Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2011 :)


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomekgdz

    13

  • michu

    10

  • Bobas

    9

  • fundi600

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Byłem dzisiaj w garażu(nie powiem że nie).Moto grzecznie stoi pod pokrowcem :(

Ale na jazdę z lekka za ślisko i mroźno.Aż tak zdesperowany nie jestem . :lol:

Odnośnik do komentarza

Byłem też w garażu, ale doznałem takiego szoku potłukłem 0,5 !OK pierwszy raz w życiu i myślę, że ostatni !tut

Myślałem już o jakiejś terapii, bo słabo sypiam ;) i nocami zrywam się jak bym leciał w jakąś przepaść :(

Odnośnik do komentarza
Witam .

Co tu taka cisza a wszyscy szanowni Państwo w garażach whist .

To spadam i będę siedział cichutko ;) .

Pozdrawia !winkiss .

Upiorek jeszcze troszke i się zjedziemy na !scooter w znanym nam lesie :) w domkach bez ogrzewania :D a wiec z ognichem do rana ;) !TAZ !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Byłem też w garażu, ale doznałem takiego szoku potłukłem 0,5 :( pierwszy raz w życiu i myślę, że ostatni !YES

Myślałem już o jakiejś terapii, bo słabo sypiam :D i nocami zrywam się jak bym leciał w jakąś przepaść ;)

No i Prezes już po Tobie :), a miało być tak pięknie, ale już chyba żadna terapia Ci nie pomoże :D . A te koszmary, to Upiory !winkiss ;) !TAZ Cię nawiedzają we śnie, bo sezon już blisko,a w tym roku roku czeka Cię tylko jazda !scooter i żadnego ;), no może troszku w zacnym gronie ;) .

A tam na marginesie- współczuję Ci bardzo, bidulku Ty mój, z powodu potłuczenia0,5 :( . Tomcio- głowa do góry, lepiej już było.

Pozdrawiam serdecznie whist !OK :D .

Odnośnik do komentarza

Ty Gościu proszę się nie czepiać !happybth , one wiedzą co mają robić .

Ciekawe czy Ty sobie pośpisz jak ja Cię odwiedzę grubo po północy !happybth !happybth !piwko .

P.S

A wybieram się do Ciebie jakiś już czas oj wybieram . !tut !OK

Odnośnik do komentarza

Upiorek, jak nawiedzisz Tomasa to mu skórę solidnie przetrzep po tej zimie.

Niech Zacną do sezonu przygotuje i się wreszcie do roboty w temacie !happybth weźmie.

Bo jeżdżenia w tym sezonie będzie......., oj będzie !!!!!!!!!!!!!!! !piwko

A co do wyjazdu do drewnianych chatek bez ogrzewania, z zimną wodą i upiornie szarymi ścianami to niebawem coś załatwię. Zjazd oczywiście obowiązkowo na !happybth . Ciepło jak zwykle nie będzie, ale kto ma dać radę jak nie myyyyyyy !happybth

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tematu !happybth ZACNYCH. Wy tu płaczecie nad wylanym mlekiem ;) , a ja dzisiaj w Kwidzynie około godziny 15-tej, mijałem kierownika na pięknej Czarnej ZACNEJ - śmigał od strony Sztumu (w taką pogodę to nawet zacna wydaje się piękna ;) ). Zresztą to nie był dzisiaj jedyny motocykl widziany przeze mnie.

Także zdejmowac pokrowce ze sprzętów, a Ciebie !happybth Upiorku proszę o oficjalne otwarcie sezonu dla whist ZACNYCH.

Byle do wiosny. ;)

Odnośnik do komentarza
Do wiosny coraz bliżej ale póki co to w lutym jeszcze śnieg i mróz nas czeka !happybth

Krzycho, Ty taki czarnowidz to już nie bądź !happybth

Odnośnik do komentarza
Do wiosny coraz bliżej ale póki co to w lutym jeszcze śnieg i mróz nas czeka !happybth

Krzycho, Ty taki czarnowidz to już nie bądź !tut

moje poleczone po złamaniach kości się nie mylą ;)

Co nie znaczy że nie chce już wsiąść na !happybth i ...

Odnośnik do komentarza

Dziś miałem odebrać siedzenie od skutera.

Ten tapicer to mnie do szału doprowadza.

4 raz przesunął termin odbioru.

Tak niesłownych facetów rzadko się spotyka !NOT

Odnośnik do komentarza
Odnośnie tematu !NOT  ZACNYCH. Wy tu płaczecie nad wylanym mlekiem !piwko , a ja dzisiaj w Kwidzynie około godziny 15-tej, mijałem kierownika na pięknej Czarnej ZACNEJ - śmigał od strony Sztumu (w taką pogodę to nawet zacna wydaje się piękna !yeah ). Zresztą to nie był dzisiaj jedyny motocykl widziany przeze mnie.

Także zdejmowac pokrowce ze sprzętów, a Ciebie  :D  Upiorku proszę o oficjalne otwarcie sezonu dla  !tut  ZACNYCH.

Byle do wiosny. ;)

Witam z wieczora ;) .

Radek jak widać co nie którzy śmigają całym rokiem !OKK , mają ludziska zdrówko :lol: . Tak na poważnie to Upiorne stwory mi mówiły że jeszcze troszkę trzeba zaczekać bo bura suka jeszcze nie poszła spać :D .

P.S

Rano w Kowalewie miałem minus 6 . :( .

Bobasek daj namiary na tego gościa ( tapicera ) odwiedzę go po 24 .00 :lol::lol: .

Pozdrawia :P .

Odnośnik do komentarza
Dziś miałem odebrać siedzenie od skutera.

Ten tapicer to mnie do szału doprowadza.

4 raz przesunął termin odbioru.

Tak niesłownych facetów rzadko się spotyka !tut

Z moich doświadczeń-nie ma słownych tapicerów :D zarówno samochodowych jak i meblowych !NOT

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...