie, banan na twarzy !w00t ... ponad 300 km nawiniete na kola !tut .

Odnośnik do komentarza

Musze sie przyznac ze i ja smigalem. Bylem w szczecinie na 12 000 przegladzie u Rutkowskiego Niunia gotowa do sezonu wszystko sprawdzone, plyny wymienione. A ja juz w niedziele smigam ale "na roboty" Mam tylko nadzieje ze zdąze na Burgmanie i to jest moj cel. Pozdrawiam wszystkich, bede sledzic nasze forum z burty. Nara

Odnośnik do komentarza

Wlasnie wrocilem z przejazdzki, pobilem swoisty rekord, bo ja akurat dawno juz nie jezdzilem jednosladem przy 0°, a tyle wlasnie pokazywal termometr na nadmorskich drogach !tut .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Brrr zimno, teraz w Szczecinie jest 4,4*C  B) Ja dzisiaj odpuściłem jazdę, a zająłem się pielęgnowaniem moto  :)

Eee tam zaraz zimno... ;)

Ja wyszedłem po pracy o 17.00 i przejechałem się do chłopaków w Garażu (jeszcze w tym sezonie tam nie byłem) i spotkałem Arka (niezrzeszonego), który zostawił tam swoją Majkę. Korciło mnie, żeby odwiedzić Bilety, ale ten się integruje - jak przeczytałem wyżej. A później przez Police dookoła komina i do domku.

W niedzielę przejechałem trochę po NRD - sucho, spokojnie i miło. I banan jest :)

Wczoraj wieczorkiem (ok. 19.30) wracałem z Berlina (4oo) i jakoś pustawo było na ulicach (zwykle z Tegla przebijam się, a tu spokój). Bigu, czyżby wszyscy Niemcy gdzieś wyjechali? ;)

Acha i na lotnisku spotkałem reklamę Berliner Motorrad Tage (25-27 marca). Może warto się tam wybrać - kupą mości panowie (np. w sobotę 26)? TUTEJ

Odnośnik do komentarza

To dr.Big ma zimno, my ciepło :)

Tylko, że teraz jakaś mżawka pada ;)

Targi jak targi. Ja tam muszę zebrać € i do Berlina pojechać, znam miejsce w Szczecinie gdzie potrafi być taniej niż w Berlinie w katalogu, ale oni mają tunel i to by mi dużo powiedziało o kasku.... Jestem ciekaw tych naszych szczecińskich targów...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś zrobiłem 140 km !happybth Do Altwarp i z powrotem.

(...)

Acha i na lotnisku spotkałem reklamę Berliner Motorrad Tage (25-27 marca). Może warto się tam wybrać - kupą mości panowie (np. w sobotę 26)? TUTEJ

Właśnie przypomniało mi się, że 26 mam bierzmowanie syna... Może w niedzielę...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ja jutro muszę do niemców pojechać ale popołudniu lub w niedzielę na chwilę można by się spotkać.

Odnośnik do komentarza

No i dwie godzinki hasania po mieście. !tut

Nikt się nie odezwał, czyli wszyscy pewnie sami chcieli polatać.

Ot taki samotny wiosenny wypad chcieli zrobić. !tut

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zrobiłem dokładnie 175 km !happybth Ale jazda !tut !tut

Dzisiaj widziałem najnowszego czarnego AN 400 w towarzystwie Gold Winga.

Dokładnie mijałem ich koło 17 na skrzyżowaniu koło Suzuki i Yamahy w Kijewie.

Odnośnik do komentarza
Ja dzisiaj zrobiłem dokładnie 175 km :lol: Ale jazda :):)

Dzisiaj widziałem najnowszego czarnego AN 400 w towarzystwie Gold Winga.

Dokładnie mijałem ich koło 17 na skrzyżowaniu koło Suzuki i Yamahy w Kijewie.

nie wiem czy to ten sam duet ale w sobotę widziałem w Strargardzie :)

Świetna pogoda a mój skut w kawałkach :/ muszę się sprężyć z remontem :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...