Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Październik 20010r.


siemik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

A mi jest przykro że wyłączyli liczniki bo przynajmniej pogadało się więcej na forum i ciekawiej było a teraz ani licznik nie chodzi ani postów nie ma, rzadko się widzimy.Chyba że kryzys nas jakiś dopadł.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomekgdz

    9

  • upiór

    9

  • michu

    9

  • krzys-68

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

...hm !YES , najważniejsze , że wszyscy zdrowi są , tak się domyślam , bo ja już choróbska się prawie pozbyłem , a w pracy jakoś wszyscy się o mnie troszczą ;) , i powtarzają do znudzenia - Robert czas zakończyć sezon , bo przez tą twoją jazdę !scooter rozchorujesz się jeszcze bardziej.

Ale to nieprawda - pierwszy raz od kilku lat złapałem zapalenie oskrzeli , od kiedy dojeżdżam skutem do pracy , normalnie takie rzeczy przytrafiają się , gdy przesiadam się na komunikację zbiorową :) .

Chociaż jazda we mgle w temperaturze ok. 0 nie należy do przyjemności , to wolę tak niż powrót do domu z pracy bardzo pozną porą !YES , ale pewnie niebawem faktycznie zakończę sezon.

Pozdrawiam wszystkich , zwłaszcza kujawsko-pomorskie oraz pomorskie :) .

Odnośnik do komentarza
A mi jest przykro że wyłączyli liczniki bo przynajmniej pogadało się więcej na forum i ciekawiej było a teraz ani licznik nie chodzi ani postów nie ma, rzadko się widzimy.Chyba że kryzys nas jakiś dopadł.

Też mi jest przykro jakoś.

Chyba nas władze zdemotywowały tym wyłączeniem liczników.

Czyżby kogoś gryzła nasza aktywność ?! !YES

Mieszkamy daleko od siebie i tu rodzi się problem.

Ani pisać, ani się spotykać.

Na pewno stąd ten cały kryzys !scooter

Odnośnik do komentarza

Chłopaki !YES uszy do góry. Na moje to zliczanie może być ale nie musi. Zaglądam tu bo lubię poczytać a kilkoro z Was to nawet poznałem osobiście. Pewnie, że teren duży, trudniej się spotkać ale jak się już spotkamy to łamiemy krzesełka i pokazujemy talerzyki !scooter . Idzie zima to prawda ale ja będę jeździł jak długo się da. A, że planuję kilka prac przy parowcu to przesiądę się na "50" rometa i pośmigam jeszcze trochę. Może Ktoś odwiedzi mnie na meczu koszykówki w CSW. Może ja znajdę czas na lot do Bydzi na Astę czy CG. Trzeba być optymistą, to pomaga. I najważniejsze: żebyśmy tylko zdrowi byli !YES :):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
ZDRÓWKO?????

jestem właśnie po "cięciu"

i pierwszy raz od 3 dni wstałam z łóżka

wiec dla mnie sezon na moto się skończył

może na motomikołaje wyjadę

pozdrowionka !YES

Kasia - co się stało ;) , piszesz o jakimś "cięciu" , domyślam się , że konowały Cię dorwały - 3-maj się dziewczyno !OK .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...