Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Formumowe maxi w dolnośląskim


Marcino1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Ziomków z Dolnego Śląska! Widzę,że tylko Wrocław i Jelenia Góra się zgłasza-a gdzie reszta???? Z okolic Wałbrzycha nie ma nikogo? Pozdrówka!

Odnośnik do komentarza

Karolina ja z Ewelink a i Iśką też 4oo jedziemy :lol: Jacku jak masz chęć - zapraszam na czoło jako zwiad, coby krzyżaki nas na trasie nie zaskoczyły :lol: I zawsze "wóz techniczny" się przyda Tobie zapewne. Ja z Ewelinką planuję wyjechać dzień wcześniej jeszcze przed świtem (aby koło południa w czwartek być w Siemikowie).

Odnośnik do komentarza
A może założymy osobny wątek odnośnie szczegółów wyjazdu zDolnych Ślązaków do Malborka?

Pewnie, nic nie stoi na przeszkodzie - niech każdy poda, kiedy jedzie i z jakiego miejsca wyrusza, może się uda zmontowować ekipę lub dwie. Z tym, że chyba dopiero gdzieś na początku maja będzie miało to sens.

Odnośnik do komentarza
WITAM orientujecie się jak zakupić naszywkę na kurtkę??Pozdrawiam

Hmmm... a jakąs konkretną czy tak po prostu... naszywkę? :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Naszywek z logo Burgmanii nie można kupić. Mogą ją otrzymać bardzo aktywni pasjonaci maxiskuterów. Z naklejką na skuter nie ma problemu. Przy jakimś pierwszym spotkaniu regionalnym... Powinienem mieć jeszcze kilka...

Odnośnik do komentarza

Właśnie!!!się naszywków zachciało.sami se zróbcie.Co do montowania ekpiy na wyjazd ja dopiero będę wiedział też po 10 kwietnia.Oby się udało się...

Odnośnik do komentarza
Co do montowania ekpiy na wyjazd ja dopiero będę wiedział też po 10 kwietnia.Oby się udało się...

To ja się zrewanżuję trzymaniem kciuków za trzymanie kciuków whist

Odnośnik do komentarza

Hej. Czy ten skuter z avatara .B. czasami nie parkuje w warsztacie samochodowym na Swojczyckiej? Kolor taki sam, i model też by pasował do tego co widziałem ;) Ja mieszkam na przeciwko tegoż warsztatu.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam - skuter widziałem, na nim jechałem, Zbyszka poznałem i pod dom na Gaj ze Swojczyc odeskortowałem ;)

Skutr jeździ jak dla mnie b. dobrze i wygląda w tym kolorze świetnie (za to małżonce się nie podoba ;P ).

Odnośnik do komentarza

Podbijam i zapraszam na wspólne wyjazdy :msn-wink:

Mandzur pakować i do wyjazdu się gotować, więcej w zakładce dolnośląskiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...