Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GRUNWALD 2010


zdun13m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Witam koledzy. Coś mi się wydaje że nasz okręg może się obudzić po czasie ciszy na forum. Wydaje mi się że osoby które jeżdżą mogłaby zainteresować taka oto propozycja o której dziś powiedział mi Wojtek. 16-18 lipiec fajna imprezka pt. 600-lecie bitwy pod Grunwaldem. to może być naprawdę coś. z resztą zobaczcie sami.

http://www.synaj.com/grunwald/grunwald-2010.htm

Jeżeli byli by chętni to pytanie? kwatery czy namiot? Chłopaki nie ociągać się i pisać szybciutko co i jak. Pozdrawiam. <_<<_<

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej polecam.

Co roku moja drużyna tam jeździ i naprawdę jest fajnie.

Ponegocjuję u siebie nad przepustką lub wspólnym wypadem ale pomysł godny uwagi.

Odnośnik do komentarza

Namioty już sprawdzone :D To może być bardzo fajna impreza, której pominąć raczej nie wypada. Myślę, że wątek powinien trafić na Imprezy, podróże tam będzie znacznie większy odzew <_< Ja się piszę na ten wyjazd <_<

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Powiem szczerze, że i mi łaził po głowie ten wypad, ale w związku z tym że tydzień później atakuję "wolf schanze" to ciężko będzie wygospodarować trochę wolnego czasu.

Bedę monitorował temat , a nuż się uda !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Misiek500v skoro nie możesz niech cię zastąpi misiek1000v :lol: !piwko

prosilem o pisanie na temat, ostrzegalem o banie, zatem tygodniowy ban za pisanie dla samej ideii pisania.

Administracja

Odnośnik do komentarza

Drogi szanowny Admini,

ten wątek jest typowo rozrywkowy i dotyczy "odłamu" łódzkiego. Wydaje mi się, że lekką przesadą jest banowanie pazdziocha za jego posta.

Proponują zbanować również całą resztę:

- cyklon - pisze głupoty całkowicie nie na temat wątku

- Misiek_500V - też pisze głupoty, skoro nie jedzie to po co pisze, przecież i tak nie pojedzie

- Roni - jak się zdecuduje nie napisze póki co swoje przemyślenia niech przez tydzień też trzyma dla siebie, a dodatkowo off topikuje o jakimś wolf schanze

i tak dalej.

Do usłyuszenia za tydzień jak nam bana zdejmą !piwko

Odnośnik do komentarza
Misiek500v skoro nie możesz niech cię zastąpi misiek1000v :)  !scooter

prosilem o pisanie na temat, ostrzegalem o banie, zatem tygodniowy ban za pisanie dla samej ideii pisania.

Administracja

Z przykrością muszę stwierdzić, że taka osoba, jak Misiek_1000V istnieje (nie jest to wymysł Paździocha) i jest to mój ojciec, który był na Burgmanii 2009 i 2010. Z racji tego, ze nie ma czasu na surfowanie po internecie dlatego też nie posiada konta na forum, to jestem jego jedynym źródłem informacji co się dzieje na forum i w świecie skuterów.

I sądzę, że Paździoch mógł zaproponować wyjazd mojemu ojcu, więc nie wiem czemu Administracja twierdzi, że to był offtopic.

Więc wniosek nasuwa się następujący:

Osoba pod nickiem Administracja bardzo żałuję, że nie miała przyjemności poznać osobiście Paździocha, "bo to swój chop" i teraz próbuje go unicestwić na forum :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No tak droga administracjo. Wiem że nie sposób znać wszystkich ale czujności to wam nie brakuje. Myślę że użytkownicy to osoby dorosłe i umiejące sobie poradzić z osobą która wadzi różnym wypowiedzią , wydaję mi się że jeżeli nie można będzie sobie poradzić słowem, to na pewno poprosimy o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

HALO WIELKI ADMINIE CZY JESTEŚ W STANIE ZAJĄĆ STANOWISKO W TEJ SPRAWIE MYŚLĘ ŻE OKRĘG ŁÓDZKI I WSZYSCY KTÓRZY ZNAJĄ PAŹDZIOCHA BARDZO NA TO CZEKAJĄ :)

Odnośnik do komentarza

Paździoch, Ty gaduło

Proponuję wyjazd !scooter w piątek około 15-tej bądź w sobotę wcześnie rano, a powrót w niedzielę około 12-tej.

Paździoch !TAZ zakładam, że jedziesz z nami !bicz Jak już będziesz mógł to odpisz zanim znów "wyrywny" admin Cię zbanuje !guns

Odnośnik do komentarza
Ban mija 18.06.2010.

PS. Bardziej wnikliwym polecam przyjrzeć się treści postów napisanych przez tego Użytkownika.

Widziałem ostrzeżenie Administracji w kierunku Paździocha na forum odnośnie off-topicowania, ale tutaj akurat kolega pisał na temat....

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Coś mi się widzi że wielki brat nie umie przyznać się do błędu. <_<

Trzy wypowiedzi (z tego dwie, jedna pod drugą) w tym temacie. Jedna z nich wielkimi literami oznaczającymi krzyk.

Admin bardzo nie lubi, jak się na niego krzyczy. Za "agresję" w temacie ban na tydzień.

Administracja

Odnośnik do komentarza

JA TEŻ CHCĘ BANA !!!

A JA, A JA !!!

Kurde to już moja druga wypowiedź, przy 3 na pewno mnie zbanuja.

Ciekawe czy jak mości panujący Admin poblokuje wszystkch to co wtedy będzie robił :lol:

PRZYZNAJ SIĘ ADMINIE DO BŁEDU !!!

Odnośnik do komentarza

Na bana trzeba zasłużyć i bardzo chcieć go dostać. Ban jest upomnieniem jeśli inne formy perswazji zawodzą. Najpierw jest kilka ostrzeżeń, Administracja nie lubi dawać bana.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

witam. koledzy do imprezy pod grunwaldem jeszcze trochę czasu ale może zaczniemy deklarować swoją obecność. będzie łatwiej przy załatwianiu miejscówki noclegowej. na dzień dzisiejszy lista jest taka:

1. voy-ciach

2. zdun13m

3.pazdzioch

p.s odnoście mojej krótkiej nieobecności na forum. to muszę wam powiedzieć że naprawdę czuję się w pełni zresocjalizowany za wszystko bardzo mocno przepraszam :) i obiecuje nie pisać nic więcej z dużej litery.

Odnośnik do komentarza

Kolega z pracy, który jedzie z rodziną obejrzeć inscenizację bitwy pod Grunwaldem wyjeżdża w środę 14 lipca, wyraził chęć zabrania swoim kombi (w miarę posiadania wolnej przestrzeni w samochodzie), naszych namiotów, śpiworów, karimat. Chętni muszą przywieźć swoje rzeczy najpóźniej do wtorku 13 lipca do Zgierza !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ktoś myślał nad drogą bo może nie musimy jechać tą ruchliwą siódemką. Wojtek ty znasz tą drogę podpowiedz coś.

Odnośnik do komentarza

Zbiórka na parkingu za McDonald w Zgierzu przed całodobowym sklepem spożywczym o godzinie 15-tej w piątek (16 lipca). Wyjazd max. 15:15

Trasa:

Zgierz – Piątek – Kutno – Gostynin – Płock (krótki postój na stacji paliw) – Bielsk – Bieżuń – Żuromin – Działdowo – Łodwigowo (wieś w której rozstawiamy namioty). Trasa ma około 250km.

Ze względu na porę, tj. piątek godziny popołudniowe będzie raczej duży ruch i takich „turystów” jak my, może dość dużo podążać na Grunwald. Trasa na większości odcinków wyremontowana, więc jechać powinno się dość dobrze. Przejazd przez Płock może zająć sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Proponuje dla Wojtka tytuł mistrza organizacji wyjazdów. Rozmawiałem z nim dzisiaj i stwierdzam bardzo profesjonalne podejście do tematu. Pażdzioch nie będzie nam potrzebna navi. !TAZ Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Mam potwierdzenie, że nasze namioty dotarły już na miejsce. Rozstawiamy się u gospodarza na terenie ogrodzonym i mamy dla naszych !scooter garaż !OKK

Negocjacje cenowe ciagle trwają !OKK o szczegółach to juz na tel.!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...