Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Helix


Gość Gonzo2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witaj tomeczku... Kris wła.snie czyta posta, wiec się wypowie za momęt pewno !OK

Je?li chodzi o sqta, to zobaczymy jak to będzie... Zrobisz te małowazne rzeczy i będzie CACUSZKO... Spotkamy się, wypijemy conieco... I oblejemy Helę...

Dobrze, że dotarłe? cało... niech żyj? DOBRE pasy mocuj?ce <_< ...

Na przyszłosć --> zawsze bierzcie porz?dne pasy mocuj?ce kiedy jedziecie po skuter, bo to ważna żecz o czym Tomek się przekonał podczas powrotu...

Pozdrówki i DO ZOBACZENIA NA TRASIE...Qbek !w00t

Odnośnik do komentarza

Siemka,na pocz?tek gratuluje zakupu.Helix to wyj?tkowy skuter,zadbasz o niego będzie ci długo służył,tak jak mi mój.Spust oleju znajduje się na samym spodzie silnika(klucz 17),filtr oleju(nie podlega wymianie,wystarczy umyć) z prawej strony duży korek,tuż przy wlewie oleju(wlew oleju plastikowy korek z miark?) oleju do silnika wchodzi ok 0,8l,co do oleju to musisz sam zadecydować(dyskusja na temat oleju toczyła się na forum musisz tylko poszukać)Je?li masz jakie? jeszce pytanie to chetnie odpowiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Chopy ! Wszystkim dziękuję za pomoc już i pewnie będę prosić o jeszcze. Qbełek napisał o pasach. Do transportu na przyczepie bezwzględnie trzeba mieć standardowe pasy z napinaczami. Miałem byle jakie paski, bez napinaczy i przez to z Qbełkiem mieli?my przechlapane. Dopiero na wylocie z Krakowa, na stacji benzynowej kupiłem paski i było po problemie.

No i od jutra biorę się za Helusię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Tak jak napisal Slawek_jaro, Hele to juz klasyka i nawet za granicami trzymaja cene. A znam minimum 2 osoby, ktore chetnie zakupilby idealnego Hela do kolekcji !w00t .

No wła?nie... Nie chcę zakładać kolejnego w?tku więc podpinam się pod ten...

Szukam Hondy Helix... najlepiej z końca lat produkcji czyli 97, 98, 99 ale oczywi?cie nie wykluczam starszych roczników.

S? dwie opcje moich poszukiwań:

1. Idealne sztuka, igła przy której niewiele trzeba robić... wiem, że będzie ciężko więc jest też druga opcja:

2. Egzemplarz do remontu ale wtedy decydować będzie cena.

Je?li kto? co? wie o jaki? madrych ofertach na w/w model maxi to proszę dać znać.

Ps. A może jednak założę nowy w?tek w ogłoszeniach... :rolleyes: !bicz

Odnośnik do komentarza

a moze bysmy sciagneli z USA sobie te nowe yamahy helixy tam nowy kosztuje ok 15 k namowilo by sie jeszcze ogos spokojnie co by kontener zapełnic ? Mysle o tym od jakiegos czasu

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
a moze bysmy sciagneli z USA sobie te nowe yamahy helixy tam nowy kosztuje ok 15 k namowilo by sie jeszcze ogos spokojnie co by kontener zapełnic ? Mysle o tym od jakiegos czasu

Mario... zejdĽ na ziemie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
a moze bysmy sciagneli z USA sobie te nowe yamahy helixy tam nowy kosztuje ok 15 k namowilo by sie jeszcze ogos spokojnie co by kontener zapełnic ? Mysle o tym od jakiegos czasu

Jakby kiedys taka akcja miała dojsc do skutku to jak moze bylbym chetny.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
dalibysmy rade , a jeszcze paru oszolomow na te Morpusy by sie znalazlo ;)

Proponuję aby? zaj?ł się organizacj? zbiorowego sprowadzania maxi z USA.

Jedyne co to życzę powodzenia :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
co wy tacy sceptyczni... przeciez ludzie jakos sprowadzaja sprzety z za wielkiej wody. troche za tym latania, ale na pewno sie oplaca.

Hihi, ludzie tez sprowadzaja "sprzety" z Francji.

Wydaje mi sie, ze co innego sprowadzic uzywke, a co innego nowy sprzet... Jasne, ze cena wyjdzie nizsza(zobacz np. Goldwing), ale na pewno nie bedzie to 15k zl za nowego Maxama(Morphousa) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mario... angazuj Qwakiego, Józia Koszyczka czy kogo tam chcesz i sprowadzaj na kontenery Morphousy tylko załóż do tego nowy w?tek bo ten z założenia jest o zupełnie czym? innym !!!

Bogumilek- ja nie jestem sceptycznie nastawiony. Ja tylko życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
a moze bysmy sciagneli z USA sobie te nowe yamahy helixy tam nowy kosztuje ok 15 k namowilo by sie jeszcze ogos spokojnie co by kontener zapełnic ? Mysle o tym od jakiegos czasu

Doskonały pomysł!!

Jestem też chętny do zapełnienia kontenera, mam tam co? na oku - może kto? jeszcze?

Z drugiej strony ile może się zmie?cić skutich w kontener?

pozdro!

ultras

Odnośnik do komentarza
Z drugiej strony ile może się zmie?cić skutich w kontener

to zależy w dużej mierze od ich plastyczno?ci i podatnosci na zwijanie i rozwijanie :D:D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...