Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2010


Gość Sent

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, ledwo tydzień minął od zakołkowania. Nawet nie stał pod domem czy na mieście przez ten tydzień, bo zacząłem podejrzewać różne osoby lub sąsiadów :blink: Nawet garaż wysprzątałem w poszukiwaniu winowajcy, ale 0 gwoździa itp

Jednego chętnego na wypad do Poznania na Kubicę mam !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    13

  • bilety

    11

  • Bob

    5

  • Sent

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Właśnie wróciłem było SUPER, ale u nas na forum coś nic się nie dzieje. Czyżby pogoda nie dopisała?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja już w pociągu do Warszawy... :angry:

Widzieliście zdjęcia zdjęcia z imprezy? :o Trochę zmarzłem w drodze z Berlina - padał deszcz i zamoczył mi rękawice (wziąłem kondona, a o nieprzemakalnych rękawicach nie pomyślałem...). I w ogóle nie spodziewałem się zmiany temperatury z 35 na 16 stopni. Dobrze, że przed wyjazdem coś mnie tknęło i założyłem koszulkę termoaktywną. W zestawieniu z kombinezonem i kondonikiem przeciwdeszczowym było bardzo dobrze. Tylko te ręce... :angry:

Marek, o której wróciliście z "wycieczki"? Kiedy odjeżdżałem koło 15.30 was jeszcze nie było. Ja się wkurzyłem, bo Helga mnie źle poinformowała o czasie wyjazdu i okazało się, że moja grupa wyjechała o 9.45 (ci, co nam trąbili). Więc dołączyłem się do grupy jadącej do Berlina, ale tam było trochę nudno, więc się odłączyłem i sam pojechałem do Poczdamu - popatrzyłem z zewnątrz na ogrody i pałace, a potem w strugach deszczu wróciłem na kemping. Zeżarłem bratwurst, popiłem piwem bezalkoholowym i udałem się do domu.

A na forum cicho, bo wszyscy albo wyjechali do Berlina, albo w morze. Został tylko biedaczek sent i hubert ;):rolleyes::angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No i Bob :(

No wiem, wiem :) Jest jeszcze kilka innych osób, których nie miałem jeszcze okazji poznać, np. EmKa. Powinienem użyć stwierdzenia "przysłowiowy" Sent i Hubert :(:(

Odnośnik do komentarza

Pare razy bylo juz blisko :) np na MOTOSHOW szczecinnie nie dojechales z parada Ja na miejscu spotkalem Marka Huberta i Senta

Sezon jeszcze dlugi :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
No i Bob  :(

No wiem, wiem :) Jest jeszcze kilka innych osób, których nie miałem jeszcze okazji poznać, np. EmKa. Powinienem użyć stwierdzenia "przysłowiowy" Sent i Hubert :(:(

No i się skichało - w dziale "ogólne" napisałem o moim bliskim spotkaniu 3 stopnia z asfaltem. No i jestem :( odskuterowiony.

Ale ja tego tak nie zostawię :(.

Odnośnik do komentarza
No i Bob  ;)

No wiem, wiem ;) Jest jeszcze kilka innych osób, których nie miałem jeszcze okazji poznać, np. EmKa. Powinienem użyć stwierdzenia "przysłowiowy" Sent i Hubert ;):lol:

No i się skichało - w dziale "ogólne" napisałem o moim bliskim spotkaniu 3 stopnia z asfaltem. No i jestem !sciana odskuterowiony.

Ale ja tego tak nie zostawię :).

No czytalem :o dobrze ze tylko straty materialne, trzymaj sie i zycze szybkiego powrotu na "konia"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...)

No i się skichało - w dziale "ogólne" napisałem o moim bliskim spotkaniu 3 stopnia z asfaltem. No i jestem  !sciana  odskuterowiony.

Ale ja tego tak nie zostawię ;).

EmKa:

1. Przykro mi z powodu kraksy - wyliżesz się (tzn. fizycznie, psychicznie i skuterowo)! ;)

2. Byłeś tak blisko i nie podjechałeś! :) Jechałeś z Plebanią i Abachem i nie pokazałeś się?!?! ;) Ja z powiatu polickiego! NADUŚ

3. ... zwłaszcza, że ujęła mnie wasza wyprawa w Alpy i Rajd Katyński!: NADUŚ

4. Ech...

A teraz z innej beczki:

Okazało się, że mam wolny piątek (po południu) i sobotę (do mniej-więcej 17.00). Jestem otwarty na różne pomysły. Myślałem o dwóch kierunkach: na wschód albo na zachód. W piątek po południu wyjazd (np. 16.00), jakieś 2-3 godzinki jazdy, nocleg (może pod namiotem?) i sobota objazd okolicy, po czym powrót do domu (żeby gdzieś o 17.00 być "nazad"). Sugestia jest taka:

1. Zachód - NRD - objazd wyspy Uznam.

2. Wschód - kierunek nadmorski (może Darłówko? :o )

Jeśli ktoś ma co najmniej tak dobre pomysły jak ja, niech strzela! :):lol:

Odnośnik do komentarza

Bilety, co Ty taki zmęczony !OKK Dzisiaj z zegarkiem w ręku 8:25 plac Rodła obok pętli z auta wychodziłeś, machałem i nic :D

Ja odpadam, pracuję (na Pentaxa !piwko )

Artcho, Mierzęcin - poszukaj, za Dobiegniewem, wycieczka na 1 dzień fajna, aparat i full ładnych fotek :P

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Bilety, co Ty taki zmęczony  !sciana  Dzisiaj z zegarkiem w ręku 8:25 plac Rodła obok pętli z auta wychodziłeś, machałem i nic  ;)

Trzy noce i dnie zawalone ciężko było odpocząć, przepraszam nie widziałem. Ale dzisiaj widziałem 3 nowe burgmany chyba 400 cm. może mniej w różnych kolorach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Autem jechałem to mogłeś nie zauważyć B)

O tym mówisz ?? Burgman ze Szczecina

A już widziałem na trasie zamkowej z jakiś miesiąc czy dwa temu małego Burgmana :lol:

PS. Dzisiaj ok. 19:30 na Niebuszewie widziany czarny chyba X9 na rej. ZS :)

Sent, co Ci się porobiło, że Ciebie nie ma?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A my dzisiaj zrobiliśmy sobie spontaniczną wycieczkę po NRD, do Alt Warpen (czyli naprzeciwko Nowego Warpna) :D

Dziękuję Markowi Bilety i Arkowi (niezrzeszony ;) ) za miłą przejażdżkę. Marek, daj zdjęcia! !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak zawsze miło z wami po kulać beret dzięki, na liczniku doszło około 140 km.

altwarp3.jpg

szukamy drogi do Altwarp w DDR

altwarp2.jpg

altwarp1.jpg

już na miejscu, jako że nasz kolega Arek (niezrzeszony) jest rybakiem z zawodu, oglądaliśmy sprzęt niemiecki.

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj po mieście nakręciłem 200 km :( To tu to tam i z 13 litrów zrobiło się w baku koło 5 :(

I odkryłem tajemnicę T-Maxa. Stoi zawsze 50 metrów od mojego garażu i jeździ nim kobieta !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
I odkryłem tajemnicę T-Maxa. Stoi zawsze 50 metrów od mojego garażu i jeździ nim kobieta  :(

W niedzielę jak narazie plan: jest na wyjazd do Stralsundu DDR (oceanarium) lub kolega Arek (niezrzeszony) zaprasza na wycieczkę łodzią rybacką. Zobaczymy co nam wyjdzie.

Sent pogadaj z Pania z T-max-a o burgmanii zawsze to miło wspólnie podróżować z kobietami.

Odnośnik do komentarza

Chyba włożę jej karteczkę gdzieś w T-Maxa, bo skuter widzę non stop, a kierowczynię tylko raz :( Zróbmy akcję "Kobiety na skutery" !OKK

Ja w weekend wyjeżdżam :(

A Arek jeździ tą granatową Majesty ? Widziałem go jakoś w zeszłym tygodniu na Nehringa :( I to ze 2 razy :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Chyba włożę jej karteczkę gdzieś w T-Maxa, bo skuter widzę non stop, a kierowczynię tylko raz :( Zróbmy akcję "Kobiety na skutery" !OKK

Ja w weekend wyjeżdżam :(

A Arek jeździ tą granatową Majesty ? Widziałem go jakoś w zeszłym tygodniu na Nehringa :( I to ze 2 razy :(

tak to Arek on czasem też kula czarną majesty, a co ty robisz na Nehringa? zapraszam do mnie do pracy na stadion Hutnika

Odnośnik do komentarza

Pomagałem montować wkład kominowy na Monterskiej :D

A tamte okolice dość dobrze znam, prababcia mieszkała na Kościelnej koło bunkra, kolega jeszcze z podstawówki mieszka na Nehringa, kiedyś na stadionie tam grałem (uu z 10 lat temu :) ) :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...)

W niedzielę jak narazie plan: jest na wyjazd do Stralsundu DDR (oceanarium) lub kolega Arek (niezrzeszony) zaprasza na wycieczkę łodzią rybacką. Zobaczymy co nam wyjdzie.

(...)

Ja "tą razą" weekend mam zagospodarowany.

Ale w kolejny piątek po pracy oraz sobotę chętnie coś bym zrobił. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiaj będzie ciężko, ale za to wczoraj z Arkiem (niezrzeszony) zrobiliśmy wycieczkę po pracy do Berlina, dawno nie widziałem tak za korkowanego ringu !sciana No i pękło 380 km. Dla ogólnej wiadomości zmieniłem kask na kolor biały.

Odnośnik do komentarza

Ring byl zakorkowany tylko w polnocno- wschodniej czesci whist , w poludniowo- zachodniej bylo pusto- sprawdzone !sciana .

PS. Dzisiaj jade na miejsce spotkan 2oo "Spinnerbrücke", trzeba znowu dac troche obfotografowac Morphousa :lol: ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...