Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Luty


22hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie juz nastepny miesiac sie zaczyna, lato coraz blizej a w sobote to nawet 9 stopni ma byc wiec jak by nie padalo to moze przepalimy maszyny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wreszcie jakiś pozytyw, też czekam na odpalenie i przejazd :angry: wokół komina na polepszenie samopoczucia. :D

sent - dzięki za odwiedziny

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja sobie wczoraj podłubałem i dzisiaj też mam zamiar skoro nie za bardzo można śmigać (ten wiatr i deszcz)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.Dawno mnie nie było.

Ja wczoraj przekulałem prawie 60 km.

Sezon uważam za otwarty !OK

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj o 15 z minutami byłem u Biletego w pracy, ale powiedziano mi, że nie ma i nie będzie ;)

Muszę powiedzieć, fajnie było :):):D !OK :) !tut ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witaj Damian po długiej nie obecności, teraz chyba będziesz miał więcej czasu na forum :)

Sent ja czasem wyjeżdżam i dla tego miałeś pecha wszyscy wiedzą że do mnie trzeba zadzwonić oczywiście żałuję że się dzisiaj nie spotkaliśmy ale wyjechałem wcześniej żeby pogrzebać w moim !w00t i po planować jakieś zmiany w tuningu optycznym. :), mam już zarys planu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja dziś wieczorem (po 20.00) zrobiłem jakieś 40 km. Fajnie, ale już zaczynało wiać...

Bilety, tuning optyczny? !w00t Tu masz więcej wzorów: NADUŚ

m_1119538_1270486990_0_755.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No wiesz co Marek, taki jesteś kolega? Nie chwalisz się, że będziesz miał trajkę!? !w00t

Ale czy wtedy będziesz mógł pozostać członkiem Burgmanii?

silverwing600yv8.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No wiesz co Marek, taki jesteś kolega? Nie chwalisz się, że będziesz miał trajkę!? :lol:

Ale czy wtedy będziesz mógł pozostać członkiem Burgmanii?

silverwing600yv8.jpg

Zacny pomysł, ale potrzebna była by jeszcze cysterna na paliwo a ja nie mam miejsca w garażu :blink:

Odnośnik do komentarza

Ja tez tuninguje swoja honde a konkretnie to skrocilem szybke o jakies 40 cm czyli prawie jej juz nie ma :D ( naked)

Odnośnik do komentarza

A od dzisiaj moje Deauville nie śpi sama w garażu :D

Towarzyszy jej Pan European ;)

Pierwsze moje wrażenia: jakie to ogromne :D , a jakie szybkie !OKK

Odnośnik do komentarza

Budżet pozwolił na 1100. W ogóle miał być RT 1100/1150, ale nie dość, że w Szczecinie, to od gościa od którego kupiłem Deauville ;)

Choć czytałem, że ST 1100 są przyjaźniejsze w prowadzeniu, okaże się.

Na zdjęciach wydaje się być mała, ale to jest bydle !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Budżet pozwolił na 1100. W ogóle miał być RT 1100/1150, ale nie dość, że w Szczecinie, to od gościa od którego kupiłem Deauville ;)

Choć czytałem, że ST 1100 są przyjaźniejsze w prowadzeniu, okaże się.

Na zdjęciach wydaje się być mała, ale to jest bydle ;)

Sencik, dawaj fotki! !OKK

Twój czy ojca? ;)

Odnośnik do komentarza

Taty, jak dla mnie to jest za duże bydle, to gotowe do jazdy waży 327 kg. Mogłem się przejechać, ale nie nie, ja się jej boję ;) To się fajnie buja przy ostrzejszym przekręceniu gazu, koła przyklejone do jezdni a motor się podnosi ;)

Z dodatków ma turystyczną szybę, podgrzewane manetki i światła awaryjne. Korek paliwa ma podłączony przewód odpowietrzający !OKK Jak wyczytałem w serwisówce, przy pełnym baku (29 litrów) stężenie oparów może być duże. I praca silnika ehhh V4 gwiżdże, super dźwięk.

M2407829_3.jpg

Na razie taka fotka, bo innych brak.

Ja na weekend wyjeżdżam, więc jak chcesz to jutro koło 14 możemy się spotkać albo Markowi podrzucę kalendarz, już z nim rozmawiałem, no chyba, że chcesz po weekendzie to nie ma sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Może być Markowi, jutro (czyli dzisiaj) po 12-tej jestem cały czas w pracy, wcześniej różnie

Odnośnik do komentarza

No wlasnie, duzo niedobrego slyszalem o ST1300. Ladny ten Pan, kiedys myslalem o zakupie takowego, znajomy mial od nowosci do sprzedania...

Przede wszystkim, dlugodystansowo sprawdzona maszyna, chwalona prawie przez wszystkich uzytkownikow...

ABS, TCS?

Odnośnik do komentarza
No wlasnie, duzo niedobrego slyszalem o ST1300. Ladny ten Pan, kiedys myslalem o zakupie takowego, znajomy mial od nowosci do sprzedania...

Przede wszystkim, dlugodystansowo sprawdzona maszyna, chwalona prawie przez wszystkich uzytkownikow...

ABS, TCS?

Przed tym wszystkim właśnie była rozmowa z właścicielem co miał 1100, przesiadł się na 1300 i wrócił do 1100. Właśnie jedynym jak na razie mankamentem jest brak ABS i TCS, na pewno przydatna rzecz.

Z resztą chyba czytałem Bigu Twoje posty z przed x lat na temat RT 1100/1150 :lol:

RT oprócz lampy jest pięknym motocyklem, ale chyba jednak dalej ciut egzotycznym, a w okolicy brak jakiegoś fachowego ASO, choć słyszałem, że na Rondzie Hakena w BMW mają w ofercie motocykle :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...