Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No i kupilam YPke :)


Gość Kozaczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zgodnie z obietnica dodaje kilka szczegolow:

Majesty YP 400

rocznik: kwiecień 2005

przebieg: 13 tys.

kupiona w salonie Yamahy w Łodzi - byl to ich skuter testowy

gwarancja 2 lata whist

kolor srebrny

alarm

Skuter wyglada super, jest bezwypadkowy, z wyjatkiem kilku zadrapań z boku, ale w koncu jest uzywany. Jeszcze stoi w Łodzi, ale w przyszlym tygodniu przyjedzie do domu whist

Ceny nie zdradze, powiem tylko, ze jak na taki skuter, byla to niezla okazja !bicz

Stad tez nagle z 250, ktora wstepnie planowalam kupic, zrobila sie 400 :D

Zycze wszystkim poszukujacym udanych zakupow, a sprzedajacym dobrych klientow whist

Pozdrawiam,

Kozaczka

Odnośnik do komentarza
EEEeeee!! No to gratulacje no i aby jak najszybciej przyjechała do domu. !OKK

Juz sie nie moge doczekac, ale salon jeszcze zalatwia ostatnie formalnosci, dlatego musze poczekac do przyszlego tygodnia whist

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No Gratuluje... miała? rację, że kupiła? 400- tkę !OKK... widzę, że jeste? konkretna Kozaczka whist

Jak na mojego czuja to dała? jakie? 17- 18 ty?. PLN co jak za 2005 rok wydaje się być bardzo dobr? ofert?... no i masz tak jak chciała? SALON POLSKA whist

No to raz jeszcze... wypada żeby? wpadła dzi? na spotkanie i opowiedziała szczegóły whist

Odnośnik do komentarza
Jak na mojego czuja to dała? jakie? 17- 18 ty?. PLN co jak za 2005 rok wydaje się być bardzo dobr? ofert?... no i masz tak jak chciała? SALON POLSKA  whist

No to raz jeszcze... wypada żeby? wpadła dzi? na spotkanie i opowiedziała szczegóły  whist

Tak naprawde, to moja YPka ma nawet wiecej, niz oczekiwalam. I nie chodzi tu tylko o pojemnosc :D ale ma gwarancje, co jest super sprawa !OKK

Dodatkowo oszczedzilam na podatku, bo dostalam fakture.

Tak wiec znowu sie sprawdzilo: wysokie wymagania sa do spelnienia whist

A co do spotkania, to dzisiaj niestety mi sie nie uda, ale postaram sie pojawic w przyszlosci, mam nadzieje, ze juz na moim cudenku :D

Jeszcze tylko prawko... i hulaj dusza :D

Kozaczka

Odnośnik do komentarza

Kozaczka... gratuluję zakupu. Niechaj dzielnie Ci służy i przynosi radochę !OKK

Pozdrówka

P.s. Ja wci?ż bobruję po ?wiecie. Może do lata w końcu się usprzętowię.....

Odnośnik do komentarza

heh gratulacje - całkiem sympatycznie że 400. Widzę że raczej strzeliła? w górny poziom cenowy !OKK niż zakładane na pocz?tku "pułapy yp250"

Ypek 400 robi się coraz więcej w klubie- Kappo będzie miał towarzystwo na zlotach - bo mam nadzieję że jeĽdzić na zloty będziesz?

Odnośnik do komentarza

Gratuluję !!!

Na gg tak się bała?, że nie będziesz nad?żać "za peletonem", a teraz to nas, na mniejszych Ypkach będziesz "odstawiać" na trasie...Nie ładnie, oj nie ładnie !OKK

Odnośnik do komentarza
Na gg tak się bała?, że nie będziesz nad?żać "za peletonem", a teraz to nas, na mniejszych Ypkach będziesz "odstawiać" na trasie...Nie ładnie, oj nie ładnie  whist

Nie bedzie tak zle whist

Troszke czasu minie, zanim sie w nia wjezdze, zwlaszcza, ze na razie mam duzy respekt przed ponad 200 kilowa maszyna !OKK

A tak poza tym, to zawsze dobrze miec poczucie, ze ma sie w razie czego jeszcze troche zapasu "pod reka" whist

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Kozaczko, udowodniła?, że Twój nick znaczy naprawdę wiele ;)

Gratuluję mocno tak wspaniałej maszyny, niech służy Tobie długo i bezawaryjnie!

Do zobaczyska na jakim? zlocie, no i powodzenia (nie dziękuj :( ) na egzaminie "prawkowym"! !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co do spotkania, to dzisiaj niestety mi sie nie uda, ale postaram sie pojawic w przyszlosci, mam nadzieje, ze juz na moim cudenku ;)

A ja już załatwiłem sobie kierowcę na powrót ze spotkania a tu widzę że do wiosny gardło będzie suche !OKK

A tak wogóle to gratulacje masz jedn? z najrzadszych maszynek w naszym klubie:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kozaczko...

Przykozaczyła? TOTALNIE... Jestem pod WIELKIM wrażeniem normalnie...

Nie pozostaje Mi nic, jak pogratulować zakupu skuterka, no i DO ZOBACZENIA napewno...

Pozdrówka, Kuba !OKK

Odnośnik do komentarza
a co do testu, to prosze czytac !OKK namęczyłem sie przy nim .. to niech sie przyda chociaz :(;)

Ja juz dawno przeczytałem. Twoja praca na pewno nie poszł? na marne.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
a co do testu, to prosze czytac :( namęczyłem sie przy nim .. to niech sie przyda chociaz :(;)

Wielkie dzieki!

Bardzo sie przydal, bo to wlasnie miedzy innymi dzieki temu testowi zdecydowalam sie na zakup.

Duzo dobrego tam o YPce bylo :P

Pozdrawiam,

Kozaczka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...