Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2010


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

No co, nowy pojazd to wolę zacząć od znanego mi stanu, bo książki serwisowej obok instrukcji nie było :ph34r: Wymieniłem wszystkie 4 świece oraz olej. Ale to ma kopa :blink: Stare były okopcone i elektrody były już na wykończeniu.... A teraz szok. Ja mogę jutro, tylko, że zostało mi założyć boczki, a to proste i szybkie nie jest, więc ok. 14 na Wałach ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    18

  • ArtCho

    15

  • bilety

    10

  • wooferai

    8

Top użytkownicy w tym temacie

Polatałem sobie dzisiaj :) Fajnie było, nawet zimno nie było (choć na moście Gryfitów trochę powiało) :) Jutro sobie polatam w okolicach 10 jeśli będzie pogoda !piwko

Odnośnik do komentarza

Ja na razie nie, bo na forum NTV wystawiłem swoje zdjęcie z moją Deauville i dostałem nawet punkt, więc jest szansa, że moje moto będzie na kalendarzu forum NTV !OK

W ogóle cisza jakaś tutaj ? Ja tam w czwartek w deszcz jechałem i nic mi się nie stało (ciuchy tylko przemokły) !w00t Ja dalej jeżdżę, w ten tydzień po mieście 100 km pękło :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nowa akcja z kalendarzem czy ktoś zainteresowany?

Info tutaj

Ja już dawno zamówiłem !w00t

Moje oba !happybth okupują garaż, a w środę ponoć ma być śnieg... !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nowa akcja z kalendarzem czy ktoś zainteresowany?

Info tutaj

Ja już dawno zamówiłem !happybth

to dobrze by to zrobić razem to przyjdzie w jednej przesyłce

to dobrze by to zrobić razem to przyjdzie w jednej przesyłce, i będzie okazja się spotkać !piwko

Odnośnik do komentarza

No żeby nie było, to też zamówiłem 1 sztukę kalendarza. !happybth

I jak najbardziej jestem za jedną przesyłką.

W końcu jest kryzys i trzeba sobie jakoś radzić z dodatkowymi kosztami. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Marek, czy możemy w takim razie poprosić Ciebie o koordynację akcji? W końcu jesteś - za przeproszeniem - członek! !happybth :D

Odnośnik do komentarza

Bilety, wysłałem do ciebie e-mail z zapytaniem !holiday

A ja już napoiłem moją do pełna, muszę jeszcze obmyć, wyjąć aku i zaśpiewam jej kołysankę !happybth Lubię zimę, ale w górach !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
:blink:  !OK  ;)  Co ???? Ja w weekend byłem u babci pod Choszcznem. Śniegu po łydki.... Autem 40 km/h max jeździłem. Dopiero na krajowej 10 był czarny asfalt, a tak lód  :D

Trzeba było zostać pod Szczecinem. ;) Pogoda ładna, sucho, a wczoraj nawet słońce świeciło. Tylko trochę zimno. Ale jak ciepło się ubierzesz, a zwłaszcza ciepłe rękawice włożysz, do da się wytrzymać :lol: .

Prawdę mówiąc, to nawet nie myślałem, że jeszcze się przejadę. Wszedłem do garażu, pojechałem umyć Kymco na myjnię 200m ode mnie, potem Deauviklę, pokręciłem silnikiem Aprilki (zrobiłem 1 km) i stwierdziłem, że nie jest najgorzej! ;) Wytoczyłem motur i jak zwykle, do NRD ;) W Löknitz kupiłem winko (Cabernet Sauvignon, Casillero del Diablo: tam ok. 7 Euro, u nas 45 zł!) i jak zwykle swoimi ścieżkami wróciłem do domu.

Przymierzam się do motomikołajów, ale boję się, że będzie zimno i wilgotno...

Odnośnik do komentarza

Ja nie... Nie znam jej jeszcze na tyle, żeby sobie pozwalać na jazdę w okolicach 0*C. Jak jechałem w deszczu i to dość porządnym przez Narutowicza, to na kostce przy zmianie biegów czułem tylko myszkujący tył :blink: A opony z tego co czytałem to są dość dobre i uważane, a i stan jest ok :D

Aj tam, zawracanie w miejscu na śniegu jest fajne :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...