Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 20010r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda Michu to chociaż niech Jolka przyjedzie  :)  :lol

Michał ;) Upiór ma dobry pomysł jestem zaaaaa !OKK

Szkoda a liczyłem, że was zobaczę na ( !tut )

!happybth !piwko !piwko !piwko !placz1 !placz1 !placz1 !placz1 !placz1

Naprawdę bardzo chciałem ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomekgdz

    9

  • upiór

    9

  • michu

    9

  • krzys-68

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Siemka.

Siemik już w domu.Lucjan dzięki za pomoc, Włodek i Sławka, dzięki za kawkę postawiła na nogi i dodała skrzydełek.A tak w ogóle to fajny dziś dzień zaliczyłem.Zwiedziłem całą Polskę i pozytywie go zakończyłem.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza
Zawsze miło nam gościć każdego z Was pozytywnie zakręconych. Dzięki za odwiedziny. Grześ WIELKI SZACUN !OK

:lol: dzisiaj "ustrzelony" Włodek na schodach w MM :D

założe się że nie poznał mnie bo minę miał nietęgą :lol:

Odnośnik do komentarza

No Chłopaszki ,Ja rozumiem ,że jesień , depresja itd .....

Meldowac mi tu się! ale biegusiem !V

ja niestety mam chorobowe i dostaje w głowe

Na dodatek synek wylatuje jutro do angli do pracy !OKK !V

Odnośnik do komentarza

Meldować się i to jak najszybciej !!!!!

Jesień jesienią, ale takie twardziele ja My nie mogą się poddawać.

To, że Robsonek musi łykać relanium to rozumiem, ale reszta ma przecież prawko na samochód !V

W sobotę się z Wami policzę !!! !OKK

Michu,3 mam kciuki za szczęśliwe Anglikowanie !V

Odnośnik do komentarza

Kiedyś ktoś powiadał Cego !vampire .

Witam serdecznie ale pogoda normalnie lato idzie !piwko . Michu takie czasy jak mus to mus . Niech Mu tam się chłopakowi powiedzie trzymam te no jak to było a warkoczyki , nie nie kciuki i ten tego powodzenia B) . Bobasku to fakt czego ten Robercik nie łyka , to szkoda gadac On teraz jest jak chodząca apteka :P !OKK .

Odnośnik do komentarza

melduję że zyję cały i zdrowy.Na !vampire nie jeżdzę bo w rodzinie szpital i zostałem sam "normalny i do roboty" więc doba powoli staje się za krotka !piwko

Z pozytywów:jutro okolo 14 będę w Bydzi ponieważ odbieram GrandVitarę do jazd wekendowych !OKK

Odnośnik do komentarza
melduję że zyję cały i zdrowy.Na !vampire nie jeżdzę bo w rodzinie szpital i zostałem sam "normalny i do roboty" więc doba powoli staje się za krotka !OKK

Z pozytywów:jutro okolo 14 będę w Bydzi ponieważ odbieram GrandVitarę  do jazd wekendowych  :angry:

uuuuuuuuuuuu Grand Vitara super :P a jaka to firma ta sama co robi !piwko ;) gratki

Odnośnik do komentarza
Szkoda ,że nie będę mógł się z wami bawic na Mierzei !vampire ,ale co tam przyjdzie czas że sobie to odbije !piwko i to z nawiązką !OKK :P;):angry:;)

Jakby co to możemy Michu śmignąć na jedno auto tak jak w zeszłym roku :P

To przecież tylko 1 nocka :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś pogoda super na jazdę !vampire !OKK , ale na mierzeję chyba nie bardzo - coś wspominają o fatalnej pogodzie na następny weekend !piwko , ale ja nie pękam , bo mam osobistego kierowcę z limuzyną VW :P:angry: .

Michał , może jednak byś z nami wyskoczył w sobotę , powiesz w domu , że wychodzisz tylko do kiosku po papierosy , my Cię zgarniemy , a pózniej wymyślimy jakąś wersję dla Joli :P;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do czego Wy go namawiacie. Choć to może dobry pomysł waliski zabrał syn za morze i Jolka nie będzie miała co wystawić :angry:

Michu nie martw się zrobimy sobie mierzeje w Bydzi ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...