Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Listopad 2010


Sent

Rekomendowane odpowiedzi

No co jest, zapadliście w sen zimowy ? !scooter !YES

Pogoda jest ładna, jeździć ;) U mnie chłodnica się rozszczelniła sama z siebie, nie od uderzenia więc grosze będzie to kosztować. Dzisiaj po rozebraniu jej, aby ściągnąć chłodnicę doszedłem do wniosku, że ona ma więcej plastików niż Burgman !YES :(whist:) W tej chwili mam naked'a :D

ArtCho Ty też masz u siebie 4 świece ?? whist:)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sent

    18

  • ArtCho

    15

  • bilety

    10

  • wooferai

    8

Top użytkownicy w tym temacie

2 mam po bokach, wchodzące jakby po skosie w cylindry, a dwie wchodzą od góry w cylinder i są widoczne dopiero po rozebraniu boczków :lol:

Znalazłem rozwiązanie zagadki: Deauville 07'

"Do tego centralnie umieszczona świeca zapłonowa zamiast dwóch w połączeniu z wyprostowanymi kanałami dolotowymi i zwiększonym z 4,5 do 7,5 l airboxem zapewniają lepsze napełnienie cylindrów."

Znalazłem jeszcze fajny artykuł: Pan European vs Deauville

Hubert, wszystkiego najlepszego :D !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hubert, ja też się dołączam! ;)<_<

Sent, znam te artykuły !piwko Przed kupieniem swojego czytałem je na potęgę. Na priva (intruder) wyślę Ci jeszcze jeden ze Świata Motocykli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wooferai, przekaż proszę informację dotyczącą zestawu słuchwkowego przewodowego. Znalazłem na tej stronie: O --> TU, a zestaw nazywa się TRONIC H-3167. Na Allgro też znalazłem - NADUŚ.

Nie jest to mistrzostwo świata, ale ja sporo kilometrów na <_< z moim synem i żoną zrobiłem korzystając z tego zestawu. Bateria wystarcza na sezon spokojnie. Tylko warto przykleić gąbki na mikrofon, bo łatwo spadają.

Odnośnik do komentarza

Pisałem Ci na e-mail. W poniedziałek powinien być ;) VAT-25 i we wtorek do urzędu komunikacji ;) Wymieniłem dzisiaj płyn chłodniczy, a składałem ją potem (10 plastików) 2 godziny !OKK Ja nie rozkładałem jej, a potem kombinacje, bo śrubki są identyczne, ale mają pod łebkiem różne przetłoczenia i zgaduj zgadula, która gdzie jak nie widziałem :D Zależy od pogody, ale mam nadzieję, że długi weekend to będzie x00km ;)

Odnośnik do komentarza

Jutro wytaczam walkę z Wydziałem Komunikacji i bez tablic nie wracam <_< Więc, myślę, że może środa Wały jak będzie pogoda ? Tylko już 16:30 ciemno się robi :/

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Odebrałem tablicę, ja będę dzisiaj na Wałach o 16 !tut

Dzisiaj nie mogę, umówiłem się w Stargardzie wrócę po 19-tej. !happybth

Odnośnik do komentarza

Miałem nadzieję, że ktoś dzisiaj napisze 16.00 na wałach i się zmobilizuję do wyciągnięcia skuta z garażu.

A tak, Artcho poza domem, sent znowu się rozbiera.

No to chyba zostawię śpiocha w garażu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...