Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lato 2010


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dziękuję wszystkim za miłe spotkanko (wreszcie zobaczyłem gdzie jest ten osławiony Chudów).

Po oblocie Kraków-Chudów- św.Anna-Kraków licznik stuknął 390 km.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    30

  • leszek_krakow

    7

  • Patryk

    6

  • ja-rek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
Joasia - tych zdjęć które Ty robiłaś nie ma. Trzeba było nie ruszać klapki :)

no tak Leszek ... bo ja co nie dotknę to zepsuję :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i lato powoli ma się ku końcowi niestety , więc żeby załapać się jeszcze na kalendarzowe lato proponuję 12 września wycieczkę do Czorsztyna i Niedzicy , czy byłby ktoś chętny ?

Odnośnik do komentarza

Joasia, piszę się na wyjazd.

Proponuję wzbogacić trasę o przejazd Limanowa- Kamienica - Krościenko - Sromowce - Niedzica - Białka - Bukowina - Zakopane (przejazd "górą" od strony Małego Cichego). Trasa jest piękna, malownicza, z winkielkami :lol:

Oczywiście dojazd do Limanowej i powrót z Zakopanego do ustalenia...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

start tym razem proponuję z Mc'Donalda ale w Mikołowie ok 9.00 - 9.15

i przez Tychy - Wadowice - Rabkę Zdrój jedziemy do Czorsztyna i Niedzicy

Trasa dojazdowa

trasa powrotna przez Żywiec i Bielsko-Białą

Trasa powrotna

img174127.jpg

może znajdziemy skarb Inków ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasia pomyślimy na razie 50/50 (nie wiem jak z przeprowadzką), ale trasę proszę odwrotnie rano przez Migowo :D;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Joasia pomyślimy na razie 50/50 (nie wiem jak z przeprowadzką), ale trasę proszę odwrotnie rano przez Migowo whist:D .

Migu czyżbyś się bał, że będziemy chcieli Was odprowadzić i dlatego zmiana kierunku trasy ??? :D;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam.Wybieram się jutro w tamtą stronę i może uda się spotkać.Planuję przejechać od Makowa Podhalańskiego do Nowego Targu przez Zawoje i Czarny Dunajec a potem do Niedzicy. Jeśli będzie wam po drodze to tel.jest w klubowych.W Niedzicy chcę być około 13.Do zobaczenia. Trebor !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

maleństwo dziś przegląd przeszło, płyny i filtry wymienione - kolejne 6000 może nawijać , tak wiec jak o 8.30 nie będzie padało ruszam do Mikołowa do Mc'Donalda

Trebor nr telefonu zapisałm , w Niedzicy też koło 13 powinnam/powinniśmy ( ???? ech te ślązaki ) być , mój nr telefonu w wątku powitalnym klubowych bo admini chyba nie zauważyli i na listę nie dopisali !placz1

Leszek do spotkania w Niedzicy jeśli będziesz przejeżdżał koło 13 tamtędy

Migu to jak ? Państwo Migowie przeprowadzeni i jadą ? :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niedzica nadal czeka …

O 9.30 telefon od Miga „ pojechałbym chętnie ale pozbieraj moje kawałki rozrzucone po Czechowicach” . No to pozbierałam :rolleyes: Migu w jednym miejscu, skuter w drugim, papiery od skutera w trzecim , po krótkiej konsultacji z kolegą Miga wybieramy drogę trochę okrężną ale urokliwą. Z Czechowic przez zaporę w Żywcu kierujemy się na Suchą Beskidzką . I tu po drodze pierwsza niespodzianka, objazd – remont mostu, ponieważ „olaliśmy” drogowskazy stanęliśmy przed barierkami. Zachęceni przez tubylców ryzykujemy przejazd kładką dla pieszych, Migu pierwszy jedzie i sprawdza nośność mostku. Ruszamy dalej kierując się na Nowy Targ przez Zawoję. Piękna droga, prawie równa, bez dziur prowadzi przez górki, lasy i winkielki. Sama przyjemność jazdy. Mijamy Piekielniki i przed Czarnym Dunajcem zabieramy się za wyprzedzanie dwóch motocykli. Gaz, 140 na liczniku , w lusterku widzę, że Migu gna za mną …i … przestał gnać :D … Zawracam. Okazało się, że Migowy skuter odmówił współpracy. I znów Migu w częściach ;) … Szukamy przyczyny ( … no dobra głównie Migu szuka ) Rozrusznik kręci ale silnik nie zapala. Migu szuka odczepionych kabelków i innych możliwych przyczyn ale nic … i nagle podjeżdża dwóch chłopaków miejscowych i proponują pomoc. Mieliśmy szczęście , jeden z nich bardzo dobrze zna się na motorach i widać, że chłopak chce pomóc. Razem z Migiem wpada w „otchłanie” wnętrza migowego skutera. Sprawdzają , szukają, kombinują … i gdy już prawie rezygnują ujawnił się winowajca – mały kabelek wymsknął się z osłonki i przestał podawać „prund” , schował się , zawinął ogonek i chłopaki nie zauważyli wcześniej, że dynda luzem … UFFFF … teraz szybka naprawa, Bogdan ( Migu popraw mnie jeśli źle zapamiętałam imię ) odcina kawałek złączki ze swojego motocykla i zakłada do migowego. Żeby się do czegoś przydać, śmigam na stację benzynową i zakupuję zgrzewkę Tyskiego w ramach podziękowania za włożony trud i zapał . Wracam, skuter już poskładany, szczęśliwi dziękujemy, ubieramy się, odpalamy skutery …. No kto odpala ten odpala ;) … Migu znów milczy … Chłopaki znów zabierają się za rozbieranie skutera, sprawdzają kabelki, świecę … i okazuje się, że w wyniku wcześniejszych prób rozładowali akumulator … po 2,5 godzinach działań naprawczych przy pomocy kabli i akumulatora samochodu ruszamy … ale do domu, za późno już na jazdę do Niedzicy. Trebor nie doczekał się nas niestety pod zamkiem. Wracamy skrótem przez Słowację i rozstajemy się z Migiem w Bielsku on jedzie prosto do Czechowic ja skręcam na Skoczów i wiślanką wracam do domu. Po drodze jeszcze, krótkie spotkanie z policją ale chłopaki tylko sprawdzali czy mam prawo jazdy i o 18.30 podjeżdżam do garażu.

No to w następną sobotę lub niedzielę jak tylko pogoda pozwoli jeszcze raz jadę do Niedzicy, jeśli ktoś chętny na wycieczkę to zapraszam .

Migu w akcji

20100912m.jpg

pomoc nadchodzi

20100912001a.jpg

operacja w toku

20100912002o.jpg

a to winowajca

20100912003.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Joasia dzięki za cierpliwość , dobra z Ciebie towarzyszka w jeździe i w awaryjnych sytuacjach !tut . Opis wypadu i reperacji :lol: perfekcyjny ( do gazety z nią !w00t ;) ).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Migu ... dyg ... polecam się na przyszłość :)

w weekend zapowiada się ładna pogoda , byłby ktoś chętny na tą Niedzicę ???

Odnośnik do komentarza

Asia toż przecież juz jesień nastała !YES a przy okazji szkoda ze wczoraj nie czytałem bo może nie przybył bym na 9.00 ale umówił bym sie gdzieś po drodze ciut później a tak to pomykałem po Śląsku bez celu i sensu !piwko No i Wawa odwiedziłem przy okazji i pojechałem dalej się błąkać !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tomwiech a tak z rozpędu mi to jesienne lato wyszło, bo ta Niedzica jeszcze w lecie planowana była a pogoda dziś całkiem letnia była

a to fotorelacja z mojego wyjazdu:

widok na Czorsztyn z Niedzicy

DSC03972.JPG

zamek w Niedzicy

DSC03975.JPG

20101003_001.jpg

20101003_003.jpg

pod Trzema Koronami

20101003_006.jpg

jesień w pieninach

20101003_009.jpg

z zamku w Czorsztynie widok na Niedzicę

20101003_013.jpg

zalew Czorsztyński

20101003_019.jpg

Kluszkowce - drewniane wille

20101003_025.jpg

pienińskie bezdroża

20101003_028.jpg

jeszcze "rzut oka" na tatry

20101003_029.jpg

pogoda rewelacyjna, temperatura doszła do 22st. , widoki piękne, droga przez lasy i zakręty ... bajka, szkoda, że nikomu nie udało się dołączyć do wycieczki

Odnośnik do komentarza

Joasia- widzę że udało Ci się dotrzeć na tą samą uliczkę pod Trzema Koronami co ja !happybth

Gratuluje pięknej traski i trafienia 100% w pogodę.

11.jpg

Mnie niestety zmogła grypa....

i szlag mnie trafiał jak widziałem co się dzieje za oknem ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...