Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GRIL


Kaśka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie organizuję u siebie

grilla i pogaduchy

wstępny termin to 3 bądź 4 lipca

chociaż nie jest zobowiązujący....

ZAPRASZAM

Kaśka

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • LWfilip

    10

  • Kaśka

    8

  • szamot

    6

  • upiór

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

My jesteśmy za :lol:

Tomek spanko u mnie lub u .... w Bydzi :D:lol:

Wiecie jak to sie skończy :lol:

Ale Kaśka zaprasza :D:lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Kaśka ten grill to z noclegiem :lol: i :lol: to miłe

Tomas - troszku za pozno , wszystkie koje u Kasi już zarezerwowane :lol: , ale może w namiocie w ogródku :lol: .

Jeszcze nie wiem , czy pracuję 3 lub 4 lipca , ale chętnie się wybiorę :D .

Odnośnik do komentarza

Jestem zainteresowany takim spotkaniem. Nie mam daleko więc po pracy w sobotę mogę się przyłączyć, jeśli mogę oczywiście. Proszę tylko o namiary.

Odnośnik do komentarza
Kaśka ten grill to z noclegiem  :D:lol: to miłe

Tomas - troszku za pozno , wszystkie koje u Kasi już zarezerwowane :lol: , ale może w namiocie w ogródku :D .

Jeszcze nie wiem , czy pracuję 3 lub 4 lipca , ale chętnie się wybiorę :D .

Zawsze pozostaje BUS :D sypiałem już tam z całkiem dobrym rezultatem :lol:

Uwaga

Informuję, że od tego piątku zaczynam urlop w Stegnie :D myślałem by się spotkać i porozmawiać na temat zorganizowania pewnej imprezy :lol:

Odnośnik do komentarza

Kto ma ochotę niech wpada

brama bedzie otwarta....

Tomku Fundi zaproponował

nocleg więc impreza może byc do rana

chyba ze nas sąsiedzi zlinczyją :lol:

Odnośnik do komentarza

Przywitac sie chcialem bo ktoś z adminow(pewnie po interwencji-dzieki)dojrzał że jakiś miesiac minął ze 2 miesiące temu prawie :lol: .Na szczęscie mam co robić a forum to nie pępek świata.Poprawy nie obiecuję bo nadal nie umiem łaczyć cytować kilkunastu postów w jednej odpowiedzi.Dodam ze nie zamierzam też sie z tym meczyć bo szkoda czasu-jest sezon i trzeba kręcic km(mam juz 2500 wkrecone)

Odnośnik do komentarza

No hej,

mi również bardziej odpowiada sobota

tj. 3 lipca to co 15.00?

żeby był czas na pogaduchy i powrót....

Zapraszam.... !scooter

Odnośnik do komentarza

Witam, moj przyjazd raczej nie wyjdzie,mam koniec sezonu

Dzisiaj na Fordonskiej koles bmw wymusił mi pierwszensto[ i sobie pojechał] i musiałem sie połzyć

mam złamaną lewąreke nogi pobijane i troche zeszlifowane,dobrze ze mialem porzadna kurtke, no a komarek niby porysowany bo nie widziałem jeszcze

pozdrawiam no miłego

Odnośnik do komentarza

No to się pięknie załatwiłeś !OKK Kolejny przypadek-wypadek. Mam nadzieję, że się pozbierasz. Złamana ręka się zagoi. Kuruj się a na sprzęt nie patrz. Szkoda, że BMW uciekło. Nie było świadków?? Szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę.

Odnośnik do komentarza

O matko!

Szybkiego powrotu do zdrowia !OKK

kuruj sie ...ja wczoraj też bym przydzwoniła

na Nakielskiej facet mi wyjechał ale prędkość

była mała i dobre hamulce i jakoś jakoś....

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

swiatkowie byli widzieli tylko ciemnie bmw ale numerów niestety nie,najgorsza bezradnosc 9 godzin w szpitalu z czego 6 czekalem na neurochirga po 23 poszedlem i im powiedzialem ze gdyby mi cos bylo to juz bym padl tutaj i niechce czekac tu na scagniecie gipsu bo mam do zdjecia za 6 tygodni, komarek niby cały tylko porysowany mocno. a wracałem z serwisu z Torunia bo cos ciulowo zaczoł chodzić i okazało sie ze na kartodromie jak go kupiłem i mieli przegadac powymieniac oleje i fitry to filtra powietrza wogóle nie ruszyli i syf sie dostał na przepustnice i ssanie zaczeło swirowac na ciepłym silniku sie nie wyłanczało.

dzieki szkoda mi waszego grilla tzn ze mnie nie bedzie

bede musiał wsiasc do auta znowu dobrze ze mam automat !OKK

niestety wariatów i ślepców nie brakuje

Odnośnik do komentarza
okazało sie ze na kartodromie jak go kupiłem i mieli przegadac powymieniac oleje i fitry to filtra powietrza wogóle nie ruszyli i syf sie dostał na przepustnice i ssanie zaczeło swirowac na ciepłym silniku sie nie wyłanczało.

Szybkiego powrotu do zdrowia...Jak piszą wszyscy wcześniej, trzeba mieć oczy dookoła głowy...

A Pani z kartodromu to tylko ludziom obiecuje różne rzeczy.!OKK Ja np. na zapinkę czekałem 2 miesiące. Najpierw ktoś nie zamówił, potem przyjechało nie to a potem łaskawie po dwóch tygodniach dostałem długo wyczekiwaną zapinkę.Szkoda gadać, chyba więcej już tam nie kupię.

Odnośnik do komentarza

dzieki

dlatego postanowiłem jezdzic do Torunia do Wilmotu,

np zle zamowilismy klapki na schowki przy kierownicy i nie było problemu z wymianą

pozatym maja fajny wybór akcesori

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...