Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec pachnie Zlotem


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    14

  • michu

    12

  • upiór

    11

  • siemik

    11

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ;) .

Tomek a na co koledze karton soczku ;);) .

Tak myślę może dwa opakowania soczku w kartoniku , ostatnio sprawdza się czarna porzeczka ;) .

P.S

Jak się Kolega mocno opije tego soczku to potem będzie dużo siusiu :P:P:P;) . Miłego odpoczynku :P;)whist .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Bobas dzięki za oponkę.Włodek dziękuję za pomoc w odbiorze tej oponki.Michu tobie za nic nie dziękuję ale dla Joli WIELKI szacun za wjazd tyłem na wasze rancho ja nie dałem rady :( a byłem o połowę mniejszym autem ;)

Bobas jeszcze jedno trafiłem do nich na rancho bez pomocy właścicieli.Trudno było przy tych hektarach trafić ale jakoś się udało !happybth .

Włodek,Michu i Jola dzięki za spotkanko.

Pozdrawiam Siemik.

Odnośnik do komentarza

Witam .

Ja dziś poleciałem na mierzeje wiślaną z Anetą , zachaczyłem w Stegnie do Tomcia żeby zobaczyć jak się czuje biedaczek na początku urlopu (wyglądał ok i zapewnial mnie że nie :( ) . Dzięki Marzenka za kawę ;) . Później Kąty , rybka nad morzem zjedzona !happybth i niestety powrót do domku ale na twarzy banan pozostał 110 km zrobione przy slonecznej pogodzie .

Pozdrowionka

DIZEL

Odnośnik do komentarza

Wszyscy wycieczkują oddzielnie.

A może tak się razem zjechać jakiegoś pięknego ranka i obśmigać trochę ciekawych miejsc ?

Siemik, masz Ty łeb na karku z tą drogą !scooter

Ja niestety jestem niezapamiętywaczem drogowym !scooter

Odnośnik do komentarza

A może niedzielna wycieczka na kaszyby - bory tak np zobaczyć dom stojacy na dachu ? Zawsze chcialem tam się wybrać tylko jakoś nie było okazji .

Bobas ty chyba znasz te tereny to może cos zaproponuj :D

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Trza takie sprawy omówić na sobotnim spotkaniu u Kaśki. To najlepsze miejsce i czas. Choć ja akurat mam grafik zlotowy na lipiec zapisany. Polanów i Giżycko. Zobaczymy się to pogadamy.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa propozycja :D można by coś pomyśleć. My teraz w niedzielę byliśmy w Wielu i Wdzydze Tucholskie zwiedzamy sobie jeziorka :(http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1589a16f09859ee6.html]1589a16f09859ee6m.jpghttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2349abd9b9844f92.html]2349abd9b9844f92m.jpg

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajnie !sciana Marzena ciąga Tomeczka na plażę i muszę się opalać !sciana dopiero od 15 mam czas wolny :) no chyba, że zaskoczę idąc po pieczywo o 7-rano !happybth ;)

Pozdrowienia ze słonecznej Stegny !OKK :)

Odnośnik do komentarza
A może niedzielna wycieczka na kaszyby - bory tak np zobaczyć dom stojacy na dachu ? Zawsze chcialem tam się wybrać tylko jakoś nie było okazji .

Bobas ty chyba znasz te tereny to może cos zaproponuj  ;)

Pozdrowionka

Znam to miejsce.

Jest domek na dachu i superowa wieża widokowa.

Może w niedzielę znajdę czas, bo w sobotę do Kaśki nie dam rady.

Czy ktoś się pisze ewentualnie ( jak wszystko wypali ) na krzywy domek ? ;)

W razie czego spotykamy się w Czersku ok. 10- tej, jedziemy do Wiela nad jezioro- to już typowe Kaszeby i stamtąd do paskudnie krzywego domku ;)

Odnośnik do komentarza

Ja śmigam na wekeend do Ustki jak co roku jest tam świeto fajerwerków jest na co popatrzeć niestety jade na 400 bo za mało miejsc siedzących na moim burku ;)

Odnośnik do komentarza

Jak bedą takie pokazy jak w zeszlym roku to warto być.W tym tygodniu szkolę dzieciaki na "kamarkach"-dwie zrobily swieżo karty.W sobote dojade do Slupska na GSF-ie( skuterek jedzie na przyczepie) wiec może mnie ktoś dowiezie nad morze ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W niedzielę odwiedzam córkę w Darłówku i za "czorta" ni jak nie dam rady dojechać do krzywego domku a jest tam zajefajnie,wiem bo byłem tam z rodzinką kilka lat temu.

Polecam bunkier dźwiękowy.Super atrakcja,dobrze że miałem pampersa - strach mnie wtedy nie zmoczył ;) .

Odnośnik do komentarza
Znam to miejsce.

Jest domek na dachu i superowa wieża widokowa.

Może w niedzielę znajdę czas, bo w sobotę do Kaśki nie dam rady.

Czy ktoś się pisze ewentualnie ( jak wszystko wypali ) na krzywy domek ? ;)

W razie czego spotykamy się w Czersku ok. 10- tej, jedziemy do Wiela nad jezioro- to już typowe Kaszeby i stamtąd do paskudnie krzywego domku ;)

Jestem za Bobas mogę się bryknąc i popatrzeć na widoki i powalony domek ;)

Odnośnik do komentarza
W niedzielę odwiedzam córkę w Darłówku i za "czorta" ni jak nie dam rady dojechać do krzywego domku a jest tam zajefajnie,wiem bo byłem tam z rodzinką kilka lat temu.

Polecam bunkier dźwiękowy.Super atrakcja,dobrze że miałem pampersa - strach mnie wtedy nie zmoczył ;) .

no patrz pan jak blisko-bede w Jarosławcu !OKK

Odnośnik do komentarza

No hej ...

wycieczka fajna ale nie na weekend

kilometrowe kolejki itd.

może ktoś miał by ochotę pojechać w drugą

stronę np. łódzkie...

znalazłam kilka fajnych miejsc do zobaczenia

i jezioro się znajdzie po drodze

jakby co to to mi pasuje 10 i 11

bądź 17 i 18

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...