Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zach-Pom Grudzień 2010r.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

Eee myślałem, że Morphous będzie  :D

Ale pogoda paskudna  :(

Dzisiaj 4 godziny jechałem z Berlina... :P

Ja w piątek tydzień temu jak ta śnieżyca była to o godz. 16 wracałem z Piastów na Niebuszewo godzinę i ani razu 2-ki nie wrzuciłem. Dokładnie coś koło 4 kilometrów :blink: Tak się wtedy czułem: :(

No to czego Wam życzyć: Wesołych Świąt, spokojnych i radosnych, smacznych potraw, udanego Sylwestra i jeszcze lepszego Roku 2011 :lol: A z takich zagadnień typowo :D, takiej zimy jaką ArtCho opisywał z Bułgarii :lol:

Odnośnik do komentarza

Moi drodzy zachodniopomorscy maxi skuteromaniacy. :D

W nadchodzącym Nowym Roku idźcie do przodu krok po kroku.

Niech Was nadmiar kasy męczy i niech fiskus Was nie dręczy.

Niech rodzina żyje w kupie, resztę miejcie głęboko w ***** . ;)

Oraz długieeeeeeego i udanego sezonu 2011.

Życzy Wooferai.

:angry: !happybth !happybth !tut :lol::lol::);)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, czy masz dostęp do nalepek Burgmanii? Zbliża się sezon i trzeba by zacząć pracę nad wyglądem rumaków! :(:lol:

Odnośnik do komentarza
Zbliża się sezon i trzeba by zacząć pracę nad wyglądem rumaków! :(:lol:

Odwilż poczułeś ;) Ja już też akumulator w stan podtrzymania pełnej mocy wprowadziłem. A wczoraj na regionalnej słyszałem, że boją powodzi -> w najbliższych dniach może być nawet 10*C. No i w końcu Devilkę miałeś zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nalepki mam obiecane, oczywiście cały czas pamiętam. Co do temperatury, dzisiaj dałem skuta to moto-garażu więc była okazja się przejechać. Wymieniam płyny hamulcowy, przedni widelec i oczywiście olej w silniku, jak się ociepli to terminy będą długie więc lepiej teraz to zrobić zwłaszcza jak się ma warsztat 100 m od domu.

Kalendarze 20 szt. wszystkie rozdałem dla mnie zabrakło ale tylko dla tego że nie mam gdzie powiesić.

Odnośnik do komentarza
Nalepki mam obiecane, oczywiście cały czas pamiętam. Co do temperatury, dzisiaj dałem skuta to moto-garażu więc była okazja się przejechać. Wymieniam płyny hamulcowy, przedni widelec i oczywiście olej w silniku, jak się ociepli to terminy będą długie więc lepiej teraz to zrobić zwłaszcza jak się ma warsztat 100 m od domu.

Kalendarze 20 szt. wszystkie rozdałem dla mnie zabrakło ale tylko dla tego że nie mam gdzie powiesić.

no to pojezdziles !YES (100m) ale zawsze to cos ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nalepki mam obiecane, oczywiście cały czas pamiętam. Co do temperatury, dzisiaj dałem skuta to moto-garażu więc była okazja się przejechać.  Wymieniam płyny hamulcowy, przedni widelec i oczywiście olej w silniku, jak się ociepli to terminy będą długie więc lepiej teraz to zrobić zwłaszcza jak się ma warsztat 100 m od domu.

No to super ;) Zazdroszczę Ci tej przejażdżki... Wróciła tęsknota jak sobie zamówiłem buciki w Lousie... Dziś poszedłem do garażu i se trochę popatrzyłem na moje pojazdy. :o

Niestety (a może stety) stoją w garażu. Jakoś w grudniu chciałem zawieźć je do kolegi (ma pusty garaż), ale zwlekałem myśląc, że jeszcze trochę pojeżdżę (jak w zeszłym roku), a tu zima mnie zaskoczyła i nie bardzo mi odpowiada jazda po śniegu. Przez to również samochód muszę codziennie skrobać, bo garaż okupują motury... !YES

Odnośnik do komentarza

Jakby kogo przypiliło, to ja nalepki posiadam.

Tylko chwilowo nie wybieram się na zachód - jeśli ktoś bywa w mojej okolicy, chętnie przekażę.

Pozdrawiam usychając za suchą nawierzchnią ;) !YES .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jakby kogo przypiliło, to ja nalepki posiadam.

Tylko chwilowo nie wybieram się na zachód - jeśli ktoś bywa w mojej okolicy, chętnie przekażę.

O - dziękuję za informację! Nie zanosi się na razie, ale kiedy będę wybierał się na wschód !YES to chętnie odbiorę!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

U mnie pokazywał 5,5! !OK

A my cały czas tkwimy w grudniu, tak więc otwieram nowy rok nowym wątkiem!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...