Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Formumowe maxi w dolnośląskim


Marcino1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Dolnoślązaków,

zawsze mnie interesowało ile mamy forumowych maxi B) w naszym rejonie. Stwórzmy listę; miasto i model (a co, zima, sezon ogórkowy, itp) ;)

Zaczynam:

1. Wrocław, Piaggio mp3 400 i.e.

Odnośnik do komentarza

Mirków- Yamaha Midnight Star XVS 950, taki maxi trochę inny !scooter

Biedny M@rkiz...podał ilość, ocenił zaangażowanie, podsumował kontakty osobiste :D mimo wszystko spodobał mi się komentarz( a w jakiej grupie mnie umieściłeś??)!happybth

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, pod kątem liczby forumowiczów przegrywamy chyba tylko z opolskim... :)

Odnośnik do komentarza

Jedenastu czynnych formumowczów maxi w dolośląskiem...

Cóż, będziemy robić w lecie dość kameralne spotkania :lol:

Odnośnik do komentarza

Może nie jestem z dolnośląskiego ale bliżej mi do Wrocławia :( (75km) niż do Poznania (160km) :)

Dlatego z racji KM wolałbym być u was - bliżej mi na :P

To jak przygarniacie zbłąkanego towarzysza? :o:(

Odnośnik do komentarza

Witam

Wrocław - Malaguti Madison 180R

Jak dotąd tylko czytam forum.

Maxi mam zaledwie od zeszłego sezonu. W tym sezonie mały remont i mogę się gdzieś przejechać !piwko

Pozdrawiam Zbyszek

Odnośnik do komentarza

Witamy !TAZ

Krzyciu kolego! Na :D to zawsze zapraszamy :) Tylko weź ze sobą tak ze skrzynkę, bo ilości detaliczne nie smakują tak wyśmienicie jak hurtowe :)

Odnośnik do komentarza

Witam świeżą krew grupy ZDOLNYCH ŚLĄZAKÓW , bywajta, bywajta i jeszcze raz bywajta, a może zostaniecie zaliczeni do poznanych osobiście przez KYMCO-jeździciela. :):o:D

A tak na poważnie... trześć i do spotkania na trasie(może by tak wspólnie do twierdzy krzyżackiej w Siemikowie). :) !TAZ :)

POzdrawiam J.D.

P.S. Pytanie z zawiasów kieruję do wszystkich preferujących sqterowe podruże , a nie długo dystansową jazdę wyścigową.

Jeszcze raz POzdrawiam J.D. ;) !OKK !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza
P.S. Pytanie z zawiasów kieruję do wszystkich  preferujących sqterowe podruże , a nie długo dystansową jazdę wyścigową.

Cieszę się, że jest nas więcej i że będzie z kim się turlać !YES

P.S. do ok.10 kwietnia powinienem wiedzieć na 100% czy jadę - trzymajcie kciuki! ;)

P.S.2 - Dziękuję za trzymanie kciuków, wyjazd już opłacony. !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

  A tak na poważnie... trześć i do spotkania na trasie(może by tak wspólnie do twierdzy krzyżackiej w Siemikowie). ;)  :D  ;)

                                                 

P.S. Pytanie z zawiasów kieruję do wszystkich  preferujących sqterowe podruże , a nie długo dystansową jazdę wyścigową.

                                   

!piwko Nie martw się Jack Daniels - ja w tym roku na zlot będę podróżować samochodem. ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...