Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy coś sie dzieje w lubelskim


DYZIO

Rekomendowane odpowiedzi

Waluś , może w tym roku już nie damy rady ale tak w przyszłym to myślę ze musimy pojechać w Twoje strony i nas troszkę po oprowadzasz po twoich trasach.

No jeśli jeszcze będziesz pamiętał o skuterowcach-maxi ;)

A swoją drogą fajne masz obecnie cacko... :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MARCVS

    20

  • Waluś

    9

  • Kordian

    7

  • DYZIO

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Dyziu, kufer jest Kappa bodaj 46 a płyta Givi. :) Waluś, dawaj w niedzielę. Bo w sobotę jestem w pracy. Damy radę Konrad, damy radę ;) przecież musisz jeszcze przyjechać przed zimą żebym mógł kopnąć z oponkę ;) zapraszam wszystkich jak zwykle. Czym chata bogata ...

Odnośnik do komentarza

Kordian, Każdy maxi i nie tylko jest mile widziany w moich stronach, a w sumie to jest co oglądać ;) więc zapraszam

O Maxi nie zapomnę, bo tęsknią, ale ciii nikomu nie mówcie !sciana a w sumie to Burgmania to jedyne forum na którym popisuję i czytam od dechy do dechy. reszta motocyklowych to tylko tak przelatuje watki hehe także spoko

Jak będzie pogoda i mnie żona wypuści (bo to ostatnia niedziela miała być tą ostatnią !guns ) to w razie co w niedziele przybędę :(

Odnośnik do komentarza
Waluś to kieruj się przez Kodeń --> Biała podlaska i do Dęblina to się spotkamy i pogadamy ;)

Ty się Dyziu nie spotykaj i nie gadaj, tylko zabieraj się z Walusiem, to pogadamy na miejscu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
... mam LS2 Delta 2010 i porównywałem go z produktami z różnych firm, jeśli chodzi o przedział cenowy ok 500-600 zł to LS2, przewyższa je pod każdym względem a jest połowę tańszy ;) ...

Mam LS2 Delta od marca 2009. W porównaniu z Nitro F346V (który sobie kupił kolega) mój jest połowę tańszy a dodatkowo ma szybkę przeciwsłoneczną, odpinany podbródek i pokrowiec (a tamten nie ma). A jeśli chodzi o budowę to są identyczne z wyjątkiem może górnego wlotu powietrza i doklejonych ozdóbek.

Sam osobiście nie mam czasu się SPOTykać, bo na łykend jadę do rodziny. A już żona dobrze wie jak mi zagospodarować czas w domu. Zawsze coś się zepsuje w ciągu tygodnia, a to znowu znajomych czy rodzinkę trzeba odwiedzić i jakiś ;) zaliczyć. A wtedy już kulanka nie ma.

Niestety/stety często jestem teraz na spotach w R66, bo są w ciągu tygodnia i to mi pasuje.

Ale jak uknujecie jakieś spotkanko na tą niedzielę, to czytam na bieżąco, a będę ruszał do Wawy około g.16tej, to się zorientuję co i jak...

Odnośnik do komentarza

W niedzielę możesz zajechać, ale o tej porze czyli ok 17 będziesz w Dęblinie, to już możesz nikogo nie zastać. musiał byś wyjechać przed 15 tą bo po 17tej już się zimno zaczyna robić a o 19 tej to już hebel :P

W każdym razie zalatuj :D

Pozdrawiam

MARCVS :P

Odnośnik do komentarza

Ja na pewno będę śmigał z aparatem, po okolicy !guns jeśli ktoś chce się przyłączyć, to zapraszam ;)

Gdyby ktoś był w pobliżu, to jestem na ;) więc tylko telefon, i dzwońcie do skutku:

604866661

Odnośnik do komentarza

No to ja dzisiaj polatałem po okolicy ;)

Przeważnie boczne ścieżki z dużą ilością winkielków !YES

Najpierw leśne dróżki, pięknie wyglądające, ale wyboiste :(

P1070857.JPG

P1070860.JPG

P1070875.JPG

P1070884.JPG

Potem trochę nad wodą

P1070886.JPG

I na łonie natury

P1070890.JPG

Co prawda sam, ale w międzyczasie spotkałem małżeństwo z Kozienic na Tmax'ie

Fajnie jest poznać ludzi o tych samych zainteresowaniach i to w dodatku z okolicy !OKK

Było dość sporo jazdy w różnych kierunkach, i prawdę mówiąc, szkoda mi było czasu na fotografowanie

Wyjeździłem zbiornik paliwa i w drodze powrotnej musiałem deczko dokupić :(

A teraz żałuję że dni takie krótkie. :(

Oby jeszcze w tym roku były takie dni w których da się wyjechać :(

Odnośnik do komentarza

I ja wczoraj pośmigałem. Odwiedziłem tym razem północ. Uderzyłem na Białą Podlaskę a potem miałem jechać na Międzyrzec, ale jakoś tak mi się dobrze jechało krajową dwójką ze zatrzymałem sie dopiero w Siedlcach :(

Potem zawinąłem na Radzyń i do domku, całość trasy jeden zbiornik, czyli prawie 400 km :(

Zdjęć nie robiłem prawie bo i zatrzymałem sie tylko raz za Biała przy jakims pomniku lotnika. Pomnik pilotów bombowca B-17 który został zestrzelony nad okolicą po bombardowaniu Niemiec. potem non stop w siodle !tut

Może to nie skuter, ale może mnie nie zlinczują :(

SDC10121.JPG

SDC10123.JPG

Odnośnik do komentarza
Czy nie ma wersji w "automacie

Jest ale ponoć w pierwszych modelach to była porażka (awaryjna) potem poprawiona, ale to na zasadzie automatu, nie jak w skuterze, poza tym zamiast klamki sprzęgła nie jest hamulec, a po prostu brak klamki, więc takie moto wyglądało by bynajmniej dziwnie jak dla mnie hehe

Odnośnik do komentarza

Ja miałem nawet wyjeżdżać w plener, ale córka zaskoczyła mnie swoimi sukcesami naukowymi, i musiałem się zająć tłumaczeniem niektórych zagadnień, no i dzień zaczął się kończyć ;)

Ale było bardzo pogodnie, szczególnie po południu !V

Tylko ten wiatr

Był nie do zniesienia :)

Jednak Burek stoi nadal w pełnej gotowości ;)

Kordian, jak będziesz leciał do Białej, to zajedź do mnie na chwilę

To samo tyczy się Dyzia, jeśli będzie podróżował w odwrotną stronę :)

Odnośnik do komentarza

Ponieważ posty nie zliczają się na tym forum regionalnym, pozwalam sobie go nieco odświerzyć

Może ktoś z Lubelskiego w Niedzielę ma chęć gdzieś polatać <_< ????

Oczywiście jak tylko dopisze pogoda :D

Dawajcie znać <_<

Odnośnik do komentarza
:) No niby tak poniedziałek ale jednak chyba większość będzie się przemieszczać nie tylko w poniedziałek ale własnie sobota lub niedziela. Ale swoją drogą zapowiadają ładna pogodę ....
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...