Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lipiec-zachodniopomorskie


Bob

Rekomendowane odpowiedzi

Cos bardzo cicho w naszym rejonie,chyba wszyscy jezdza ;)

Moze jakies spotkanko -sobota niedziela

Wstepnie planujemy wyjazd 3 :) w sobote do Drawna,ale moze cos planujecie np nad morzem.chetnie dolaczymy

10 lipca jestesmy w Polanowie !scooter

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jest mała nadzieja, że w Suliszewie (choszczeńskie) będę w sobotę u babci i może Dni Drawna zaliczę :ph34r:

Ale niedziela bankowo Szczecin - uroczystości rodzinne. Jeszcze dam znać i może razem podskoczymy !bicz

PS. Odpadam, jutro po 13 czeka na mnie do odbioru Pentax !scooter W końcu whist

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jest mała nadzieja, że w Suliszewie (choszczeńskie) będę w sobotę u babci i może Dni Drawna zaliczę :)

Ale niedziela bankowo Szczecin - uroczystości rodzinne. Jeszcze dam znać i może razem podskoczymy :)

PS. Odpadam, jutro po 13 czeka na mnie do odbioru Pentax :) W końcu :)

Ja już szykuje się i !OKK na wypad w karkonosze (niedziela wyjazd) więc na razie nie będę się umawiał.

Odnośnik do komentarza

A ja tak sobie czytam i licho mnie bierze, że śmigać nie mogę na moto, na moim skuterze !OKK.

Trochę sprawa się ciągnie, ale mam nadzieję, że niedługo dosiądę jakiegoś "stalowego rumaka" i choć raz w sezonie gdzieś z Wami śmignę Sąsiedzi :).

Odnośnik do komentarza

Nie chcę zapeszać, ale będę miał następce Burgmana !OKK

PC 800... Są takie przymiarki :) Choć podoba mi się Deauville...

Osiołkowi w żłobie dano :)

Viadro w przyszłym sezonie, a na ten PC i potem ja zabieram PC :)

Wiecie coś o tym sprzęcie ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja odpadam. Chciałem przetestować nową S3 i mi motur stanął. ;) Czekam w szczerym polu na transport i żeby zabić trochę czasu wszedłem na Burgmanię.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja odpadam. Chciałem przetestować nową S3 i mi motur stanął. :lol: Czekam w szczerym polu na transport i żeby zabić trochę czasu wszedłem na Burgmanię.

O to przykre, rozmawiałem na warsztacie co prawda jeszcze nie rozebrali ale chyba nie są to dobre wieści dla silnika. Ja idę umyć :lol: jutro wyjazd do Jeleniej Góry.

A, dzisiaj rozmawiałem z miłym małżeństwem pod TESCO mają Mayesty. SUPER może do nas dołączą zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
O to przykre, rozmawiałem na warsztacie co prawda jeszcze nie rozebrali ale chyba nie są to dobre wieści dla silnika. Ja idę umyć :lol: jutro wyjazd do Jeleniej Góry.

A ja rozmawiałem i rzeczywiście wieści chyba nie są dobre... Jeszcze nie zostało to zdiagnozowane, ale prawdopodobnie silnik przekroczył dopuszczalne obroty i tłok się spotkał z zaworem. :lol: Jeśli tak, to jak to jest możliwe? Przecież powinna być jakaś blokada. Nie po raz pierwszy jechałem szybko...

Ale poczekajmy na diagnozę...

Odnośnik do komentarza

Grunt to pozytywne nastawienie. Nie będzie aż tak źle, głowa do góry :lol:

Ze dwa dni temu dziewczyna na Krzywoustego ładnie dawała Madisonem i była zadowolona jak żółwika na światłach jej przybiłem :D

Bilety, zbliża się jubileusz 500-tnego posta :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam!

Pozdrawiam Maxi(i nie tylko),dlaczego tak mało jest maxi-skuterów w Szczecinie ??szkoda!

pozdrawiam-Rafał na niebieskim Piaggio Hexagon lx4 125 cm.

Odnośnik do komentarza

No mało, znam kilka SW, T-Maxy, kilka Majesty, Madisona, kilka Burgmanów itd

U nas nawet Straż Miejska ma maxi skutery !OK (Burgman z angielskiego to mieszkaniec małego miasteczka, potocznie Wieśniak, lepiej to po niemiecku wychodzi whist Jak nie którzy nazywają straż miejską wieśniakami, to Burgman im idealnie pasuje whist ).

Do zobaczenia na gdzieś na mieście :D

PS. Bilety, a mówiłem, że Moto 46 sprzedało T-Maxa i Majesty w jednym tygodniu. Może to te małżeństwo kupiło !OKK

Artur, jak whist ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pozdrawiam nowego,

właśnie wróciliśmy z Jeleniej Góry, na Berliner Ringu, rozerwało mi oponę i SW musiał wrócić na lawecie. (jutro foto opony) Na szczęście nic się nam nie stało.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Pozdrawiam nowego,

właśnie wróciliśmy z Jeleniej Góry, na Berliner Ringu, rozerwało mi oponę i SW musiał wrócić na lawecie. (jutro foto opony) Na szczęście nic się nam nie stało.

Coś zła passa nas dosięgła... !piwko Całe szczęście, że Wam nic się nie stało.

A z moim? Urwały się śrubki do regulacji luzu zaworów. I teraz pewnie będę czekał brazylion lat na nowe! :angry: Niestety raczej nie powinno się zakładać śrubek z Castoramy, dlatego muszę czekać na oryginalne. Już je znalazłem, ale do tej pory nie mam potwierdzenia, kiedy będą (i czy w ogóle) - wszystko na zamówienie. !scooter

Ale mimo wszystko "nowego" pozdrawiam! !OKK

Odnośnik do komentarza

A było się tak śpieszyć? ... Tak na poważnie, kamień mi z serca spadł że już dotarliście do domu.

Biwak południowy-druga edycja uważam za bardzo udany i już knuję nad programem przyszłorocznego wspólnego szwędrania się po Sudetach.

Pozdrawiam J.D. :P;):P !YES ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Biwak południowy-druga edycja uważam za bardzo udany i już knuję nad programem przyszłorocznego wspólnego szwędrania się po Sudetach.

Pozdrawiam J.D. :P;):P !YES ;)

Oczywiście już rezerwujemy czas na następny wypad. Szczere dzięki dla Jacka, Małgosi i Jagody za gościnę było SUPER.

I jeszcze parę fotek Naduś

Odnośnik do komentarza

Bilety, już testuje nową oponę ;) 16:40 przed skrętem na Nehringa !OKK

A 7 samochodów za nim jechał wiśniowy K1 (chyba 400) na angielskich, żółtych tablicach :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj widziałem nowy motocykl z wideo-rejestratorem na prywatnych numerach, stał w Moto-Garażu.

Już oczywiście wiadomo że mój !OKK na chodzie dzięki Arkowi (majka 400 czarna i niebieska), nowe obie opony już zamówiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj widziałem nowy motocykl z wideo-rejestratorem na prywatnych numerach, stał w Moto-Garażu.

A więcej informacji kto wyprodukował te moto ? Jaki to model ? Trzeba będzie uważać !OKK

Odnośnik do komentarza
Biwak południowy-druga edycja uważam za bardzo udany i już knuję nad programem przyszłorocznego wspólnego szwędrania się po Sudetach.

Pozdrawiam J.D. :lol:  :P  !OKK  :P  :D

Oczywiście już rezerwujemy czas na następny wypad. Szczere dzięki dla Jacka, Małgosi i Jagody za gościnę było SUPER.

I jeszcze parę fotek Naduś

hmm , super jak zwykle u Jacka :P !OK

Marek cale szczęście , że Wam nic sie nie stało w historii z oponą

Pozdro Michu i Jolka

Odnośnik do komentarza

Kawasaki GTR

!bicz

Nie pomyślałem na początku, jak nowy w Garaż Motor, to tylko 3 opcje: Harley, Kawasaki i Kymco. Kymco to Kymco, Harley - eee za drogi, a Kawasaki <_<

GTR mają już krokodyle (jakby mieli problem dorwać TIRa !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakbym miał trochę pieniędzy na zbyciu, to bym taki sobie kupił. Trochę większy maxi <_<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I pierwszy ślizg i nie będzie całego oprzyrządowania skoro wszystko jest w bocznych kufrach <_<

I oczywiście jak wyjeżdżał policjant z Moto-Garażu to sobie skręcił w prawo naturalnie pod prąd.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...