Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Zach-Pom Grudzień 2010r.


bilety

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Mam info z pierwszej ręki że kalendarze są w drukarni, mają być gotowe do końca tygodnia i w przyszłym tygodniu dotrą do Szczecina. jak już ustalaliśmy wszystkie przyjdą do mnie i oczywiście rozliczenie też. Zamówiłem więcej więc jak ktoś będzie chciał jeszcze to oczywiście zapraszam.

Nasz kolega Sent sprzedaje swój skuter OGŁOSZENIE KLIKNIJ TUTAJ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czekamy na sygnał! :lol:

Ja miałem szalony tydzień i właśnie wracam do domu po wojażach słuzbowych. Byłem w Bukareszcie, gdzie było ciepło (ok. 15 stopni) i słonecznie. I dość sporo skuterów. Ale im zazdraszczałem...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dostałem sygnał że dzisiaj paczka wyjechała z W-wy DHL-m tak że jutro pewnie już będzie. Otrzymam 20 szt. więc na pewno nie zabraknie, mam sporą nadwyżkę. Jutro dam sygnał jak dojdą.

whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
!winkiss a to bedzie prezent!!!!

Kalendarze już mam, Ja jako św. Mikołaj rozdaje prezenty dla każdego 1 szt. Odbiór osobisty. (ilość prezentów ograniczona)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, trzymaj jeden proszę dla mnie. Postaram się do Ciebie podjechać w czwartek, a najpewniej w piątek. Ja też mam dla Ciebie prezent! !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oczywiście już nastawiam kawę, będę w pracy w sobotę również zapraszam. A tak po za tym to tylko Artur chce prezent?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Marku a ja bede w nastepnym tygodniu to tez sie zgłosze.Pozdrawiam.

To miło że tu ktoś jednak zagląda, Roman kalendarze dla ciebie i Huberta czekają.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Marku a ja bede w nastepnym tygodniu to tez sie zgłosze.Pozdrawiam.

Daj znać jak będziesz, może uda się spotkać na kawkę! (w sumie tylko w środę będę w Szczecinie, ale może...)

Odnośnik do komentarza

Dzieki za pamiec, ja zagladam tu codziennie nawet kilka razy !YES ale do szczecina narazie nie jade wiec jak bede juz jechal to napewno cie nawiedze !w00t puki co kalendaz rozpoczyna swoja prace za 2 tygodnie wiec nie ma pospiechu

Odnośnik do komentarza
Marku a ja bede w nastepnym tygodniu to tez sie zgłosze.Pozdrawiam.

Daj znać jak będziesz, może uda się spotkać na kawkę! (w sumie tylko w środę będę w Szczecinie, ale może...)

ArtCho, zbierasz kalendarze czy jak ? NTV/Deuaville zaczyna się od lutego, więc co miesiąc będziesz zamieniał kalendarz ? !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArtCho, zbierasz kalendarze czy jak ? NTV/Deuaville zaczyna się od lutego, więc co miesiąc będziesz zamieniał kalendarz ?  whist

Jasne! W marcu zawieszam kalendarz Koła Gospodyń Wiejskich ze Stolca, w kwietniu z Motofanatyka, a w maju Großroller Freunde z Berlina! A potem się zobaczy !YES !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ArtCho, zbierasz kalendarze czy jak ? NTV/Deuaville zaczyna się od lutego, więc co miesiąc będziesz zamieniał kalendarz ?  :D

Jasne! W marcu zawieszam kalendarz Koła Gospodyń Wiejskich ze Stolca, w kwietniu z Motofanatyka, a w maju Großroller Freunde z Berlina! A potem się zobaczy whist !YES

Artur jak masz jeszcze wolne miesiące to mogę jeszcze zaoferować kalendarz Hutnik Szczecin whist

kurde muszę jechać do pracy !w00t

mamy nowego kolegę w regionie naduś

Odnośnik do komentarza

O to fajnie, że już są kalendarzyki. :)

Bilety podskoczę do Ciebie do pracy w poniedziałek lub wtorek.(mam nadzieję)

W każdym razie trzymaj dla mnie jeden, na pewno odbiorę. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Bilety podskoczę do Ciebie do pracy w poniedziałek lub wtorek.(mam nadzieję)

Oczywiście zapraszam. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, dzięki za miłe spotkanko i za kalendarze! !tut !happybth

A tak off-topic: doszedłeś co to za orzełek z kotwicą? Sam jestem ciekaw. !happybth

Odnośnik do komentarza

!happybth !tut !OK :D

Miejsce akcji: ulica Nehringa

Godzina: 11.28 AM

Cel:

-Bilety-niezlokalizowany

-Kalendarz-niezlokalizowany

"Język"-coby zasięgnąć informacji:

-jakikolwiek w okolicy-niezlokalizowany

Otoczka misji:

-drzwi zamknięte-lekkie szarpanie i pukanie nic nie dało

-jedna roleta w oknie podniesiona na max-a

-trzy rolety podniesione do połowy - reszta zamknięta

-plac na dwa auta odśnieżony

-zapuszczenie żurawia przez okno-widać kalendarz, ale jakiś..ekhm...inny niż skutery :P

kolejna próba zdobycia kalendarza - wtorek - drżyjcie Ci co próbują ukryć przede mną kalendarz !happybth

Odnośnik do komentarza
!tut !OK :D:P

Miejsce akcji: ulica Nehringa

Godzina: 11.28 AM

Cel:

-Bilety-niezlokalizowany

-Kalendarz-niezlokalizowany

"Język"-coby zasięgnąć informacji:

-jakikolwiek w okolicy-niezlokalizowany

Otoczka misji:

-drzwi zamknięte-lekkie szarpanie i pukanie nic nie dało

-jedna roleta w oknie podniesiona na max-a

-trzy rolety podniesione do połowy - reszta zamknięta

-plac na dwa auta odśnieżony

-zapuszczenie żurawia przez okno-widać kalendarz, ale jakiś..ekhm...inny niż skutery :P

kolejna próba zdobycia kalendarza - wtorek - drżyjcie Ci co próbują ukryć przede mną kalendarz !happybth

Odpowiem tak jak mój wykładowca z mechaniki po 45 minutach z 90 wykładu:

"(Patrzy w okno i odwraca się: ) Pada śnieg i zimno jest, kończymy wykład"

:P

Bilety też zrobił sobie wolne :P

Ja w tym roku mam aż nadmiar kalendarzy: NTV forum i moja fotka ;) , Kalendarz RK i Kalendarz Pentax Forum !happybth Będę co miesiąc zmieniał ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem jestem jakoś w pracy tylko ja pracuje ale czasem bywa że muszę gdzieś pojechać więc lepiej wcześniej zadzwonić. Za zaistniałą sytuacje przepraszam

Odnośnik do komentarza
Z czystej ciekawości, jakie skutery są w kalendarzu ?

Czy to tajemnica ?  !OK

Nie tajemnica !tut

Na gorze jest nasze zdjecie grupowe z Sycowej Huty 2008, okraszone AN650 i Tmaxem.

W pierwszym rzedzie jest SW600, logo Burgmanii i MP3.

W drugim Tmax '09 i AN400, ostatni model.

W trzecim GP800 i chinski SW600.

W czwartym X9 500 i trzy skutery na focie (AN650, Tmax i SW600).

W szostym AN650 i BMW C1 Williams.

W siodmym AN 400 (ostatni model) i zdjecie z Ryni 2005 na ktorym widoczne sa glownie ANy 650...

PS. Dziekuje Bilety za kalendarz, dzieki niemu moglem napisac tego posta :blink: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...