Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Honda Deauville 1999


drogowiec

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe Artix z tego co mi Kuba powiedział wła?nie ta sieradzka deauvillka juz istnieje na allegro celem poszukiwania dalszego łosia. :) znajac zycie to ubyło jej pewnie kilometrów i cena stała sie wyższa :) jezusicku jak ja lubie ten porypany kraj :)

Odnośnik do komentarza
Jeszcze ja co? dodam.

Ten pan ma na koncie np kręcenie liczników w słynnym srebrnym burgu 650.

To już chyba 4 czy 5 jego nick na allegro.

Pojazdami u niego zakupionymi jeĽdz? Szpak - T-max i Kolega Zibi - Silver 600.

witam

Jeżeli to ten sam go?ć z okolic Sieradza niejaki TOMEK to :

ja też u niego kupiłem dwa burgmany dla siebie i mojej dziewczyny miały być takie piękne i cacy, wszystko odbywało sie przez internet i talefon zapewniał, zażekał sie, powiedziałem że ok!, jeżeli s? takie jak mówi i wysyła fotki to biore, ale niech dowiezie mi do Poznania (połowa drogi ). Spotkałem sie z jego pracownikiem w Poznaniu zrobilem jazde próbn?, matorki paliły wygł?dały dobrze, ale brakowało kilku szczegułów jak: uszkodzone prędko?ciomierze,brak oparcia kierowcy i kiepskie opony w jednym z nich, powiedział ze wszystko tak jak ustalili?my wczesniej bedzie ok i przy?le to w niedługim czasie bo już ma następne motocykle do ?ci?gnięcia mn burgmany wiec dożuci. Do dnia dzisiejszego nic nie dożucil!!!!na telefony nie odpowiada i sciemnia.

Więc jeżeli to tan go?ć to UWAŻAJCIE!!!!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Jeżeli to ten sam go?ć z okolic Sieradza niejaki TOMEK ....

Tak, to Tomek. Zmienił numer telefonu również.....

Ale Deauville'ka teraz jest w innych rękach. Pewnie handlarz sprzedał j? innemu handlarzowi......

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Deauville jest jednym z moich pomysłów. Pasi mi turystyk, ale nie za ciężki. A to wła?nie ta Honda... miedzy innymi.... Dowiedz się, co za sprzętam ma kto?... i daj namiar. Pogadam.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...