Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia 2010r.


Mareczek

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem nowy temat ze względu że kończy się miesiąc a nie zręcznie było by pisać w Grudniu w temacie listopadowym.

Kilka przeniesień i cytatów będzie ; ;)

Lanie wosku nie „wyszło” to może spotkanie Wigilijne dojdzie do skutku.

Może zrobić tam gdzie pisała, proponowała Baśka13 Zajazd "Arkadia"

http://arkadia.wikidot.com/

Koledzy My tu gadu gadu a tu zapasem wigilijne spotkanie ;)  tym razem Gdzie?

Pamiętajmy o kolegach z pomorskiego :lol:

Lanie wosku nie „wyszło” to może spotkanie Wigilijne dojdzie do skutku.

Może zrobić tam gdzie pisała, proponowała Baśka13 Zajazd "Arkadia"

http://arkadia.wikidot.com/

Jak najbardziej jestem za !V :P;)

:P

No popatrzcie nawet nie wiedziałam, że tam tak ładnie byłam tam jakieś trzy lata temu :) Pozdrawiam :)

:P

Siemanko

Uważam ,że ,,Arkadia" http://arkadia.wikidot.com/  jest optymalnym miejscem na Nasze spoty i nie tylko na opłatek ..........

Pozdro

EDYT:

Spotykamy sie 19 .12. 2010 niedziela  w samo południe na opłatku obecnośc obowiązkowa ,,Arkadia''

  Spotykamy sie 19 .12. 2010 niedziela  w samo południe na opłatku obecnośc obowiązkowa ,,Arkadia''

Tak –tak niech nikt nie pisze że pracuje ma służbę teściowa przyjechała i nie pozwala lub coś podobnego. Termon i godzina spotkania jest ustalony.

;)

Mi pasuje.Mam urlop no chyba że wyskoczy coś nadzwyczajnego  :) .
Odpowiada prawie  :D wolałbym ze spotkaniem w sobotę i niedzielę  :lol:
Nie wierze w to co czytam już cztery rodzinki biesiadników wigilijnych to ja będę piąty  :D
A ja , to może i ja się załapie  :lol: .

Pozdro  :P .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    15

  • Tomekgdz

    13

  • fundi600

    11

  • Mareczek

    10

Witam, pomysł Mareczku super !happybth

Ale do mnie w ten dzień akurat przyjeżdża teściowa !happybth więc jak się uda załatwić pokój w Arkadii, to my będziemy już od soboty !holiday

Ta Arkadia to fajowa nazwa

!piwko !holiday !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i panowie rozmawiałem z właścicielką Arkadji jak byśmy chcieli wigilię rozpocząć już w sobotę to cena za os. w hotelu wyniesie 35 pln.

Tak więc pisać kto przyjedzie w sobotę a kto tylko na opłatek zapraszamy wszystkich chętnych

!happybth !happybth

Sobota & Niedziela

Prezes + Marzenka

Arkadiusz + 2 osoby

Siemik + Sylwia

DIZEL + Aneta

Jolka + Michu

Wrzonio + Ewik

Czaro69 + Ada

Fundi600

Niedzielny opłatek i obiadek

Kaśka mam nadzieje, że z rodzinką

Mareczek + Marysia

Magda + Marcin

Bobas?????? on się jeszcze złamie i przybędzie

Orcio

Robson + Rita ?

Upiór

Odnośnik do komentarza

Fundi600, więc rób listę i mnie wpisujesz od soboty (obecny), !happybth

czyli Arkadiusz + 2 osoby, !piwko no w Arkadi nie może mnie nie być,

Oj czuję, że będzie spotkanie !!! !happybth !happybth

A jak będą duże śniegi to się i w piątek wyjedzie by dojechać na czas. !piwko !holiday !holiday

Odnośnik do komentarza
Panie i panowie rozmawiałem z właścicielką Arkadji jak byśmy chcieli wigilię rozpocząć już w sobotę to cena za os. w hotelu wyniesie 35 pln.

Tak więc pisać kto przyjedzie w sobotę a kto tylko na opłatek zapraszamy wszystkich chętnych

!happybth  !happybth

41786_112657402128005_7623_s.jpg Fundi !happybth

Jeszcze nie przedyskutowałem z Małżonką tematu wyjazdu ale niezbędnie będę starał się to uczynić. 2druga.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arkadiusz ja Cię następnym razem załatwię za te nakręcanie !happybth !happybth !happybth Jak się żekło więc siemik + Sylwia również zapisuje się na sobotę i Niedzielną wigilie.

W kwesti technicznej jak mamy rezerwowac miejsca, czy ktoś - Fundi !holiday !piwko - zajmie się ogarnięciem tematu?

Odnośnik do komentarza
Arkadiusz ja Cię następnym razem załatwię za te nakręcanie  !guns  !V  !piwko

OK, będziemy walczyć na śledzie B):):)

Siemik trzeba wziąć pod uwagę to, że może nam zejść dłużej jak do niedzieli ;) bo jak zasypie to się przeciągnie nam ta Wigilia :lol::lol::lol:

Chyba trzeba dużo opłatka wziąć !piwko whist !OK

Odnośnik do komentarza

Ze względu na to, że jestem na odwyku alkoholowym może przyjadę w niedzielę.

Mam nadzieję, że się nic do tej pory nie skomplikuje i nie będę musiał, np. w ten dzień pracować !piwko

Odnośnik do komentarza

Koledzy oczywiście Marzena & Tomek piszemy się tylko pytanie, dlaczego od soboty a nie już w piątek !piwko !guns

Wiadomo, że mój organizm lubi walczyć parę dni !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ze względu na to, że jestem na odwyku alkoholowym może przyjadę w niedzielę.

Mam nadzieję, że się nic do tej pory nie skomplikuje i nie będę musiał, np. w ten dzień pracować !piwko

U mnie dokładnie też tak sprawa wygląda !piwko .

Odnośnik do komentarza
Koledzy oczywiście Marzena & Tomek piszemy się tylko pytanie, dlaczego od soboty a nie już w piątek  !OK  !V

Wiadomo, że mój organizm lubi walczyć parę dni  !piwko

Kujawiacy- nie wierzcie w PIAR WASZEGO PREZESA. W piątek przejechałem pół kraju aby osobiście PREZESOWI zlożyć życzenia. NO i owszem w piątek przyjęto nas wspaniale. W sobotę również acz tylko do wczesnego popołudnia, ponieważ słabliśmy w szybkim tempie, pomimo iż Marzenka ratowała Nas rosołkami domowej produkcji. NIESTETY pod wieczór gdy nabrałem ponownie sił Prezes mnie olał całkowicie i musiałem sam iść z '' z K OLBERGIEM'' po GRUDZIĄDZU co zakończyło się nad ranem. Pełen wiary o JEGO dystansowości zadzwoniłem rano w niedzielę abyśmy coś !guns i szok- PREZES UCIEKŁ Z GRUDZIĄDZA. MARZENKA DZIĘKUJEMY za wspaniałe przyjęcie.Osobiście dziękuję za przytulenie mnie tak ,że wyszły mi moje sztuczne oczy z oporawek. !piwko PREZESIE- kulaj beret.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ze względu na to, że jestem na odwyku alkoholowym może przyjadę w niedzielę.

Mam nadzieję, że się nic do tej pory nie skomplikuje i nie będę musiał, np. w ten dzień pracować  !OK

U mnie dokładnie też tak sprawa wygląda :blink: .

Nie kombinować mi tu Obecność OBOWIĄZKOWA

Robert osobiście zadzwonie do Rity i możesz iść sobie do pracy :D

Bobas a Ciebie to wierze i wiem, że choć na chwile ale będziesz z całą rodzinką,

(bliźniaki powiąż i dawaj) :lol:

Odnośnik do komentarza

Włodek prawdę powiadasz zaczynają ściemniać :D to jest opłatek a nie jakieś tam spotkanko :lol:

Dowiedziałem się z wiarygodnego źródła, że jest parę chętnych z Pomorskiego :blink: !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o mnie !OK

to na razie pasuje mi tylko niedziela

ale nie wiem czy będzie sens przyjeżdżać :lol:

chociaż tylko z wami w zeszłym roku

opłatek popijałam %%%%% :blink:

Odnośnik do komentarza
to jest opłatek a nie jakieś tam spotkanko  :D

Dowiedziałem się z wiarygodnego źródła, że jest parę chętnych z Pomorskiego  :blink:  !OK

Ja i Marysia wybieramy się w niedziele. :lol: Na spotkanie opłatkowe + jakiś obiad ;)zw197.gifzw197.gif

Odnośnik do komentarza
Włodek prawdę powiadasz zaczynają ściemniać :lol:  to jest opłatek a nie jakieś tam spotkanko  ;)

Dowiedziałem się z wiarygodnego źródła, że jest parę chętnych z Pomorskiego  !OK  ;)

Nie tylko z pomorskiego Tomek, a powiem Ci szczerze że jak z pomorskiego jest paru chętnych to i w piątek musi ktoś mazowieckie reprezentować, więc piątek mnie odpowiada :blink: opłatek się weźmie ;) a może i ktoś z miasta gdzie jest wielkie zamczysko przyjedzie ;);):D

Mareczku, jesteśmy z Iwonką zrozpaczeni że dopiero w niedzielę :(:(

Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o mnie :)

to na razie pasuje mi tylko niedziela

ale nie wiem czy będzie sens przyjeżdżać :lol:

chociaż tylko z wami w zeszłym roku

opłatek popijałam %%%%% !OKK

Kasiu zawsze jest sens !OKK tylko musisz załatwic kierowcę :huh:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie i panowie co z Wami proszę o wpisy do 7 grudnia, nie wiem na ile osób rezerwować noclegi i na ile dni 4 czy może tylko 2 !OKK Chleba i opłatków nam niezabraknie !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...