Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Cool :)


Kubus

Rekomendowane odpowiedzi

Super sprawa ...

takie wycieczki s? gwarancj? super zabawy :-)

Jak na razie, nasze BTC ograniczyło sie do podróży wakacyjnych.

Wiadomo już, że i w tym roku odbęd? sie dwie ekspedycje ... <_<

obydwie z tego co wiem odbywaj? się w tym samym terminie.

jedna leci na wschod do Lwowa o ile pamiętam ... a druga, troche skromniejsza, w okolice Zurychu :ph34r:

także sukcesywnie zdobywaj?c do?wiadczenie, może kiedys też zdecydujemy się na tak poważn? wyprawe jak '?wiat'

Odnośnik do komentarza
obydwie z tego co wiem odbywaj? się w tym samym terminie.

jedna leci na wschod do Lwowa o ile pamiętam ... a druga, troche skromniejsza, w okolice Zurychu <_<

Ktos jedzie do Szwajcarii?

Do Lwowa to przeciez rzut moherowym beretem :ph34r: , jaka to wyprawa...

Ogolnie na razie nie ma chyba planowanego wiekszego wyjazdu letniego.

PS. "Poszukujemy osób które s? zainteresowane uczestnictwem w całosci lub czesci naszej eskapady, nie stawiamy żadnych warunków finansowych lub kwalifikacji zawodowych, wystawczy że pomożesz nam w organizacji jak tylko potrafisz.

Wszystkie koszty, motocykle, paliwo, hotele będ? pokrywane ze ?rodków uzyskanych od sponsorów."

Musza miec naprawde dobrych sponsorow :lol: . Az dziwne, ze znalazlo sie tylko 7.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Gdyby kto? nie doczytał... Planowany czas podróży 6 - 8 lat. :)

Idealny temat dla uciekiniera od naszej obowi?zkowej służby wojskowej albo dla poszukiwanego recydywisty :):):)

Pozatym musz? się liczyć z niezłym kabaretem po drodze bo je?li zdecyduj? się na ten wyjazd osoby, które nigdy nie jechały w dłuższ? trasę jak dookoła swojego miasteczka to szybko zostan? sprowadzone na ziemie :)

Wbrew pozorom nie będzie łatwo znaleĽć im takiego ksi?żkowego uczestnika.

Odnośnik do komentarza
Ktos jedzie do Szwajcarii?

tak .. dwie osoby, ze skrajnych terytoriów polskich tzn Morze i Góry wybieraj? sie do CH

mam ambitny plan odwiedzic rodzinke w CH, a że sam jechal nie bede, to wybiera się ze mn? największa gaduła tego forum czyli KUBO ...

Odnośnik do komentarza

Wyprawa ciekawa ... :) Przerzył tak? wyprawe od mojego ojca jaki? tam znajomy okr?żaj?c cały ?wiat na ... Yamaha Venture. Jak opowiadali co ich spotykało to po prostu takie rzeczy że nie można sobie czego? takiego wyobrazić. Wyjechał bodajrze w 2000r, a wrócił 2005r. Mam zdjęcia tego motocykla jak wygl?dał po wyprawie więc zaraz Wam tutaj zamieszcze :

http://img137.imageshack.us/my.php?image=dscf01025ug.jpg

http://img227.imageshack.us/my.php?image=dscf01032po.jpg

http://img227.imageshack.us/my.php?image=dscf01042lc.jpg

http://img57.imageshack.us/my.php?image=dscf01057xb.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Fajnie pomysl niezly ale....

2 dni jazdy w jedna strone, 2 dni jazdy w 2-ga strone i jeden dzien na miejscu co daje wlasnie caly dluuuugi weekend, jak dla mnie nie warto jechac 4 dni zeby jeden byc na miejscu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ta Venturka była wystawiona na zeszłorocznym otwarciu sezonu na Bemowie.

Była też pokazana cała galeria fotek z wyprawy...

Ogólnie trza mieć j?dra na tak? wyprawe jak arbuzy :)

Odnośnik do komentarza
Fajnie pomysl niezly ale....

2 dni jazdy w jedna strone, 2 dni jazdy w 2-ga strone i jeden dzien na miejscu co daje wlasnie caly dluuuugi weekend, jak dla mnie nie warto jechac 4 dni zeby jeden byc na miejscu. Pozdrawiam

Jezeli to jest komentarz odno?nie wyjazdu do CH to zakradł sie mały bł?d ...

2 dni w jedn?, 2 dni w drug? i 5 dni na miejscu ... długi weekend dla nas jest od 29 kwietnia do 7 maja :)

a dla mnei to nawet wcze?niej ... bo 27 juz mam wolne :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

W długi weekend majowy chyba wyruszymy w stronę jez. Garda (Włochy) i może będ? nawet 2 Burgmany... :)

Więc może niech tajemniczy podróżni jad?cy do Szwajcarii się ujawni?, to poł?czymy siły na większo?ci trasy... :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heee widzę że Marcinek nie wytrzymał i wypó?cił info o wyjeĽdzie... :)

No więc POTWIERDZAM...

2 maszyny w kolorze Blue wyjeżdżaj?ce z 2 skrajnych zak?tków polski spotykaj? się w mie?cie Gorlitz na granicy PL-D...

Dalej tn? już razem w stronę Szwajcarii...

Wydaje Mi się że błednie liczycie 2 dni na dojazd... To w końcu tylko 1200km...

My?lę, że jakby każdy z Nas wyjechał koło godziny rannej(2-3?) to bez problemów dojechali by?my na 20-22 na miejsce... A można się pokusić o dojazd 1 dniowy, bior?c pod uwage fakt, że spanie MAMY i niczego szukac nie musimy... także przyjeżdzamy, do wyra i od rana się wypakowujemy i myjemy sprzeciki...

Takie mam podej?cie... Jak samochodem łykamy rodzink? odległo?ć 1300km na Chorwację w jeden dzień(wyjeżdzaj?c o 5, w na miejscu jeste?my MAX na 24) maj?c na miejscu załatwiony apartman...

Także i tutaj nie powinno być problemów...

Okolice PIĘKNE, wyjazd poważny... ogólnie szykuje się fajna sprawa...

No i PMR'y będ? hehehehe więc Dee chyba ogłuchnie(cho.ć sam mnie straszy, że mnie prze?piewa...) :)

No a co do tego wyjazdu wokół ?wiata to ja to widziałem już kilka miechów w tył na którym? forum moto... ogólnie wszędzie wzbudza to ?rednie emocje...

Mało kogo stać na to, zeby wyj?ć ze swojego życia 5-8 LAT na wyjazd... nawet je?li koszty s? minimalne... To kto inteligentny porzuci rodzine, prace, dom WSZYSTKO co dotychczas posiadał...

Dziękuję bardzo...

Tymczasem pozdrawiam, Qiuba :)

Aha...Przed Majem musze sprawdzić maszynkę na dalszym przebiegu...Więc Warszawo NADCIˇˇˇGGGAAMMMM :) ( :) )...

Odnośnik do komentarza
My?lę, że jakby każdy z Nas wyjechał koło godziny rannej(2-3?)

Rany Kubo :)

Czy to s? godziny ranne ???? Toć to ?rodek nocy

Czy godzina 1 , to tez jest pierwsza rano ?

Zycze miłej drogi - ja w weekend majowy chyba zdecydowanie na wschód :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Kubus widac ze nie jezdziles nigdy w dalekie trasy na 2 kolach :), pewnie ze sie da Bigu i Mario moga ci to potwierdzic bo tez w jeden dzien lykneli podobny odcinek. Poczytaj relacje z wakacyjnych wypraw jak myslisz dlaczego w drodze do Chorwacji nocowalismy w Bratyslawie, a w drodze do Grecji w Budapeszcie, a tam predkosci przelotowe byly jeszcze wieksze niz w drodze do HR. No w kazdym razie ja tez wybieram kierunek wschodni, ja tez DJ nie mam az tak dlugiego weekendu jak ty. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Kuba, 1250km i nawet nie musialem wstawac zbyt wczesnie :) . Srednia wyszla ok. 100km/h, fakt ze zatrzymywalem sie tylko na obiad i tankowania :) . A najwiecej czasu stracilem w Wiedniu :) .

PS. A w Bratyslawie nocowalismy dlatego, ze Grupa Warszawska byla nieco slamazarna :) . Tyle godzin musialem tam czekac :) .

0008.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a ja?..... Ja chce z Wami :)

P.S. Kubo - Ty zdrajco... :) ....o Lublin nie chcesz zachaczyć?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heheee spoko spoko... Jarku i w Lublinie trzeba się pokazać wcze?niej, bo salonik nowy czeka... Ze zdjęc Go już znam, ale w realu trzeba zobaczyć i pochwalić :) ...

Jesli chodzi o dystans...(Bigu fajna fotka, pamiętam tamten Wasz wyjazd... :) )

Wiem, że nie jest On problemem...Dla Nas nie istnieje pojęcie KOREK-->stanie w korku...

St?d też wiem, że w przypadku 1200km do Shweitz nie będzie problemu... poza tym większo?c trasy przez DE więc będzie się jechało dobrze...

Spowrotem już nie musimy ciachać na RAZ...Bez problemów można nocowac po drodze... Ale TAM? NIe ma sensu nocowania... JeĽdzięłm już trochę(największa rzexnia to jazda 330km Zipkiem jednosobowym z tankowaniem co 90km) w traskach do Wawki, do Kielc... Wiadomo, że odległo?ci nie takie, ale jest to CO|... Najdalej chyba byłem w Lublinie(jad?c przez KIELCE a potem na SANDOMIERZ :) ) kiedy koło 400km wyszło :) ...

Jednak wiem, że poradzić sobie poradzimy... 14000 na Burgu trochę dało Mi na umiejętno?ciach i s?dzę, że już co? nieco? wiem...

A poza tym w szwajcarii nigdy nie byłem a ze zdjęc jest PIĘKNA...

Żabko... czyżby? mykał z Przemem?bo to jedyny B400 który Mi przychodzi do głowy ze mółby? z Nim jechać...(Art leci do lwowa...)

Je?li o mnie chodzi, to nie ma problemu, chętnie polecimy razem... jednak niewiem czy Nasze trasy się pokrywaj? :) ... Jedziemy z przej?cia PL-D w gorlitz, a potem przez dresden na pł-zach...(Dee zna dokładn? trasę...)

Chciałem tylko zauwazyć, ze ten sezon zaczyna się ładnie... Coraz więcej ludzi zdobywa się na wyjazd dalszy... będzie co czytać w lecie(opisy wypraw) i ogl?dać(zdj?tka...). BARDZO Mi się to podoba...

Narazie pozdrawiam...Qiuba B)

Odnośnik do komentarza

Kuba jak chcesz potrenowac zapraszam na jakis weekndowy wypadzik wczesna wiosna z Majonem i Irem zawsze robimy gdzies do 1500 km co prawda w dwa dni ale przeca trzeba cos zwiedzic i popic i pojesc.... :)

pozdr

majon

Odnośnik do komentarza

Zyczyc powodzenia, ale ciezko tak tyle km w jeden dzien, szczegolnie jak nie ma potrzeby to po co sie tak forsowac... Kubo a twoj burgolot przezyje tak daleki wyjazd? Na krotszych miales problemy :)

Odnośnik do komentarza
Żabko... czyżby? mykał z Przemem?bo to jedyny B400 który Mi przychodzi do głowy ze mółby? z Nim jechać...

Eee...ja tam nic nie wiem :rolleyes:

nr 03 ..dotyczy trasy od przejscia w Goerlitz do samej juz CH

Dee, znam te trase i muszę uprzedzić, że ost. odcinek to mozolne zawijasy po górach (pogranicze D-CH) chyba że już podci?gneli autobahn.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Scottie... Ty się już nie martw o burgolotka... Wczesniej zostanie przetestowany na kilku traskach, aby mieć 100% pewno?ć że jest już malina...

Żabo... Chyba trzeba będzie pomeczyć Stokrotkę aby się zdradziła B) ...Albo Przema wyczekuj?cego na przyjazd Sylwii B) ...

Niemniej jednak czy trasa, któr? My z Marcinem planujemy się udać Wam pasuje? No i godziny wyjazdu... Bo je?li tak, to BARDZO chętnie by?my z Wami jakis tam kawałek przejechali...

Powstaje także pytanie do członków BTC... Jak wygl?da sytuacja z wykupieniem assistance na Europe... Jaka jest cena takiej przyjemno?ci i czy wykupuje się to na wybrany okres, czy na rok?

jest to do?ć wazna sprawa, bo zawsze trzeba się zabezpieczyć...

Ja jak narazie się dowiedziałem, ze Assistance na polskę na rok, będzie mnie kosztowało ok. 35zł B) ...

Ciekawe jak to wygl?da z europejskim, które jest NIEZBĘDNE przy dalszym wyjeĽdzie...

Pozdrawiam Skuterowo...Qiuba :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ubezpieczenie zdrowotne za 2 osoby i asisstance za 21 dni zaplacilem cos kolo 120 zl razem za wszystko. Kubus jest tez wersja 10 dni mniej chyba nie ma, kosztuje grosze i naprawde warto.

Odnośnik do komentarza
Dee, znam te trase i muszę uprzedzić, że ost. odcinek to mozolne zawijasy po górach (pogranicze D-CH) chyba że już podci?gneli autobahn.

ja też znam. nie raz juz ni? jechałem !w00t

co do assistance ..

wersja standard (dla mojego wyjazdu) na 9 dni kosztuje 24 zł, wersja LUX kosztuje 28 zł

a o zdrowotne zapomniałem sie zapytac ... :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...