Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GRUNWALD 2010


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Mam jedno pytanie czy u Waszego Gospodarza można by jutro zaparkować nasze rumaki na kilka godzin ? !scooter

Odnośnik do komentarza

Czytałem wątek na Imprezy, Podróże i raczej Tobie Gumisiek chodzi o parkowanie w sobotę, ale może się mylę. Rozmawiałem tel. z Gospodarzem powiedział, że miejsca jest dużo, koszt 10 od !YES

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Czytałem wątek na Imprezy, Podróże i raczej  Tobie Gumisiek chodzi o parkowanie w sobotę, ale może się mylę. Rozmawiałem tel. z Gospodarzem powiedział, że  miejsca jest dużo, koszt 10 od  !YES

Dokładnie o to mi chodzi (o sobotę) , dziękuję za pozytywną wiadomość . :blink:

ps : strefa czasowa mi szwankuje

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzisiaj o 15.30 dotarłem bez przygód do domku. Wrażenia niezapomniane buźka ucieszona i to wszystko przez Wojtka. Jeszcze raz dziękuje za wspólny wypad. Miałeś chłopie dobry pomysł z tym wyjazdem. Pozdrawiam też grupę z wa-wy. która na chwilkę nas odwiedziła. !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza

Impreza udana, bez przygód też się nie obyło, dużo wrażeń i miło spędzonego czasu na polach i ogrodach wokół Grunwaldu. Z nieba lał się żar, a nad ranem lał deszcz.

Pozdrowienia dla koleżanek i kolegów na maxi którzy dojechali w sobotę z Warszawy i okolic oraz z Malborka !OKK

Załączam zdjęciaGrunwald2010

!OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...