Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia 2010r.


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę coś mało chętnych !V na spotkanie już od piątku !OKK

Kolego Leszku i Mareczku będziemy spędzać razem ten czas :lol: i czekać na resztę ciekawe czy kogoś zobaczymy :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    15

  • Tomekgdz

    13

  • fundi600

    11

  • Mareczek

    10

Kolego Leszku i Mareczku  będziemy spędzać razem ten czas :lol:  i czekać na resztę ciekawe czy kogoś zobaczymy !V

Tomek próbuje mnie wkręcić , ale ja jeżeli mnie Lech zabierze to przyjadę w sobotę wieczorem a rodzina przybędzie w niedziele , a jak nie to rodzinnie będziemy w niedziele około godz. 11ooessen0035.gif

Dopisane;

Z tego co mi wiadomo to Leszek wybiera się w piątek więc ja w niedzielę. :lol:essen0035.gif

Odnośnik do komentarza

Tomek próbuje mnie wkręcić , ale zgadzam się

Mareczku jak pamiętam rozmowę z piątku !happybth deklarowałeś, że się spotkamy a teraz mowa o wkręcaniu !happybth Ja takich rzeczy nie robię !happybth wszystko inne tak, ale to to nie !happybth

Odnośnik do komentarza

Tomek próbuje mnie wkręcić , ale zgadzam się

Co to jest? !happybth Nie zmieniaj mojego posta to nie moje słowa w cytacie !!![wprowadzasz innych w błąd]

Tomek nie przeginaj !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka Jeśli coś przekręcę to poprawcie mnie proszę.Jak jest z jedzeniem bo może byśmy napisali co każdy może wziąć tak aby stół ładnie wyglądał.

Odnośnik do komentarza
Jak jest z jedzeniem bo ...

Popieram temat, mógł by ktoś poinformować co i jak z jedzonkiem, bo chleb !OKK to wiadomo ale obiad, jedzonko to też ważna sprawa. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Fundi pisał mi na PM, że wszystko jest przygotowane !OKK

Koszt to 135 pln od osoby a w tym

koszt noclegu

biesiada wieczorna oczywiście wieczorno nocna z bilardem tańcami i ...

śniadanie z zupką kacówką

wspólny obiadzik i opłatek

powroty do domu w własnym zakresie

w koszt mamy wliczone 5 buteleczek wódeczki i jakieś napoje typu sok

nie będę się rozpisywał odnośnie menu bo i po co chyba że usilnie będziesz nalegał.

Niestety więcej napoi wyskokowych we własnym zakresie choć można je nabyć na miejscu. Rozliczamy się z właścicielką na miejscu

PS Będę mial kalendarze od Krzytra, więc proszę o dokonywanie wpłat na konto Krzytra z info że ja mam dostarczyć. Jak ktoś już przelał kasę, to info do mnie abym zabrał do Arkadii.

Odnośnik do komentarza
Fundi pisał mi na PM, że wszystko jest  przygotowane :)
Koszt to 135 pln od osoby a w tym

koszt noclegu

biesiada wieczorna oczywiście wieczorno nocna z bilardem tańcami i ...

śniadanie z zupką kacówką

wspólny obiadzik i opłatek

powroty do domu w własnym zakresie

w koszt mamy wliczone 5 buteleczek wódeczki i jakieś napoje typu sok

nie będę się rozpisywał odnośnie menu bo i po co chyba że usilnie będziesz nalegał.

Niestety więcej napoi wyskokowych we własnym zakresie choć można je nabyć na miejscu. Rozliczamy się z właścicielką na miejscu

PS Będę mial kalendarze od Krzytra, więc proszę o dokonywanie wpłat na konto Krzytra z info że ja mam dostarczyć. Jak ktoś już przelał kasę, to info do mnie abym zabrał do Arkadii.

No Wrzonio, :lol: teraz to pełen luz, (szkoda że tak późno), normalnie spoko :lol:, Wrzonio ja do Przysierska jadę pługo-piaskarką więc jak coś to wyjadę po Ciebie, masz to gratis !!! :lol::lol:

Ps. Wiesiek jest bilard, więc będzie (sparing) !OKK :lol: ???? jak ja to lubię :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ps. Wiesiek jest bilard, więc będzie (sparing)  !OKK  whist ???? jak ja to lubię  :)

Oczywiście, możesz uważać, że rękawica została podniesiona :):) ,nie ma to jak trochę ruchu. :)

Odnośnik do komentarza
Panie i Panowie Niedzielny obiadek o godzinie 13:00

!happybth nie dam rady,postaram się(nie obiecuję) zajrzec na chwile do Was w sobotę !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

krzys-68. Wiem że masz najdalej :lol: i za to Ci wybaczamy z córką !happybth , ale Wigilia jeśli się nie mylę, jest w niedzielę o 13tej. To że ja chcę zrobić kulig dla córki mojej i dziecka Arkadiusza, to nie znaczy że musisz trzymać całą swoją wspaniałą rodzinkę w domku. Krzysiu daj hasło swoim PIĘKNYM kobietkom o naszym spotkanku i poddaj się kobiecym wdziękom nie myśląc o swoim ja...... .

Czym więcej ładnych :lol: koleżanek :D tym dzieci nasze są bardziej zadowolone z naszych spotkań i wolnego dla siebie czasu. !happybth !OKK

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Będziemy już o godzinie 11.00 :P Czekamy na gości !YES

Kto dojedzie proszę wołać !w00t to otworzymy Wam drzwi podejrzewam, że ręce będą zajęte (kartonem w…i) :P:huh:

Odnośnik do komentarza

Ja przyjechał bym wcześniej tylko Lech jest obecnie za granicą [ Kurortu], a ja jako bagaż zostało mi tylko czekać. :huh: !w00t !YES :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak pisałem wcześniej , niestety nie dam rady dotrzeć na naszą Wigilię !w00t , także podzielę się z Wami wirtualnie opłatkiem i duchem będę z Wami.

Pozdrawiam wszystkich i do następnego spotkania !YES .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...