Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec-zachodniopomorskie


Bob

Rekomendowane odpowiedzi

wazy 250 kg to prawie tyle co moj skuter (chyba ze jakis blad) !scooter a jakos fajnie mi sie jezdzi i nie uwazam ze jest za ciezki

Odnośnik do komentarza

Hehe jest błąd :D Ok. 300 kg same moto. A kufry i stelaże... 350 kg + sprzęt i licząc z kierowcą ok. 500 kg

A z tego co wiem to to jest odblokowane !OKK

Tata się ostatnio mocno zastanawiał nad Hondą Pan European ST 1300 a to ten sam segment - turystyków. El. sterowana szyba, TCS i takie bajery. Jak mi ZUT będzie płacił maxa to na przyszły sezon zmienię !scooter na ST 1100 ;)

Swoją drogą od roku takie moto mają krokodyle i wiem nawet kto ich uczył ;)

Z tego co wiem, to przy setce lekko się prowadzi, gorzej na parkingu manewrować !OKK

Tylko jaki TIR ma ok. 4 sekundy do setki, mogli od Straży Miejskiej Burgoloty odkupić, starczyłoby i miejsca na bagaż więcej o schowek pod kanapą ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Artur widzę, że doczekałeś się ASO :(

Aprilia 2 news :) Mają też ich serwis ;)

Dzieki za info! jestem do konca tygodnia na wczasach i z niepokojem mysle o mojej Aprilii: czeka na czesci, ktore nie wiadomo kiedy przyjda... Az strach wracac do domu...

Pozostal niesmak: nie sadzilem, ze w XXI wieku piecioletni skuter po prostu stanie w trasie... strach wypuszczac sie dalej. Jakos trudno mi myslec pozytywnie...

Pozdrawiam z telefonu komorkowego!

Odnośnik do komentarza

Po urlopie, wypoczęty się tym zajmiesz :lol: Może to wada materiału, zmęczenie i tak wyszło :/

Ale jedno jest pewno, im więcej konkurencji mamy w mieście, tym ceny niższe whist

Odnośnik do komentarza

Ja w niedzielę jadę na MTS na Derby :lol: Prawdopodobnie z kuzynem, ale już dzisiaj odebrałem naklejkę dla motocyklistów ;)

I dzisiaj widziałem !w00t Artura :)

EDIT: O której będę i czy w ogóle to nie wiem, ale może spotkamy się, impreza trwa od 10 do 18

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...)

I dzisiaj widziałem ;) Artura ;)

(...)

Już jestem w domu. mam nadzieję, że i ja wkrótce zobaczę mój !ying ;)

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj na MTSie, sam się nakręciłem na coś duuużo lepszego :/ Jako, że miałem nalepkę to jechałem za free, ale jakbym wydał 15 zł, to bym był zawiedziony. Fotek zrobić nie mogłem (mnie satysfakcjonujących) bo skarpy były. Nakręciłem się na walki arenowe, wielki plac i wygrywa ostatni na chodzie, a tu wyścig i przy okazji lekkie uderzenia !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Byłem dzisiaj na MTSie, sam się nakręciłem na coś duuużo lepszego :/ Jako, że miałem nalepkę to jechałem za free, ale jakbym wydał 15 zł, to bym był zawiedziony. Fotek zrobić nie mogłem (mnie satysfakcjonujących) bo skarpy były. Nakręciłem się na walki arenowe, wielki plac i wygrywa ostatni na chodzie, a tu wyścig i przy okazji lekkie uderzenia  !NOT

Czyli wyszło jak zwykle, tak właśnie myślałem i dlatego jednak się nie zdecydowałem na MTS.

A, może jakieś małe spotkanko około środy na wałach ? (dzień i godz. do ustalenia) Jeszcze ktoś pomyśli że nas tutaj nie ma na forum.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja jutro wyjeżdżam i to nawet nie  !NOT  :D

A ja czekam już trzeci tydzień na /piiii/ śrubki... :D

whist Powyższe pisałem rano, a o 14.00 "przyszli śrubki". Tak więc jeśli mi zrobią do jutra, to dam radę się stawić na Wałach. Marek - zadzwonię. whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tak więc jeśli mi zrobią do jutra, to dam radę się stawić na Wałach. Marek - zadzwonię. :)

to super, napijemy się kawy i zjemy lody. Jak odbierzesz skuta to przyjedz do mnie do pracy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tak więc jeśli mi zrobią do jutra, to dam radę się stawić na Wałach. Marek - zadzwonię. ;)

to super, napijemy się kawy i zjemy lody. Jak odbierzesz skuta to przyjedz do mnie do pracy.

Niestety, nie zrobili...

Dopisałem dzisiaj (31 lipca), żeby admin mnie nie zbanował za post pod postem... :)

Już odebrałem mojego :) i dziś nakręciłem prawie 300 km. Już prawie zapomniałem jak to fajnie się jeździ. !scooter

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...