Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Styczeń 2011 :)


Abach

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Jak Robercik nie śmiga jeszcze , znaczy się jeszcze nie pora whistling1.gif

Oj Upiorze nie podpuszczaj mnie, wiesz że na punkcie jazdy !w00t mam lekkie zboczenie, jednak nawierzchnia jeszcze nie sprzyja !YES .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomekgdz

    13

  • michu

    10

  • Bobas

    9

  • fundi600

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Mam nadzieję, że gąsienice niebawem nie będą potrzebne.

Wiosna juz za pasem.

Czujecie to ?

Upiorek, do roboty gadać z szamanami !!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieję, że gąsienice niebawem nie będą potrzebne.

Wiosna juz za pasem.

Czujecie to ?

Upiorek, do roboty gadać z szamanami !!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Witam Kujawiaków i pozdrawiam gorąco !!!!

Bobas, ja już czuję wiosenkę, dziś poczułem Było Super !tut :):):D

NADUŚ

Michu, też jestem za spotkaniem :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka. Właśnie wszedłem do domku z oblewania !piwko odpalenia mojego oj sorki naszego z Sylwią Burgmanka. Czytam i fajnie bo idąc do domku Sylwia powiedziała że fajnie gdybym coś skombinował z kuligiem gdyż śnieg zaczął padać i zapowiada się na więcej.Zatem jeśli będzie tego białego / jak nazywa Upiór gów.. / więcej to pomyślę na przyszły miesiąc o kuligu w lesie między Malborkiem a Sztumem. Zaznaczam że nic na razie nie organizuję tylko sobie kombinujemy a co się wykluje to nie wiem.Najważniejsze że znów zaczyna być pięknie na zewnątrz.

Arkadiusz jeśli masz jakiś fajny pomysł na spotkanie towarzyskie u siebie na włościach to chętnie się pojawimy ;) .

Odnośnik do komentarza

Prawdę powiadacie dawno nic nie było aż się stęskniłem za waszymi pyskami !happybth

Oczywiście mowa o imprezie 3-dniowej !happybth prawda, bo takie lubię !happybth

Odnośnik do komentarza

To fakt, że długo się nie widzieliśmy.

Też sie stęskniłem za Wami ;)

Za dobry miesiąc będziemy mogli spotkać się już na !happybth

Byle do Wieżycy nie śmigać, bo tam będzie śniegu po kolana !piwko :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Prawdę powiadacie dawno nic nie było aż się stęskniłem za waszymi pyskami ;)

Oczywiście mowa o imprezie 3-dniowej !OKK prawda, bo takie lubię ;)

Oj Tomas - to Ty nie wiesz :o:lol: , że wszyscy oprócz Ciebie rzucili ;) w diabły , i teraz to tylko spotkania na !happybth i to jednodniowe :P;) .

Chłopaki - czemu nic nie powiedzieliście Tomciowi , żył tak długo w nieświadomości !OK , ale cóż ktoś musiał mu powiedzieć prawdę ... eeech , Prezes wybacz !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Baju baju!!!!. Nie wierzcie Prezesowi/ jeszcze prezesowi/, niektórzy z Kujawiaków próbują Go wygryżć. On na trzeci dzień zawsze wyjeżdża/ czytaj ucieka/. !happybth

Niestety Leszku mylisz się, nasz prezes mówi prawdę ;) Tomek zalicza 3 dni w jedną dobę !piwko i dlatego po 9 dniach ucieka bo kto by to wytrzymał :lol:

Odnośnik do komentarza

Prawdy nie mogę powiedzieć bo PREZES powiedział, że mi gębę obije.Przyjmijmy więc taką wersję.Umówił się ze mną a potem niby telefon zostawił w samochodzie nie było z kim imprezować więc wróciłem do domu ponownie z Grudziądza o suchej twarzy, 300km na darmo. Z Nim już się nie da umówić na jakąkolwiek imprezę - nawet sylwestrową. Totalna kaplica. !vampire

Odnośnik do komentarza
Prawdy nie mogę powiedzieć bo PREZES powiedział, że mi gębę obije.Przyjmijmy więc taką wersję.Umówił się ze mną a potem niby telefon zostawił w samochodzie nie było z kim imprezować więc wróciłem do domu ponownie z Grudziądza o suchej twarzy, 300km na darmo. Z Nim już się nie da umówić na jakąkolwiek imprezę - nawet sylwestrową. Totalna kaplica. !vampire

Lechu Ty stary pierdoło :P już michę masz oklepaną ;)

Koledzy Lechu już się boji swego cienia ;) zapraszałem kolegę, na co nieco ;) olał niby był już w Nowym SCIEMA whist

Odnośnik do komentarza

Tomciu, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mi Ciebie żal . Proponowałem, że zabiorę Ciebie do KURORTU , ale Ty pantoflarzu bałeś się jechać, mimo iż szacownego; pantofelka; nie było w domku. NIE przypuszczałem, że ; niby facet; może być tak ;przydeptany;. Wyrazy głebokiego współczucia. Mam jednak cichą nadzieję iż z tego ;przydeptania; uda Ci się kiedyś osfobodzić i odwiedzisz mnie -starego w KURORCIE, obyś tylko zdążył za mojego marnego żywota. I TEGO I TOBIE I SOBIE ŻYCZĘ. !vampire ;)

Odnośnik do komentarza

Jak już wcześniej pisałem i mówiłem zamierzam !V Ciebie kolego odwiedzić za dwa tygodnie? whist

Oczywiście, że zdarzę za twego marnego żywota ;) a jeśli nie to i tak wypiję twoje zdrowie !OK

Myślę, że będziesz tego dnia czekał ze szklaneczką czegoś dobrego i darmowego !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...