Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co-dwu-tygodniowe spotkanie


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety w przyszłym tygodniu jestem na spotkaniu firmowym w Szczecinie a później zostaje na pare dni nad morzem !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lucjan73

    14

  • misioooo

    8

  • marecki

    8

  • Woody

    6

Top użytkownicy w tym temacie

cos slaby odzew chyba urlopy jeszcze trwaja, jak sie do jutra nikt nie zadeklaruje to w zaleznosci od pogody dam Ci znac do poludnia w piatek czy przyjade z zonka

Odnośnik do komentarza

Brak odzewu, ale ja jestem umowiony z Lucjanem dzisiaj o godzinie 18.30 jak ktos jest chetny do odwiedzenia Lucjana to czekam na stacji paliw przed E.Leclerc na ul. Trzebnickiej. Zbiorka o 17.45 odjazd o 18.00.

Odnośnik do komentarza

Witam, niestety musimy odwołać spot, zaczyna padać deszcz :) Rozmawiałem z Markiem i wstępnie ustalamy spotkanie na jutro, zapraszam do Trzebnicy najlepiej koło 15 - 16 tej. posiedzimy na tarasie i możemy pokręcić się troszke po okolicy ;)

Odnośnik do komentarza

Tak przez pogode dzisiaj nic nie wyszlo ze spotkania :D

ale jutro o 15.15 znow bede czekal w miejscu z poprzedniego posta tak aby na 16.00 byc u Lucjana

Odnośnik do komentarza

Po urlopie, auto kupiłem w międzyczsaie i nadal nie mogę się ogarnąć w robocie :/

Ale w piątek chętnie coś, gdzieś, jakoś - może coś we Wrocławiu przy !happybth ?

Odnośnik do komentarza

Czołem!

Chwilowo jestem we Wrocławiu przez 1 dzień, ale wieczorem znowu lecę za granicę.

Jedynie zdążyłem pół godziny pojeździc Majką :D

Mój wyjazd został przedłużony o 2 tygodnie, więc osiągalny będę w drugiej połowie września dopiero.... :(

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia! :(

Odnośnik do komentarza

co do urlopów to rzeczywiście trochę się porozjeżdzało towarzystwo:)u mnie może nie tyle urlopy co szara codzienność z pracą, ale co Wam powiem to Wam powiem ale pogoda cholernie się popsuła...tzn.ja jeździłem i tak w deszczu straszebnym czasami ale to nie jest za miłe na dłuższą metę..

Odnośnik do komentarza
co do urlopów to rzeczywiście trochę się porozjeżdzało towarzystwo:)u mnie może nie tyle urlopy co szara codzienność z pracą, ale co Wam powiem to Wam powiem ale pogoda cholernie się popsuła...tzn.ja jeździłem i tak w deszczu straszebnym czasami ale to nie jest za miłe na dłuższą metę..

I znów miałeś buciki mokre :lol: nie wspomnę o chromach............ :D

Odnośnik do komentarza

U mnie natłok pracy i innych "przyjemności" szarej codzienności...

W sobotę wybieram się na moto-festyn do Kiełczowa. Ktoś chętny - dzwonić :D

Jutro zapodam więcej info co i jak.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W sobotę planuję pośmigać coś z kilkoma znajomymi na moto - zapowiada się podział na grupę szybką i wolną. Szybka jedzie 140km/h, a wolna tyle co mój Burgman wyciągnie. ;) . Szybcy jak się już "napędzą" to czekają na wolnych. :D Jakby ktoś miał ochotę się dołączyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
co do urlopów to rzeczywiście trochę się porozjeżdzało towarzystwo:)u mnie może nie tyle urlopy co szara codzienność z pracą, ale co Wam powiem to Wam powiem ale pogoda cholernie się popsuła...tzn.ja jeździłem i tak w deszczu straszebnym czasami ale to nie jest za miłe na dłuższą metę..

Zyczylbym sobie, zeby to urlop byl whist

Drugi miesiac mija bez skuta...

Pozdrowienia z Luksemburga :D

Odnośnik do komentarza

z innego forum,

Cytuję info o festynie na Kowalach:

Z ostatniej chwili - Organizator Festynu Wrocław-Kowale , powiadamia że Festyn rozpoczyna się o godz: 14,00.

Propozycja jest taka - spotykamy się o 14,30 na ul: Bricknera pod sklepem "Meble Polonia" i robimy paradę po Osiedlu Kowale - zjeżdżając na Festyn na ul: Ełcką. Tam "bawimy dzieci" do 16,30 i jedziemy na Kiełczów , gdzie zostajemy "ile możemy"................a kto będzie chciał po Kiełczowie zajechać na Kowale - zapraszamy

oczywiście będę...........

BYŁY 2 - małe sprawozdanie dla zainteresowanych....

sprawozdanie foto

Odnośnik do komentarza

Byłem, widziałem, pepsi popijałem, potem leszka free w Kiełczowie. Na wieczór zmieniłem środek lokomocji na 4oo i nawet psiaka przywiozłem na festyn !zorro

Odnośnik do komentarza

no festyn spoko...Misiooo godnie reprezentował ekipę maxi skuterów, w pieknej koszulce Meza jako serwis 24h :rolleyes: a co do chromów tomcio to ostatnio nawet trochę przestałem je polerować, ale jak po umyciu wyszlo kilka plam po zaniedbaniu to 2h zniknely niewiadomo kiedy..a tak bylem przejety pucowaniem ze nawet nie czułem kiedy mnie pogryzly komary w garazu :angry: p.s.woody bez scoota ale w luksemburgu:)zawsze są jakieś plusy

Odnośnik do komentarza

Witam, Szanowni Państwo zapraszam w niedziele do Trzebnicy na "Święto Sadów" >>KLIK<< Gwiazdą wieczoru będzie KOMBI, wystąpi również Kabaret Moralnego Niepokoju. Baza wypadowa mnoże być u mnie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...