Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Lato 2010


Joasia70

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

lato nam sie pięknie rozwija nareszcie ( tfu tfu na psa urok ) więc może tak jak w tamtym roku udało by się nam pojeździć trochę razem tu czy tam ?

najbliższy wolny weekend mam 26 - 27 czerwca więc zaproponuję nieśmiało, na niedzielę piękną i słoneczną, wycieczkę do Tarnowskich Gór, którą można by połączyć ze zwiedzaniem Zabytkowej Kopalni Srebra z jakimś postojem w Świerklańcu

Kopalnia

Świerklaniec

trasa: McDonald/Roździeń - Siewierz - Świerklaniec - Tarnowskie Góry - powrót do ustalenia w zależności czy szybko czy lajtowo przez las :D ; ok. 100 km

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Joasia70

    30

  • leszek_krakow

    7

  • Patryk

    6

  • ja-rek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Sierpień to czas urlopów ale mam nadzieję, że uda się zebrać ekipę i jak w zeszłym roku nawiedzimy Górę Św.Anny.

Nawiązując do pierwszego tematu, to ja 27.06 odpadam, mam już "zaplanowaną" niedzielę. :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nawiązując do pierwszego tematu, to ja 27.06 odpadam, mam już "zaplanowaną" niedzielę. :)

może też być sobota :( ... jeśli w inny dzień, weekend zebrałaby się większa ekipa to przyjemniej jechać

Sierpień to czas urlopów ale mam nadzieję, że uda się zebrać ekipę i jak w zeszłym roku nawiedzimy Górę Św.Anny.

no a ja może w tym czasie będę w drodze moich marzeń na to lato :(

MARZENIE

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Ja z przykrością odpadam gdyż wystawiłem swój sprzęt na sprzedaż (względy rodziny) :) i jak na razie nie zanosi się żebym kupił następny :( może za kilka lat...

bemol oj jak przykro czytać takie słowa :( trzymam kciuki żeby jak najszybciej :( wrócił do Was

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nawiązując do pierwszego tematu, to ja 27.06 odpadam, mam już "zaplanowaną" niedzielę. !scooter

może też być sobota !piwko ... jeśli w inny dzień, weekend zebrałaby się większa ekipa to przyjemniej jechać

Sierpień to czas urlopów ale mam nadzieję, że uda się zebrać ekipę i jak w zeszłym roku nawiedzimy Górę Św.Anny.

no a ja może w tym czasie będę w drodze moich marzeń na to lato !tut

MARZENIE

Dziewczyno gdzie Ty się pchasz na takie kręte drogi !tut Do A4 masz tak blisko i równą, prostą drogą lecisz sobie do Krakowa, płacisz grosze na bramkach, zawrotka na rondzie Kraka, znowu bramki i lecisz do granicy z nimcami. Tak jeszcze dwa razy i w jeden dzień masz trasę za cały urlop. !OK

No chyba że chcesz się napić alpejskiego mleka, to inna rozmowa. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj Chłopaku !scooter a tak to 1 śmignę do Salzburga i 10 kawałek jeszcze równo potem kilka zakrętów w prawo i lewo i rzut okiem w doliny i przejazd tunelem i trzy łyki mleka alpejskiego a potem to samo tylko w odwrotnej kolejności ... a Ty mi bramki krakowskie proponujesz ? To chyba jako rozgrzewkę i trening !OK bo jak to się ma do marzeń ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bo ja niestety swoją x9 pod górkę nie dam rady !tut !scooter Ale może kiedyś !piwko !scooter kto wie !OK będę mógł chociaż marzyć.

Życzę realizacji marzeń i będziemy czekać na wyczerpującą relację z dużą ilością zdjęć.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

oj tam !scooter X9 dała by radę jakbyś chciał dać jej szansę a jakby co zawsze mogę Ja wziąć na hol i nawet zwolnić dla niej mogę !OK

a jak wrócę z tych pokręconych ścieżek to na pewno relacje zdam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

zgodnie z wczorajszymi ustaleniami chudowskimi "wycieczka krajoznawcza" Świerklaniec - Tarnowskie Góry - dalej jak Bóg da :( - przeniesiona na sobotę 26 czerwca

Odnośnik do komentarza
zgodnie z wczorajszymi ustaleniami chudowskimi "wycieczka krajoznawcza" Świerklaniec - Tarnowskie Góry - dalej jak Bóg da !OKK - przeniesiona na sobotę 26 czerwca

Ja bym się pisał.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

sobotnia "wycieczka krajoznawcza" --> McDonald Roździeń godzina 9.00 +/- czas na kawę i zebranie się ... na kogo czekać ??

voit znaczy koło 10 będziemy z Siewierzu chyba, że gdzieś indziej dołączysz to daj znać

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czy na trasie Siewierz - T.G przewidujesz coś " zwiedzać ? - bo jest co...!

ja-rek

myślałam o ... Świerkalńcu , kopalni srebra w Tarnowskich Górach i ewentualnie o wiszącym moście w Krupskim Młynie .... wszystko zależy od pogody i od ewentualnych innych uczestników ... "Ciebie" też możemy zwiedzić ;);) ... albo poprowadź nas "wodzu" :P

Odnośnik do komentarza

niedziela (27.06.2010)

2:00 13 (10.5) 983 hPa 3 m/s połnocny Pogodnie

5:00 11 (8.3) 983 hPa 3 m/s połnocny Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

8:00 13 (10.5) 984 hPa 3 m/s połnocny Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

11:00 18 (14.1) 984 hPa 5 m/s połnocny Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

14:00 22 (19.1) 983 hPa 5 m/s połnocny Pochmurno, okresami przejaśnienia

17:00 23 (20.4) 982 hPa 5 m/s połnocny Pochmurno, okresami przejaśnienia

20:00 19 (17.3) 982 hPa 3 m/s polnocno-zachodni Zachmurzenie całkowite

Pogoda ma być dobra... więc jeśli się piszecie to mogę zrobić "małą trasę" po moich okolicach.

ja-rek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
niedziela (27.06.2010)

2:00 13 (10.5) 983 hPa 3 m/s połnocny Pogodnie

5:00 11 (8.3) 983 hPa 3 m/s połnocny Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

8:00 13 (10.5) 984 hPa 3 m/s połnocny Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

11:00 18 (14.1) 984 hPa 5 m/s połnocny Pogodnie, okresami wzrost zachmurzenia do umiarkowanego

14:00 22 (19.1) 983 hPa 5 m/s połnocny Pochmurno, okresami przejaśnienia

17:00 23 (20.4) 982 hPa 5 m/s połnocny Pochmurno, okresami przejaśnienia

20:00 19 (17.3) 982 hPa 3 m/s polnocno-zachodni Zachmurzenie całkowite

Pogoda ma być dobra... więc jeśli się piszecie to mogę zrobić "małą trasę" po moich okolicach.

ja-rek.

jarek ;) SOBOTA

Odnośnik do komentarza

Posypuję mój łysy czerep popiołem... umknął mi "mały szczegół": sobota.

Dzisiaj piątek-sobota ...nadużywam alkoholu.

Na inny termin się polecam.

Przepraszam za wprowadzone zamieszanie.

ja-rek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

w niedzielę planuję taką trasę, jeśli ktoś chętny to zapraszam

trasa

wyruszam kolo 9.00

Odnośnik do komentarza

Hej!

Chętnie bym się przyłączył do tej wycieczki ale o 9.00 ruszam do Opola na zlot tuningowanych ciężarówek zlot . Może następnym razem Joasiu uda mi się ruszyć z Tobą na szlak.

Pozdrawiam i miłej wycieczki :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no to śmigłam sama

za mną 409 km, spalanie 4,12 <_< temp. max 38 st. w korku bo na zakopiance był wypadek na szczęście tylko dwie puszki się stukły , a oprócz tego droga spokojna, słoneczna i przyjemna

test przed wyjazdem w alpy zdało i maleństwo i ja ;)

20100711002.jpg

20100711005.jpg

20100711007.jpg

20100711009.jpg

20100711013.jpg

wycieczka niedzielna

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak się ma klimę to można w takie upały jeździć. Chłodzone manetki, fotel itd..

Niezły kawałek jak na jeden dzień i taką pogodę.

Trening przedalpejski zaliczony, jeśli po powrocie do domu weszłaś do lodówki.walt_disney46.gif

W Alpach może być śnieg.walt_disney40.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...