Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GRIL


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • LWfilip

    10

  • Kaśka

    8

  • szamot

    6

  • upiór

    5

Top użytkownicy w tym temacie

P.S

Upiory atakują  :P  !OKK  :P .

Będę nie sam z Robertem ;) .

ZACNE marki śmigną razem :P !OKK , o koło 13.30 ( +. -) tylko mi się nie stresowac .

P.S

Tylko jak tu wrucic !piwko !piwko :( !placz1 .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie bój się Upiorku , damy radę - jest jeszcze :P bez% , ale co robić jeśli mamy wrócić do domu tego samego dnia ;) .

Odnośnik do komentarza

Fajowo

czekam na wszystkich :lol:

tych zapowiedzianych i tych nie zapowiedzianych

żarełko i woda sie chłodza :lol:

AHA i ZABRAC COS NA PRZEBRANIE !!!!

Odnośnik do komentarza

Ale było miło :lol: Jako świeżynka na spotkaniach Zacnych Marek i nie tylko pozwolę sobie podziękować Gospodyni Kasi za fajne spotkanie . Mimo, że widzieliśmy się po raz pierwszy ( kiedyś to musiało nastąpić :D ) czułem się jak stary znajomy. I bardzo dobrze mi z tym.

ukasi1.jpg

Jeśli ktoś ciekaw jest mojego pyska to nadmienię, że nie wypadało mi, młodemu, pchać się do fotki z Takim zacnym gronem "starych" bywalców.

Spotkanie było dość spontaniczne ale za to obfitowało w różnego rodzaju przymiarki do innych marek i "wyrywanie niepotrzebnego kabelka "

przymiarki.jpg

Oczywiście, że skoro spotkanie, przynajmniej dla mnie było wyjątkowe to nie zaprezentuję tu wszystkich fotek. Dostępne one będą w dużej rozdzielczości tylko dla zainteresowanych po przesłaniu mi adresu email. Tak dla zasady

:lol: !scooter

Wszystko co dobre kończy się szybko. Czas do domu. A Kto to właśnie się udaje to zagadka

czasdodomu.jpg

Trzeba to powtórzyć ale tym razem to chyba Zacne i pozostałe chętne, zawitają do CSW. Może w sierpniu??? Dziękuję i do zobaczenia. Czekam na PW.

Odnośnik do komentarza

Prosta zagadka:

!scooter

Fundi i Sławka :lol:

Może następnym razem i my wpadniemy do Was, pozdrowienia dla Wszystkich Grillowiczów

Odnośnik do komentarza

Ja również dziekuje

wszytskim za spotkanko....

było jak zwykle bardzo sympatycznie...

koniecznie trzeba to powtórzyć :lol:

Oczywiście miło było poznać nowego kolegę..

ale jak to mówią co dobre szybko sie kończy

i tak było tym razem

do miłego :lol: może na !scooter

Odnośnik do komentarza

Zgadza się !scooter @czaro69 WYGRAŁEŚ :P W nagrodę to z Twojej Zacnej Marki chłopaki wyrwą jakiś niepotrzebny kabelek ;)

Odnośnik do komentarza
Zgadza się !scooter  @czaro69 WYGRAŁEŚ :P W nagrodę to z Twojej Zacnej Marki chłopaki wyrwą jakiś niepotrzebny kabelek ;)

Pewnie to co było w nim niepotrzebne Fundi już dawno wyrwał :);):P

Odnośnik do komentarza

Miałem na myśli swoją hondę.....

A ta Zacna, z pierwszego zdjęcia to sprzęt należący do Robsona !scooter

Odnośnik do komentarza

No i co tu pisac jak zwykle ble ble ble :P;);) .

No dobra Kasieńko dzięki za spotkanie i grilla jedzonko pierwsza liga , nowemu koledze dzięki za spotkanie jak i wszystkim za przybycie . Tradycyjnie dzięki temu z pod A............... kuj :) , i Ricie za wspólne śmiganie :) . Było fajnie tylko szkoda że nie można było :P:( . Ale i na to przyjdzie czas :P .

Pozdrawiam serdecznie !scooter .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Popołudnie minęło jak zwykle przy takich okazjach sympatycznie i zdecydowanie za szybko !scooter , ale następnym razem spotkamy się chyba na troszku dłużej :) .

Fajnie było poznać "nowego" kolegę LWfilip w realu :P .

Dzięki Kasiu za gościnę i wszystkim za spota ,a temu spod K......a za tradycyjnie wspólne śmiganie :P .

P.S. Kasia- jak tam kwiatki nieopatrznie przeze mnie zmaltretowane :P;) ?.

Aha - ten kabelek podobno niepotrzebny to z mojej Zacnej został przez Michałka usunięty ;) .

Odnośnik do komentarza

Kasieńko dziękujemy Ci za miłą gościnkę , było bardzo fajnie ;) !OKK :lol: !OKK

Robsonek , a po co Ci taki mały kabelek !tut ;);)

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że Nas zabrakło, ale jak już wiecie mam słaby charakter ;) i dzień wcześniej popłynąłem !OKK

Widzę, że impreza się udała :o pozdrawiamy wszystkich :o

Odnośnik do komentarza

Będą jeszcze okazje, wszystko da się nadrobić :o . Dziś roześlę zainteresowanym zdjęcia ze spotkania. Jeśli jeszcze są chętni to PW.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...