Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy coś sie dzieje w lubelskim


DYZIO

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem dlaczego ale nie widzę żadnych tematów w lubelskim niby były powstały jakieś 8 ale ja jak wchodzę w lubelski to pokazuje brak tematów

Gdzie są najczęściej spotkania w lubelskim wiem ze teraz już może koniec sezony ale chętnie bym sie spotkał (a dojechał np samochodem) żeby poznać ludzi i wymienić się spostrzeżeniami

Pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MARCVS

    20

  • Waluś

    9

  • Kordian

    7

  • DYZIO

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj :) też chętnie bym się pojawiał na jakichś spotkankach trochę bliżej domu. Myślałem nawet, o jeżdżeniu do 100licy ale to 100 km ode mnie :) Chętnie bym poznał jakaś brać skuterową w okolicy !YES czas więc może na jakaś inicjatywę w tym kierunku !YES . Mam nadzieję że będziemy więcej pisać w dziale Lubelskim :) Pozdrawiam! :) Marek

Odnośnik do komentarza

Siema marek jeżdżę czasem przez Dęblin do Radomia na polibudę więc można by było jakiegoś spota zrobić Z resztą kiedy będziesz miał ochotę to wal zawsze mogę podjechać do ciebie lub spotkać się gdzieś w połowie drogi najlepiej w niedzielę

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Siema marek jeżdżę czasem przez Dęblin do Radomia na polibudę więc można by było jakiegoś spota zrobić Z resztą kiedy będziesz miał ochotę to wal zawsze mogę podjechać do ciebie lub spotkać się gdzieś w połowie drogi najlepiej w niedzielę

Pozdro  !OKK

No proszę nie dość ze z okolic Białej i to jeszcze w Radomiu bywa !OKK

A wracając do twojego pytania z ziemi Lubelskiej jest parę osób, jednak jest mały ruch w samym regionalnym forum.

Ale MARCVS to bardzo serdeczny lubelski Burgmaniak !!!

Odnośnik do komentarza
Dziękuję  ;) Jak miło!  A Kordian to serdeczny lubelski Burgmaniak, mieszkający w Radomiu  :P
Ale MARCVS to bardzo serdeczny lubelski Burgmaniak !!!

No, no jakie tu uprzejmości ? !OKK ;)

Ps. Ja Panowie sprawdzę to osobiście, w niedługim czasie, oj sprawdzę. ;)

A powiem Ci Marcvs że koło Dęblina to Majka jakoś mi tak słabnie i trzeba zawsze uzupełnić !OKK wiec pamiętaj, nie zna się dnia ani godziny !YES ;);)

Odnośnik do komentarza

Witam cię Kordian i resztę

Dzisiaj faktycznie pogoda dopisuje aż się chce polatać :blink:

Dzisiaj pod urzędem (kordian wie gdzie) był spocik motocyklowy i mogłem sobie z bliska zobaczyć kufry givi E55 maxia i v46 i już sobie zakupiłem V46 mam nadzieję że będzie się jakoś prezentował i kupiłem stelaż pod kufer i oparcie dla plecaczka Na nowy sezon się pochwale :lol: Tylko zostanie mi jakiś strój do kupienia Marcvus jakiej firmy polecasz ?

Odnośnik do komentarza

Wg mnie, to każdy ma inny gust. Ja kupiłem bardzo fajny ale mało znany produkt f-my SPARX. Latałem w nim cały sezon i jest ok. !YES można go kupić u jednego tylko sprzedawcy na allegro. Komplet z rękawicami, wyniósł mnie 500zł. Przyjedziesz, to ocenisz czy było warto :blink: tak samo jest z kaskami !YES mam LS2 Delta 2010 i porównywałem go z produktami z różnych firm, jeśli chodzi o przedział cenowy ok 500-600 zł to LS2, przewyższa je pod każdym względem a jest połowę tańszy !YES zresztą Kordian może to potwierdzić. Tak więc ja przy wyborze(zakupie), kieruje się ceną i zdrowym rozsądkiem, a nie naszywką :lol: Zapraszam na oględziny ubioru !piwko Pozdrawiam !OKK

Odnośnik do komentarza

Pogoda dziś do jazdy była wymarzona, więc ... !OKK km trochę przybyło

i tak po drodze odwiedziny m. Dęblin -MARCVS.

Jak zawsze miło się spotkać porozmawiać i trochę wspólnie pojeździć.

I Gumisiek też do nas dobił później.. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pogoda dziś do jazdy była wymarzona, więc ... whist km trochę przybyło

i tak po drodze odwiedziny m. Dęblin -MARCVS.

Jak zawsze miło się spotkać porozmawiać i trochę wspólnie pojeździć.

I Gumisiek też do nas dobił później.. :P

Dzięki za wspólne kulanko po okolicach Dęblina , tylko w drodze powrotnej trochę mi się zmarzło . :(

Odnośnik do komentarza

Trzeba było wyjechać o 10 tej :( A tak poważnie, ja również dziękuję :) i zapraszam częściej :( mam kilka fajnych fotek z tego spontanicznego spota :( jednak zamieszczę jutro.com dzisiaj brakuje mi netu, a z telefonu nie dam rady :D a Dyzio zaspał więc niech żałuje :P Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Oto obiecane zdjęcia whist :

Najpierw przyjechał Kordian i wspólnie pojechaliśmy obserwować zmiany zwiastujące złotą Polską jesień !tut

P1070836.JPG

P1070842.JPG

Potem była jazda po leśnych ścieżkach !happybth

P1070847.JPG

P1070849.JPG

No i wreszcie ku naszemu zaskoczeniu, nawiedził nas GUMISIEK, we własnej osobie !tut , na swoim nowym sprzęciku FIU, FIU whist

Bardzo ładny ;) tfu tfu tfu trzy razy przez lewe ramię, odpukać w niemalowane, na psa urok :lol:

Niech mu służy jak najdłużej bezawaryjnie !YES

P1070852.JPG

Na zakończenie fajka pokoju !happybth i wymiana Grzeczności, oraz podarków :lol:

P1070854.JPG

i w drogę, bo szybko się zimno robi !YES

Adam miał dalej i trochę go wyheblowało po drodze ;) ale cóż będzie miał nauczkę, że o tej porzę roku na 2oo w odwiedziny wyrusza się rano, a obiad je się u odwiedzanego a nie z rodziną :lol::P

Zapraszam do mnie wszystkich desperatów podróżujących 2oo o tej porze roku !happybth !tut

Jeszcze raz dziękuję za odwiedziny

Pozdrawiam

MARCVS ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Szkoda, że w łikend odpoczywałem od sieci... ;)

Jakbym wiedział to też bym się zjawił. A tak, samotnie

w sobotę "polatałem":

Naduś

BTW:

Marcvs, bardzo ładne fotki. Do konkursu ! !happybth

pzdr

Odnośnik do komentarza

BTW:

Marcvs, bardzo ładne fotki. Do konkursu ! :lol:

pzdr

Konkurs w tym miesiącu rozstrzygnięty na korzyść Plebana, więc głupio byłoby zamieszczać Burgiego w kolejnych miesiącach, chyba że wygra zdjęcie Emge to wtedy pomyślimy ;):lol:

Albo odetnę jakoś mojego i wrzucę X9 Konrada !happybth

:lol:

Twoja wycieczka też nie zła !happybth

whist

Odnośnik do komentarza
Szkoda, że w łikend odpoczywałem od sieci... <_<

!YES no widzisz Szorstki nie zawsze jest dobrze się odcinać od sieci na

weekend. A tak nasze 9-tki, poznały by się bliżej ...

Gumisek no tak czułem i już po sobie ze ty troszkę możesz zmarznąć, jednak po zachodzie słońca robi się już brrrrr.

A zdjęcia swoją drogą uważam za bardzo ciekawe !! klimaty naszej złotej jesieni choć troszkę brakowało mi kolorów jesiennych.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Szkoda, że w łikend odpoczywałem od sieci... !YES

(...)

Gumisek no tak czułem i już po sobie ze ty troszkę możesz zmarznąć, jednak po zachodzie słońca robi się już brrrrr.

A zdjęcia swoją drogą uważam za bardzo ciekawe !! klimaty naszej złotej jesieni choć troszkę brakowało mi kolorów jesiennych.

Nie ma tego złego ... przynajmniej spalanie na powrocie wyszło wg. kompa 4.7l/100km , zawsze to mniej niż 5.5 . <_<

Odnośnik do komentarza

Ale fajne spotkano i super foty i :lol:<_< bardzo zadbane Moją majeczkę będzie wstyd postawić przy takich burgmanach Ale przyznam sie szczerze że nie mogę oderwać wzroku od tych zdjęć. Chyba zachorowałem na an650 !sciana MARCVS ze zdjęć się domyśliłem że twój to ten szary :lol: i widze że masz kuferek givi tylko nie widać tyłu jaki to model ?

Pozdro

Odnośnik do komentarza

o widzicie Państwo jaka ładna wycieczka.

A ja objechałem wczoraj wschodnia rubież, czyli troszkę roztocza. Włodawa-Chełm-Zamość-Hrubieszów-Tomaszów Lubelski-Zamość i powrót na Włodawę inną trasą :lol:

Całość bagatela 400 km. Piękny dzionek i fajna wyprawka. Ale jakoś nie pomyślałem żeby pojechać na Dęblin a szkoda. Może w przyszły week <_<

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...