Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec pachnie Zlotem


upiór

Rekomendowane odpowiedzi

No to może ja zacznę nowy miesiąc .

Właśnie ziewam po maratonie w pracy i zaczynam pomału się pakowac :) .

Kasieńko fotki , no i szkoda że że z nami nie jedziesz na zlot , ale za rok to Ci nie odpuścimy :):) .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bobas

    14

  • michu

    12

  • upiór

    11

  • siemik

    11

Top użytkownicy w tym temacie

No jasne że tak !happybth .

Małe impreza jak co roku !tut , super zlot , pogoda baja Szaman pokazał swoje dobre oblicze !happybth . Dzięki wszystkim i każdemu z osobna , a osobiste podziękowanie dla Bobaska za nocne ech !happybth . Do miłego i szerokości !tut .

Odnośnik do komentarza

Serdeczne dzięki koledzy za wspólny ogarnięty ZLOCIK . Było cudownie . pozostaje teraz czekać na następny --- to tylko za najbliższe 360 dni --- zleci . Pozdrawiam . !happybth

Odnośnik do komentarza

Hejka

fotki bedą na koniec tygodnia

jak mój operator je obrobi :)

bardzo sie ciesze ze zlocik udany

postaram sie na przyszły rok

jechac z Wami :)

pozdro :unsure:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jakoś doszedłem do siebie po Burgmanii ;) , ale śpiączka jakaś mnie nadal ogarnia :unsure: . Dzięki Wam wszystkim koleżanki i koledzy za wspólną podróż w obie strony i za jak zwykle z*******ą zabawę , jeszcze gardło mnie boli po tych nocnych śmichach :) .

Czaro - wreszcie się poznaliśmy !V .

BIBA - fajnie było Ciebie poznać też , i fajnie się razem podróżowało na Zacnych :):);) !scooter !scooter !OKK .

Bobas - jak tam Twoja biegowa ch****a :lol:;) ?

Kasia - już drugi obiecywałaś , że pojedziesz z nami , za trzecim razem porwiemy Cię !YES .

Odnośnik do komentarza

Dzięki również za następny niezapomniany wyjazd.

Jeszcze nie doszedłem do siebie- to chyba kac potwór :)

W czwartek znika z garażu moja biegowa ch........nia :unsure:

Odnośnik do komentarza

Robson nie tylko ty się tak czujesz !guns Ja też nie mogę odespać, chodzę jak by mi ktoś do du...py nakopał :)

Tomek nie przejmuj się pamięcią , opowiemy Ci wszystko ;) !V :) , oczywiście to co pamiętamy :);):)

Odnośnik do komentarza
  Ja też nie mogę odespać, chodzę jak by mi ktoś do du...py nakopał  :)

A może Bobas i Upiorek zrobili użytek ze swojej wygranej.... !V ?

Robson i Upiorek, też się cieszę, że w końcu się poznaliśmy ;):):) !guns

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Z tym odsypianiem to mam podobny problemik.Tomek musimy się zgadać z kolegami na spotkanko aby coś nam poopowiadali bo z całego zlotu pamiętam jak rozbijałem w środę w nocy namiot i sobotę od południa <_< .

Pozdrawiam Siemik

Odnośnik do komentarza

Czaro cała przyjemnośc po mojej oj , naszej stronie .

Nic proszę szanownych państwa nie opowiadac bo się tylko ploteczki na robią , a po co ;);) . A to że Robsonek spał do 12 ,00 że śniadanko Mu przyniosłem , ło matko Michu a nasze znalezne <_< . Ma Robsonek farta ale tylko na krótką chwilę i tak go nie ominie <_<:P;);) . Dużo można by pisac nie lepiej to pamiętac .

P.S

Do Burgmani jeszcze no jakieś 350 dni :P:D:P .

Odnośnik do komentarza
Siemka.Z tym odsypianiem to mam podobny problemik.Tomek musimy się zgadać z kolegami na spotkanko aby coś nam poopowiadali bo z całego zlotu pamiętam jak rozbijałem w środę w nocy namiot i sobotę od południa :D .

Pozdrawiam Siemik

Siemik to i tak jesteś lepszy whist Ja pamiętam jak przyjechałem !OK dostawałem karniaki od Grzegorz76 -Marynarz i zrobiła się niedziela :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemik to i tak jesteś lepszy :lol:  Ja pamiętam jak przyjechałem !piwko  dostawałem karniaki od Grzegorz76 -Marynarz i zrobiła się niedziela  :)

Za to w niedzielę wszystkie koleżanki oglądały się za tobą,tylko nie wiem dlaczego.Czy dla tego że wyglądałeś jak zawsze pięknie z ogoloną buźką,czy dlatego że coś naobiecywałeś w poprzednie dni ;) .

Odnośnik do komentarza

Bobas to czym teraz będziesz jeżdził? Zimno było człowiek narzekał a teraz upał i znowu żle uufff jak gorąco! !OKK ale jeżdzi się bosko !YES pozdrawiam kolegów i koleżanki.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Od dzisiaj jestem w Stegnie do niedzieli jakaś kawa !YES

Tomek co się stało, miałeś przyjechać !OKK do Berlina :blink:

Odnośnik do komentarza
Bobas to czym teraz będziesz jeżdził?

Zobaczymy niebawem.

Szukam Burgmana 650, ale jak nic nie będzie to w grę wchodzi Varadero na wtrysku, Suzuki V-strom oraz Honda Deauville 700 .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...