Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cool :)


Kubus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
a o zdrowotne zapomniałem sie zapytac ... :/

Jeżeli opłacasz składkę zdrowotn? w ZUS to tylko trzeba wyrobić sobie kartę na czas wyjazdu za granicę(unia europejska) i pokrywaj? ci wszystkie koszty zwi?zane z leczeniem. Ostatnio chyba Spinka co? takiego załatwiała więc może się wypowie jak to zrobić i gdzie :angry:

Odnośnik do komentarza

Latem zał?twiałem takie cos dla córci, która jechał? do Francji. Wystarczyło pój?ć do najbliższego oddziału NFZ i załatwiali to u nas od ręki. Nie pamiętam, jakie kwity trzeba zabrać. Należy zdzwonić i zapytać.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Ostatnio chyba Spinka co? takiego załatwiała więc może się wypowie jak to zrobić i gdzie :)

Faktycznie załatwiałam dla syna na narty, naszczę?cie nie przydała się.

W Wawie tak? kartę załatwia się na ul.Prostej 69 :D

tel.444-15-01,02,06,07 codziennie 8-16

wydaj? od ręki na dwa miesi?ce

potrzebny dowód płacenia składek/xero/ i wypełniony formularz/do ?ci?gnięcia z ich stronki/

Jak jest w innych miastach tego nie wiem, polecam lookn?ć na stronkę NFZ

www.nfz.gov.pl i leczenie w Unii Europejskiej

niestety z tego co wiem nie s? pokrywane całe koszty ewentualnego leczenia, tylko okrojony-podstawowy pakiet

ale mam nadzieję że taka karta wogóle się nie przyda :angry: że to tylko "dla przezorno?ci"

Odnośnik do komentarza

Kartę można otrzymac bez problemu... ale ze zwrotem poniesionych ( czę?ci ) ewentualnych kosztów leczenia juz gorzej....

Trzeba wypełnić masę wniosków, (doł?czaj?c wszystkie rachunki i róznego rodzaju kwitki... )

i Cierplwie czekać :angry:

Jak wszędzie :D

Oby nikt nie znalazł się w takiej sytuacji :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...