Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter czy rower?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Co dzisiaj kupić ? ;) . T-max powoli zaczyna mnie nudzić.

Na 2 tygodnie zostawiam go w garażu i przesiadam się na lżejsze 2oo -> Scott Tampico :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    9

  • dr.big

    6

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    3

  • Miazga82

    2

  • Klubowicze
Co dzisiaj kupić ? ;) . T-max powoli zaczyna mnie nudzić.

Na 2 tygodnie zostawiam go w garażu i przesiadam się na lżejsze 2oo -> Scott Tampico :P

Czyżbyś szedł w ślady Antoniaczka ?

Odnośnik do komentarza
przesiadam się na lżejsze 2oo -> Scott Tampico  :P

scott_tampico_158.jpg

Pewnie taki ?

Mnie od dłuższego czasu „nosi” na jaki skuter zmienić B650 może na jakąś Vespe? ;)

Odnośnik do komentarza
Co dzisiaj kupić ? ;) . T-max powoli zaczyna mnie nudzić.

Na 2 tygodnie zostawiam go w garażu i przesiadam się na lżejsze 2oo -> Scott Tampico :P

No Worlan ty wiesz, że ja na to czekam :P !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

scott_tampico_158.jpg

Pewnie taki ?

Tylko w innym malowaniu ;)

scott-tampico-gr.jpg

I normalnie skręca :)

Mareczek, ty to masz zawsze dobre pomysły....Vespa !w00t kto wie ? ;)

Odnośnik do komentarza

Tez ostatnio przejechalem sie moim starym "Scottem", fajnie bylo, ale gdzie te czasy, kiedy prawie codziennie po pracy smigalem po 60- 80 km !w00t ...

Odnośnik do komentarza

Jeździłem sporo na rowerku. Jakiś czas temu, odremontowałem koła, wymieniłem oponki, naprawiłem hamulce. No jednym słowem kapitalny remoncik :) I ? ..... i kupiłem skuter Romet RXL-50, potem samochód i kiedy byłem już bardzo zmotoryzowany to przesiadłem się na Maxi. I zmotoryzowałem się jeszcze bardziej :) Teraz nawet nie patrzę na rower a biedaczek stoi tak już długi czas. Niech stoi. Poco nie ma silnika. Trzeba być elastycznym :D:lol::lol::):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro mamy tylu zroweryzowanych to może zrobić jakiegos spota pod Warszawą. Tylko do 30 km w jedną stronę bo moje 4 litery więcej mogą nie wytrzymać . Niestety ostatnio jeżdżę max 200km/rok . :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również lubię sobie pojeździć rowerkiem, a jest to stara wysłużona kolarka z lat 60-tych po moim dziadku, i jak do tej pory tylko opony i hamulce były wymieniane.

Mimo to większą frajdę mam jak dosiadam mojego B 650. :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeżeli Vespa to tylko biegówka w dużej ramie (czyli np PX, GS, GL a nie np ET, PK, LX) frajda z jazdy nie do opisania !scooter

Odnośnik do komentarza

Ostatnie dwa tygodnie ze wzgędu na łaskawą pogodę, dojeżdżam do pracy rowerem. W niedzielę byłem na maratonie. Tylko 23 km, bo nie jeżdżę zbyt wiele. Dziś wkońcu do roboty !scooter . Strasznie się ujechałem i trzeba odpocząć. Poza tym w czasie pracy podjechałem do urzędu odebrać nowe prawko i załatwiłem tysiące spraw na mieście, łącznie z zakupem paru części do roweru :o

Odnośnik do komentarza

Ostatnimi czasy tylko rowerek.

Trzeba trochę z siebie zrzucić - jest już 8kg mniej rudego !scooter

Dzień w dzień około 30km.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ostatnie dwa tygodnie ze wzgędu na łaskawą pogodę, dojeżdżam do pracy rowerem. W niedzielę byłem na maratonie. Tylko 23 km, bo nie jeżdżę zbyt wiele.

Czyżbyś był w Zakroczymiu na Polandbiku??? Ja byłem w niedzielę Szydłowcu , ujechałem się jak zwierzę nadal nóg nie czuję (choć to podobno "tylko" 67km) , ale warto było !w00t

W ogóle wszystkim rowerzystom polecam udział w takim maratonie , dystanse są dla wszystkich( z reguły trzy rodzaje dla dorosłych kilkanaście km, około 50km, i około 100). Satysfakcja z przejechania kreski jest nie do opisania ...

Od pięciu lat jest to moje główne hobby , w okolicach warszawy odbywają się 3 serie maratonów Mazovia Polandbike i Legia MTB Maraton

Można mnie tam spotkać w zielonej koszulce Amok Teamu.

Odnośnik do komentarza

Ja od czasu posiadania majki zaniedbuje rower. W wakacje 2008 strzelilem 1000km, w 2009 - 429km, a w tym narazie 96.

Ale jak by byl jakis wypadzik rowerowy burgmani to z checia bym sie pisal dystans tak do 50km dam rade, zycowy rekord to 66km

Rower

Odnośnik do komentarza
Ostatnie dwa tygodnie ze wzgędu na łaskawą pogodę, dojeżdżam do pracy rowerem. W niedzielę byłem na maratonie. Tylko 23 km, bo nie jeżdżę zbyt wiele.

Czyżbyś był w Zakroczymiu na Polandbiku??? Ja byłem w niedzielę Szydłowcu , ujechałem się jak zwierzę nadal nóg nie czuję (choć to podobno "tylko" 67km) , ale warto było !YES

W ogóle wszystkim rowerzystom polecam udział w takim maratonie , dystanse są dla wszystkich( z reguły trzy rodzaje dla dorosłych kilkanaście km, około 50km, i około 100). Satysfakcja z przejechania kreski jest nie do opisania ...

Od pięciu lat jest to moje główne hobby , w okolicach warszawy odbywają się 3 serie maratonów Mazovia Polandbike i Legia MTB Maraton

Można mnie tam spotkać w zielonej koszulce Amok Teamu.

Dokładnie. Byłem w zakroczymiu. W tym roku na Mazovii byłem tylko w Zgierzu. A w Szydłowcu w zeszłym roku i wcześniej z ŻTC. Ja jeżdżę w barwach Welodromu, więc pewnie gdzieś się spotkamy.

W weekendy często jeżdżę rowerem do Czerska, lub Nieporętu. Fajna trasa przez teren kolejowy, potem przy kanale Żerańskim. Można się umówić.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Z racji powstania tego tematu :D i deszczu za oknem !YES wklejam parę fotek rowerowych z wczorajszego zachodu słońca.

IMG_0052.JPG

IMG_0064.JPG

DSC_0312.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Administrator

Odświeżę delikatnie topic rowerowy...

Z racji testów nowego rowerku rozpoczynam Warsaw by Morning (w skrócie WBM - pochodna nazwy Orzecha) !w00t

Nie ma to jak o 7ej rano zrobić 20 km po Stolicy... i zrzucić zbędny balast masy ciała !w00t

A Gdański od 7ej rano stoi :(

20120403113.jpg

Ps. W odpowiedzi na pytanie zadane w poście: absolutnie jedno drugiego nie wyklucza whist

Odnośnik do komentarza

Rower ma jeden minus, przy zbyt wielu kilometrach, wyrabia nieproporcjonalnie duże mięśnie ud i łydek whist . Jak ktoś jeździ tylko na rowerku i nie macha np. hantlą czy sztangą, to robi się z niego taka "żaba" z nóżkami terminatora :( ...

PS. A jak rower, to tylko "klick" i w drogę :) ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak ktoś jeździ tylko na rowerku i nie macha np. hantlą czy sztangą

Powtórzę to co post wyżej... jedno drugiego nie wyklucza :)

Zresztą nie ma sportu idealnego... nawet spożywanie % wyrabia jedynie nadgarstek :)

Odnośnik do komentarza

Nie jest do konca prawda ze rower wyrabia tylko miesnie nog,prawda jest ze skuter utrudnia dostep do roweru,co niektorzy nazywaja"wygodnictwem"

Odnośnik do komentarza

Przecież wyraźnie napisałem "nieproporcjonalnie duże" .

Sam wiem, bo jak kiedyś jeździłem rowerem na czas po 200- 400 km tygodniowo, to mogłem ten fakt doskonale zaobserwować :lol: .

Zresztą, wystarczyło się rozejrzeć wsród biorących np. udział w wyścigach, obojętnie czy on/off road...

Oczywiście nie mam tu na myśli ostatnich gamoni rowerowych i "rowerzystów" od święta, jakim ja teraz jestem :lol: .

Ps. Tak więc jazda od czasu do czasu jak najbardziej, ale już od 50- 100 km na tydzień przejeżdażnych "na tempo" to widać :) .

Bo jazda z prędkością 10 km/h na godzinę po codzienną prasę oczywiście nic nie zmienia :P .

PS. Dobra, dzisiaj szukam moich butów- klicków, pompuję koła i może z trudem te 3 km przejadę ;) .

Od czegoś trzeba zaczynać :P ... Przyda się jako trening na deskę.

Namówiliście mnie :lol::lol::lol: .

Odnośnik do komentarza

Jedno drugiego nie wyklucza, ale gdy jeszcze nie jeździłem jednośladami, to byłem zapalonym rowerzystą. Objeździłem Jurę Krakowsko - Częstochowską i byłem na wyprawie rowerowej na Litwie. Teraz jakoś trudno znaleźć czas na jedno i drugie

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...
  • Sympatycy

Skuterem strach szybko śmigać, bo PJ będzie można stracić to może rower będzie sposobem na podniesienie poziomu adrenaliny ;)

Waży 9 kg i zostanie jeszcze odchudzony tylko czy "moc" będzie wystarczająca ;) .

P3158643.JPG

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...