Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Majowy weekend we Lwowie


Mario

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wczoraj zaczelismy z Artixami wstepnie gadac na temat wypadu w sobote 29 kwietnia do 3 maja do Lwowa jak ktos jest wstepnie chetny jeszcze to wpisywac sie

ps. wczoraj to chyba został pobity rekord ludzi ktorzy wybrali sie na spotkania czwartkowe w Wawie !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ja nie musze mowic ze jedtem chetny na taki wypad majowy. Co do tlumu, to byl taki ze ciezko bylo sie zmiescic przy naszym stoliku !w00t

Odnośnik do komentarza

3 osoby !TAZ ? Ja niestety do Lwowa nie pogonie, ze tez zawsze musicie robic "ustawki" na wschodzie !w00t ... Praga, Bornholm, Budapeszt lub cos w innych rejonach ;) , byle tylko nie ten wschod !zeby ...

Odnośnik do komentarza

?wietnie wspominam majowy weekend w Wilnie , jeszcze lepiej wypad na Białoru? , więc wstępnie możecie liczyć na mnie i na moja odnowion? Ypke na wypad do Lwowa !w00t

Ale rozumiem , ze Lwów traktować mam jako hasło - bo 5 dni na taki wypad to chyba za dużo ????

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Słuchajcie... wstępnie moge zaznaczyć moja "obserwację" tematu...

Wszystko zalezy od tego jak będzie wygl?dał Mój plan II semestru na uczleni(który poznam my?lę do końca lutego-marca)...

Następnie zależy czy będe miał pracę(jesli nie to wyjazd na 90% TAK)...

Także tylko zaznaczam fakt mojej pilnej obserwacji tematu...Jesli się co? upewni to Was poinformuje napewno !TAZ ...

A tak wogóle to jakbym jechał, to spotkaliby?my się w trasie...Bo jechać do wawy to dodatkowa wycieczka !w00t

Pozdrówka, Kuba !zeby

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ganianie po Lwowie to max 2 dni, zreszta na Wilno tez tyle starczylo. Po jednym dniu na dojazd i jeden dzien w zapasie na ktory cos sie wymysli. Zreszta o ile pamietasz Dacja zamek w Trokach zajal nam w sumie wieksza czesc dnia. Do wyjazdu jeszcze troche czasu, wiec bedzie go mozna dokladnie zaplanowac. Na Krakusow oczywiscie licze bo to jest po drodze (prawie) no i nie ukrywam ze na Lubliniakow tez bo to juz zupelnie po drodze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Oj!!!!

chyba musze zabrac głos

Widze ze nie szukaliscie zbyt duzo w necie informacvji o tym ze w dniach 5-7 maj odbywa sie zlot we LWOWIE wła?nie :P

I jako ekipa z Poznania szykujemy sie na ten zlocik :ph34r:

a nocleg to chyba kolega Majon nam znajdze -na mały przystanek integracyjny w jego rejonach :P:P

Teraz Majon wiesz dlaczego pytałam Cie o nocleg :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

5-7 maja to jest tydzien po dlugim weekendzie wiec nas juz nie bedzie we Lwowie, tym bardziej ze nie widze sensu jechac na weekend sobota- niedziela jak mozna byc 5 dni podczas dlugiego weekendu.

Odnośnik do komentarza

Tak sobie siedze i patrze w internecie

A może by tak wzi??ć więcej urlopu np ... 2, 4 i 5 Maj :rolleyes: i wtedy wybrac sie na długi Ukrainski tygodniowy pobyt

Lwów - Kijów - Odessa B)

Moze być to naprawde fajna wyprawa B)

Co Wy na to ?

Odnośnik do komentarza

Do Odessy smycz moja nie siega ( a powaznie ja majowy weekend dzile na pol poł dla rodziny i pol dla tmaxa ) Takze ja za opcj? krótsz?.

Odnośnik do komentarza

Powiem ze tez sie zastanawiam co robic w majowy lykend zeby tylko nie skonczylo sie na akcji "ambasada w lałosie".heheh

Czekam jak sytuacja sie wyklaruje bo granic naszego kraju nie moge opuszczac. :rolleyes: moze jeszcze jakies ciekawe propozycje???

poozdr

majon

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja niestety 4,5 maja nie dam rady musze 3-ciego byc w wawie a 4-tego w pracy, no coz przykro mi ale tak niestety mi wypada.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Je?li już to bardziej jestem za zachodem niż wschodem;) Cywilizacja to podstawa. Lwów zaliczony, ostrzegam że ludzie jeżdz? tam jak wariaci, a policjanci zatrzymuj? za byle co żeby dostać w łapę. Do tego dochodzi dłuuuugie czekanie na granicy, o 17 maj? zmianę celnicy, więc przez minimum godzinę nikogo nie obsługuj?. Acha i na granicy radzę korzystać z polskiej toalety, chyba że kto? lubi hardcore z dziur? w ziemi:) oczywi?cie płatn? :rolleyes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Teraz jeszcze nie mogę się okre?lić co do majowego weekendu a najwięcej zależy od "obrony pracy dyplomowej" :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Artix jak by co to może zmontujemy jaki? krótszy wypadzik np. na mazury.

Takie 2 dni może więcej ...jeden lub dwa noclegi przy złocistym napitku.... rzuć okiem na w?tek kto gdzie i kiedy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z mila checia Pablos ale napalilem sie strasznie na Lwow juz od dawna, z wyjazdem w sobote bedzie prawie 5 dni, wiec piwko chetnie ale w inny weekend normalnego rozmiaru. Co do dzikiego wschodu, cos mi to przypomina ze mase osob mi mowilo zeby nie jechac na Bialorus tam celnicy zmieniaja sie o 19 co bylo mi niestety doswiadczyc. Policja dzika, jezdza jak wariaci ehhh skad ja to znam, nie mniej nie zamienil bym wypadu na Bialorus i wcale nie zaluje ze tam pojechalem, bylo zajebiscie granica moze i straszna i dziura w ziemi ale nie bylo tak zle. Okazalo sie ze Polska propaganda na temat dzikiej Bialorusi jest mocno na wyrost i nie jak sie nie ma do rzeczywistosci. Wiec zdecydowanie kierunek Lwow nawet jak mialbym tam sam jechac, zreszta ja lubie dzikie kraje gdzie wszyscy mowia ze jest do niczego a okazuje sie ze super i zarowno Bialorusi, Albanii, Serbi, Bosni i Hercegowiny, Bulgarii nigdy nie zalowalem ze tam bylem i teraz pewnie tez tak bedzie.

Odnośnik do komentarza

Hee Hee ... kiedy? znajome z tamt?d zachwalały , samo miasto jak i najlepszy hotel ( dzi? nie pamiętam dokładnie ale jaki? Sputnik , Rakieta czy co? innego z galaktyk? zwi?zane) za 20 dolców hotel Wasz no i bar hotelowy.

Jak zrobię prawko i paszport który wygasł to może się skuszę.

Kobiety tam gor?ce zabytki ładne, a alkohol tani , same plusy ... proponuję Wam ?mign?ć z tamt?d do Kijowa tam to dopiero wypas !TAZ .

Pozdrawiam cał? Burgman travel.

Tylko zdjęcia przywieĽcie ale wszystkie te nie cenzuralne także !w00t .

Odnośnik do komentarza
(...)wszyscy mowia ze jest do niczego a okazuje sie ze super i zarowno Bialorusi, Albanii, Serbi, Bosni i Hercegowiny, Bulgarii nigdy nie zalowalem ze tam bylem i teraz pewnie tez tak bedzie.

Moze nie dzikie, ale sam wiesz ze w razie jakis tarapatow mozna w tych krajach wpasc w prawdziwe KLOPOTY !TAZ . Rozumiem, ze mozna jeszcze lekko ryzykowac dla krajow Orientu czy Afryki, ale dla takich poruskich obszarow?

Litwa i Lotwa to jeszcze OK, bo przynajmniej staraja sie egzekwowac prawo, ale wschodnio- bananowe respubliki mnie nie pociagaja !TAZ .

Pisze to oczywiscie z mojego punktu wyjscia, po pierwsze za daleko, po drugie rejestracje, ktore na pewno zachecaja "policje" do dojenia. Ogolnie nie ma tam nic na tyle ciekawego, aby sie naginac do obyczajow panujacych za wschodnia granica.

Mnie juz przeraza bardzo slaba sluzba zdrowia, co w przypadku kazdej stluczki na jednosladzie, moze miec kolosalne znaczenie !w00t ... O calej reszcie nie bede sie rozpisywal !TAZ ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
[...]Kobiety tam gor?ce [...]

No ! I nawet choroby weneryczne maj? takie jakie? inne niż u nas !w00t !TAZ !TAZ

Co do Lwowa:

Je?li będ? fundusze i czas chętnie wybiore się i ja... chyba mam co? podobnego jak Artix- Lubię ogl?dać dzikie kraje i diametralnie inne obyczaje od naszych... :D

... jednak Bigu też ma trochę racji. Wszystko jest dobrze jak jest dobrze czyli:

- Nie złapiemy gumy

- Nie mamy awari maxi

- Nie rozchorujemy się akurat (znam to od podszewki po Chorwacji)

- Nie spotka nas tak nie miła niespodzianka jak kolizja z ichniejszym Wani?

No cóż... kto nie ryzykuje kawioru nie je i szmpanem nie popija :angry:

Gorzej jak ten kawior w gardle stanie !TAZ

Odnośnik do komentarza

Ci do Ukrainy - faktycznie niebezpieczeństw jest sporo !w00t my?lę jednak, że warto zaryzykować

Udało mi się porozmawiać u mnie w firmie z kolegami z pracy , ktorzy ci?gle przebywaj? na Ukrainie , zapewnili mnie , że będziemy mieli tam zapewnion? pomoc Ukrainców w każdej sytuacji

Kontakty , nazwiska , adresy , wszystko zostanie fachowo załatwione !TAZ

Tam jeszcze znajomo?ci naprawde wiele znacz?

Pozostaje nam więc powoli obmyslać plan wyprawy gdyż naprawde wiele jest tam do zobaczenia !TAZ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...