Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co-dwu-tygodniowe spotkanie


misioooo

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa tygodnie minęły od wypadu do Długołęki.

Proponuję jutro popołudniem (ok. 18:30) wybrać się do Trzebnicy !piwko

Lucjana odwiedzimy, colę wypijemy i dalej coś obmyślimy.

Propozycja startu:

BP naprzeciwko MCDonalda przy moście szczytnickim. Godzina 18:30.

Kto chętny?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lucjan73

    14

  • misioooo

    8

  • marecki

    8

  • Woody

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Zapraszam wszystkich chętnych. W zależności od frekfencjii posiedzimy u mnie na tarasie lub pojedziemy do Pizzerii. !piwko

Odnośnik do komentarza

Termin zapisany, postaram się być !scooter

Ale tak sobie myślę, że ode mnie Szczytnicki to trochę nie po drodze - jaką trasę do Trzebnicy planujecie dokładnie?

Odnośnik do komentarza

Z Lucjanem rozmawiałem - 5-tkę trzeba ominąć (asfalt tam leją i wahadłowo ruch idzie). Więc jakoś inaczej się kulniemy. Proponuję przez Oborniki Śl.

Do Obornik drogą 342, potem na Trzebnicę. Droga ładna i w miarę mało ruchliwa wieczorami. Możemy II punkt zborny zrobić na stacji paliw przy ul. Obornickiej :angry:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To o 19:00 będę czekał na Was w Golędzinowie to jest parę km przed Obornikami (od strony Wrocka) na krzyżówce na Wilczyn, przez który dojedziemy do Trzebnicy.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie zapomniałem o lodach... a ciasto przecież było i to domowe. Następnym razem zapraszam nieco wcześniej, zrobimy grilla.

Odnośnik do komentarza

Na lody do Lucjana .

No chyba założę nowy temat .

P.S

Degustacja u Lucjana , oczywiście mam namyśli lody od litra wzwyż !OKK :P .

No i jeszcze ciasto z malinami , Lucjan szkoda że tak daleko do Ciebie :lol::D .

Upiór pozdrawia serdecznie :P .

Odnośnik do komentarza

Witam z rana ;) .

Wiem wiem , mile wspominam obiadek u Ciebie , chociaż czas tak szybko płynie i życie ucieka , to nie które chwile pozostają głęboko w pamięci :) .

P.S

Jak dobrze pamiętam to ciacha były to pierniki w czekoladzie i nie tylko <_<:P .

Odnośnik do komentarza

No coż sezon urlopowy, życzę wszystkim udanego wypoczynku i zaraz po powrotach z wakacyjnych wypraw ustalimy jakieś spotkanko. No chyba że jest jeszcze ktoś chętny na spot ?

Odnośnik do komentarza

Ja będę w stanie pojawić się na spocie najszybciej 10 września 2010 (tak, to nie pomyłka: mam na myśli wrzesień)

W ciągu najbliższych dni zostanę wessany w tryby ENH (www.enh.pl), a potem wybywam na 5 tygodni za granicę w sprawach służbowych.

Mam w planie wrócić 4 września, w sobotę.

Pzdr i udanych wakacji! !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No to mamy wakacje Lucek. W ten piątek ma być we Wrocku mokro i przyjemnie chłodno bo aż tylko plus 20 stopni.... Może uda nam się w większej grupie skrzyknąć na następny piątek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...