Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No i kupilam YPke :)


Gość Kozaczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Ale ... raz kozie smierc!

?mierć kozie jest planowana na póżn? wiosnę :(:P;) i dodatkowo pewnie w okolicach warszawy więc pewnie się załapiesz :(:(:(

Odnośnik do komentarza

Ale ... raz kozie smierc!

?mierć kozie jest planowana na póżn? wiosnę :(:(

No No Jednej Kozie ?mierć zadali?my ( ta ręka wydzieraj?ca mi kawał Kozła - to ręka Maximusa )

koziol.jpg

I mam nadzieje, że na kolejnym koziołkowym skóry obdzieraniu - Kozaczko zago?cisz razem z nami na srebrnej Ypce swojej :P

Gratuluje bardzo serdecznie ;)

Odnośnik do komentarza

Gratuluję dobrego wyboru i witam w gronie wła?cicieli Majesty 400.

Kawał dobrej sko?nookiej roboty. Trochę dużo pali ale póki co to jedyna rzecz do jakiej mogę sie przyczepić.

Mam nadzieję, że będziemy mogli porównać sprzęty i jednocze?nie zachęcam do brania udziału w zlotach tej jakże rozmaitej, pozytywnej ekipy ;)

pozdro all

Odnośnik do komentarza

No no gratulacje kozaczko

Kupiła? naprawdę piękn? maszynę

Oby sprawowała ci się jak najlepiej i oby? była jak najbardziej zadowolona z takiego super sprzęta ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Super że Ci sie udało. Gratuluje i szeroko?ci życzę. Ja ze swoim nieudanym zakupem Burgmana chyba będę miał jednak spokój, go?ć jest ugodowy i raczej bez problemu odbierze go ode mnie. A mam nadzieję że za jakie? dwa tyg założę tu swojego posta "pochwalnego" Nawet mam cos już na oku ale na razie nie zdradzę... :) W każdym razie już teraz zakupy będę robił z moim znajomym mechanikiem od motorów he he

Odnośnik do komentarza

Gratulacje super. Jakbym miał więcej szmalu to też bym sobie tak? kupił.

AAA jest jeszcze jedna osoba, która powinna ci podzięować.... Ermi. Gdyby nie twój post wstrzymał bym się z zakupem do chwili w której nie musiałbym się zapożyczać, ale wystraszyłem się, że ?wi?niesz mi sprzed nosa maszynkę na któr? miałem okok od jakich? trzech miesięcy whist!TAZ:P:P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim za mile slowa :lol: :lol: :D

YPka jest już w domu, po wyj?tkowo ciężkiej podróży - prawie pięć godzin z Łodzi do Warszawy !sciana

Akurat tego dnia musiała być największa ?nieżyca i ?lizgawica na trasie, więc utknęli?my w strasznych korkach za tirami i baranami na letnich oponach, którzy nie mogli podjechać pod niewielkie nawet wzniesienie :D

Po tej podróży YPka wygl?dała jak Królowa |niegu, cała w lodzie...

Przy okazji JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ ADAMOWI I RESZCIE ZAŁOGI MOTOMANII Z ŁODZI ZA WIELKˇ POMOC W ZAPAKOWANIU MOJEJ KRÓLEWNY :D Dzieki nim w ogóle dojechała do domu !bicz

Pozdrawiam serdecznie,

Kozaczka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po tej podróży YPka wygl?dała jak Królowa |niegu, cała w lodzie...

Proponuję po tej podróży nie pożałować jej wody gdyż sól z drogi jest zabójcza dla naszych skuterków !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wody i to z karchera... potem dokładne osuszenie i dopieszczenie woskiem !sciana

Odnośnik do komentarza

Przył?czam się do gratulacji i jednocze?nie, w zwi?zku z tym że skuter kupiła? w Motomanii, chciałbym zwrócić Twoj? uwagę na w?tek:

http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=1062

Może mogłaby? mi pomóc, bo widzę, że znasz pracowników. !sciana

Raz jeszcze gratuluję tak niespotykanego i pięknego skuterka.

Odnośnik do komentarza
Może mogłaby? mi pomóc, bo widzę, że znasz pracowników. !guns

Znam o tyle o ile, bo pomagali nam zapakować mój skuterek :)

Możesz się ewentualnie zapytać Adama (pseudo Dziwak na tym forum), on tam pracuje.

A je?li chodzi o Uhatka, to chyba go widziałam, je?li to ten niebieski, to we wtorek jeszcze stał, co jest dobrym znakiem - im dłużej stoi, tym większa szansa na niższ? cenę :)

Mi się udało utargować co nieco, więc radzę ponegocjować.

Niestety nic nie wiem o nim - na oko wygl?dał ładnie, ale sam wiesz, że na oko, to chłop w szpitalu umarł :)

Jesli chodzi o B150 to nie wiem, czy widziałe? to ogłoszenie: http://www.burgmania.net/forum/index.php?showtopic=1029

Studi sprzedaje swojego, może Cię zainteresuje, o ile pamiętam ten też jest niebieski, no i ma trochę ciekawych dodatków :)

Pozdrawiam i życzę udanych poszukiwań !yeah

Kozaczka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...