Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty


22hubert

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jutro kończę sesję i biorę się za doprowadzenie Hondy do normalnego stanu wizualnego czyli mycie, polerka i te sprawy. Muszę dobrze tablicę w końcu zamontować, jak mi starczy czasu olej w kardanie wymienić, sprawdzę filtr powietrza i takie pierdoły :D

Może podskoczę do Ciebie Marek !w00t , ale to kwestia tablicy, Pan European jedzie na przegląd :lol:

Odnośnik do komentarza

przykrec dobrze ta tablice ja w swoim jesienia zgubilem jak bylem w szczecinie i musialem zamowic nowa (inny numer) i okolo 100 zl portwel lzejszy

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
przykrec dobrze ta tablice ja w swoim jesienia zgubilem jak bylem w szczecinie i musialem zamowic nowa (inny numer) i okolo 100 zl portwel lzejszy

Hubert ja nie mam tej ciężkiej podkładki pod tablicę tak że spoko :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
A ja sobie dzisiaj !OKK pośmigałem było SUPER !tut

Ja też se pojeździłem... Wczoraj wracając z Berlina, 120 km od domu, o 19.00 rozkraczył mi się samochód - jak to powiedział mechanik z ADAC: aus gegangen.

Komunikacja między naszym assistance i niemieckim przedstawicielstwem, później wszystkie inne sprawy, włącznie z holowaniem do najbliższego warsztatu w Biesenthal i odbiór auta zastępczego spowodowało, że na chacie byłem o 3:30 !happybth

Odnośnik do komentarza
A ja sobie dzisiaj !OKK pośmigałem było SUPER !tut

Ja też se pojeździłem... Wczoraj wracając z Berlina, 120 km od domu, o 19.00 rozkraczył mi się samochód - jak to powiedział mechanik z ADAC: aus gegangen.

Komunikacja między naszym assistance i niemieckim przedstawicielstwem, później wszystkie inne sprawy, włącznie z holowaniem do najbliższego warsztatu w Biesenthal i odbiór auta zastępczego spowodowało, że na chacie byłem o 3:30 !happybth

Po wczorajszych porządkach i wymianach nie miałem już siły na przejażdżkę...

Ale przy wolnej okazji zajadę tam do tego serwisu :lol:

A tu porównanie wielkości NT650V vs ST 1100 :( Moja lekko rozebrana, bo akurat stan płynu chłodniczego sprawdzałem i zawieszenie przestawiłem

de405a8fc9d30443.jpg

Odnośnik do komentarza

Biesenthal, swojego czasu odbywal sie tam dosc pokazny, coroczny zlot moto HD !happybth ...

PS. Ostatnio tez wsiadlem na typowego turystyka !happybth ...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...)

PS. Ostatnio tez wsiadlem na typowego turystyka !happybth ...

No i...? !tut

A tak a propos Biesenthal - pan z ADAC i mechanik w warsztacie byli bardzo przyjaźnie nastawieni i nawet dość miło się rozmawiało. Zwłaszcza, że mój mówiony Niemiecki jest na poziomie "Kali mieć i wszystko zjeść". Ale ze zrozumieniem nie miałem większego problemu. Żeby nie było!

Padł jakiś zawór od pompowtryskiwacza i VW uznał, że to wada materiałowa i wymienił za darmo! !happybth

Odnośnik do komentarza
RT oprócz lampy jest pięknym motocyklem, ale chyba jednak dalej ciut egzotycznym, a w okolicy brak jakiegoś fachowego ASO, (...)

Nieeee, no Kolega to chyba o 1100 pisze, bo 1150 lampę ma całkiem niezgorszą !happybth .

Swoją drogą - 1100 to brzydal jakich mało i najlepszy przykład, na to że nawet drobne zmiany (kształt lampy i błotnika) potrafią zdziałać cuda.

Jak się zrobi odrobinę cieplej muszę, MUSZĘ wreszcie się z Wami spotkać, choć to dwie stówki w jedną stronę; no ale po co się kupuje eRTeka? !happybth

Odnośnik do komentarza

No jasne, że o 1100, bo w LT była wręcz identyczna, tylko, że RT 1100 to okres 95-01, a LT dłużej :D Ale już w RT 1150 wygląda to o niebo lepiej :D

Ja tam do Trzebiatowa lecę, tylko, że chyba polecimy wcześniej, bo chcemy wpaść do rodziny jeszcze :D:)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie przedni reflektor w eLTeku troche hamowal moje zapedy do zakupu...

Ale w koncu powiedzialem sobie, ze przeciez jadac nim, nie ogladam reflektora :D :D ...

Co smieszniejsze, nawet po lifcie, ksztalt jego zmienil sie w niewielkim stopniu.

Odnośnik do komentarza
Wlasnie przedni reflektor w eLTeku troche hamowal moje zapedy do zakupu...

Ale w koncu powiedzialem sobie, ze przeciez jadac nim, nie ogladam reflektora :):D ...

Co smieszniejsze, nawet po lifcie, ksztalt jego zmienil sie w niewielkim stopniu.

Heh, już gdzieś słyszałem taki sam tekst.... Że lampa w ST 1300 o niebo ładniejsza, ale ja nie będę jej widział :):D

Ale i to tak jest pikuś w porównaniu do 1200 CL :D

Jak się zrobi cieplej, to podjadę sobie do salonu BMW w Ustowie i pooglądam sobie nowego GT. Bo z tego co wiem mają w ofercie !OK Dzisiaj widziałem przypadkowe zdjęcie nowego GS-a 1300. Wreszcie zaczną chłodzić boxery cieczą !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...)

Jak się zrobi cieplej, to podjadę sobie do salonu BMW w Ustowie i pooglądam sobie nowego GT. Bo z tego co wiem mają w ofercie  ;)

Byłem i oglądałem. !OKK Ładny... Ale obsługa salonu obojętna, jak w salonie Dacii... Może powinienem się ogolić (po urlopie), bo nie wyglądam na potencjalnego klienta na BMW ;)

No i - jak to się mówi na okręcie - zrobiłem obracanie mechanizmów. Przejechałem się Deauvilką (jakieś 60 km) i Aprilką (tutaj tylko ok. 20 km). Trochę zimno, ale fajnie! !OKK Obydwa odpaliły bez szemrania. O Aprilkę się bałem, bo nie obracałem z 3 miesiące, ale spoko!

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj wreszcie w miarę ciepło się zrobiło i zauważyłem parę skuterków,motocykli,min.bardzo ładnego chyba Kymco grand dinka 250? przy Tesco,a przy Makro na ul.Południowej Hondę ST1100.

Od jutra zaczynam jezdzić na swoim niebieskim Piaggio Hexagonie(wreszcie!),

Pozdrawiam Maxiskutery!.

Odnośnik do komentarza
a przy Makro na ul.Południowej Hondę ST1100.

Od jutra zaczynam jezdzić na swoim niebieskim Piaggio Hexagonie(wreszcie!),

Pozdrawiam Maxiskutery!.

Hehe jak srebrna to wiem nawet kto i po co (dokładnie to do Castoramy) :ph34r::D !happybth

A ja dzisiaj 25 km nawinąłem. Musiałem załatwić kilka spraw, a na 2oo robi się to najfajniej :D

Dinka widziałem dzisiaj stojącego na Ludowej :P Hexa w zeszłym sezonie widziałem w Szczecinie, jeszcze Burgiem jeździłem. Chyba gdzieś koło Selgrosa, ale głowy nie dam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...