Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czerwiec 2010


Gość Sent

Rekomendowane odpowiedzi

No i mamy czerwiec ;) (Gdyby nie szum w tv o dniu dziecka, to przez tę pogodę bym nie widział :P )

Bilety, jak tam fotki ?

Artcho, opisz co tam dolegało !scooter Oni tłumik ściągali, może jest nieszczelność !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • ArtCho

    13

  • bilety

    11

  • Bob

    5

  • Sent

    4

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Foty wstawi Maciej trzeba tylko poczekać. Jutro mam taką nadzieję wyjechać już w stronę Warki w godzinach wieczornych, z przystankiem nocnym w Poznaniu. Dalej już pojadę w grupą PES-u

temat naduś

i od czwartku tylko zabawa na Burgmanii, mam nadzieję że w czwartek dołączy jeszcze do poznania Hubert :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
;) Zdrówko panowie !piwko

A już dokręciłem 3 tysiąc km w tym sezonie !sciana Gdzie ja to robię ;) !piwko

Artcho jak <_< ?

spoko - dziala. dzis zrobilem 300 km z symnem po przepieknych drogach. Wlasnie jestesmy w Rostocku w NRD. Jutro wracamy wzdluz Baltyku - Rugia, Arkona i moze Uznam.

Odnośnik do komentarza

Bylem na zlocie junaka srednia impreza no moze poza tym ze byly 3 skutery SW moja YP400 z niciem ojciec lub cos podobnego iB650 zWalcza .Czekamy na rejestracje na burgmani kolegi z Walcza ,z tego co mowil to tam sa nawet 2szt B650

Pozdrawiam

Tez peklo 300km

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś dokręciliśmy 530 km. Piękna pogoda, piękne miejsca, piękne trasy, świetna jakość nawierzchni! !sciana

Rostock, dalej dookoła Rugii, Arkona i Jasmund. Powrót przez "nasze" Anklam i Dobieszczyn. W jednej z miejscowości wypatrzyłem dwa maxi z polskimi blachami, ale niestety nie udało mi się "zakonotować" skąd.

A co do zlotu Junaka - niestety czytałem niezbyt pochlebne opinie przed imprezą na motofanatyku. Wygląda na to, że się sprawdziły.

Odnośnik do komentarza

Ja w weekend skromne 250 km :D

Bawiłem się w miszcza eco-drivingu. Zalałem Burga pod korek i po 98,8 km zalałem ponownie, trasa Szczecin - Choszczno, 3 wyprzedzania po 120 km/h, a tak to stała 100 km/h i wynik 3,38 litra :D Ale w drodze powrotnej wyszło 4,71 litra na 103,7 km. A dlaczego to nie muszę mówić :P

Miałem kiedyś plan, aby właśnie w jedną sobotę też z tatą wybrać się na przejażdżkę, ale dookoła Zalewu. Ale na razie chyba we dwóch na :D

Ale pogoda dopisała, aż mi za gorąco było !tut

Ojciec jest z motofanatyka. Ogólnie słyszałem, że zlot Junak to niewypał. Ceny z kosmosu, mało atrakcji. Jeszcze w Kronice widziałem, że policja ładnie zlotowiczów przebadała !jump

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to teraz ja coś napiszę o wyjeździe do Warki, tak się chwalicie o kilometrach na liczniku doszło prawie 1400 km. W środę udałem się sam do Poznania, w czwartek z grupą PES-u (Poznańska Elita Skuterowa) i naszym kolegą Hubertem (razem 14 maxi plus jedno auto) udaliśmy się do Warki, było SUPER. Piątek wycieczka na ;) ze zwiedzaniem Warszawy. Sobota również nie zmarnowana wycieczka grupą :):);) !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter . No i oczywiście powrót do domu w niedzielę i tu muszę podziękować Hubertowi za szybki i bezpieczny przejazd.

No i na koniec muszę się pochwalić zostałem wyróżniony przez brać klubową - teraz jestem i ja MEMBER

Odnośnik do komentarza

Te nasze 300km to pryszcz przy waszych 1500 ,ale zeby nie bylo ze region spi pod wasza nieobecnosc :)

To teraz pora na Mala Burgmanie w regionie,MEMBER zobowiazuje :unsure:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Te nasze 300km to pryszcz przy waszych 1500 ,ale zeby nie bylo ze region spi pod wasza nieobecnosc :blink:

To teraz pora na Mala Burgmanie w regionie,MEMBER zobowiazuje :angry:

Pozdrawiam

Drobne sprostowanie! Ja zrobiłem 830 w weekend! <_< Nawet zużycie paliwa wzrosło z 4,26 do 4,29 - dwie osoby + bagaż, no i trochę po autostradach.

A tak serio, to Marek gratuluję. Już wczoraj coś mi nie pasowało przy Twoim awatarze. No i zauważyłem "Member" (po polsku "członek" - jakiekolwiek by to przywodziło skojarzenia :lol: )

Teraz czekam na wieści dotyczące Berlina - specjalnie nabyłem namiot marki Tesco ;) Ciekawe kiedy się rozpadnie...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz czekam na wieści dotyczące Berlina - specjalnie nabyłem namiot marki Tesco :) Ciekawe kiedy się rozpadnie...

Ja kiedyś nabyłem drogą kupna namiot marki REAL, jak zaczął padać deszcz to wewnątrz padało go więcej niż na zewnątrz na następny dzień go oddałem jakoś dziwnie nie robili z tego problemu w markecie. Ale oczywiście życzę szczęścia z namiotem. !guns

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Teraz czekam na wieści dotyczące Berlina - specjalnie nabyłem namiot marki Tesco  ;)  Ciekawe kiedy się rozpadnie...

Ja kiedyś nabyłem drogą kupna namiot marki REAL, jak zaczął padać deszcz to wewnątrz padało go więcej niż na zewnątrz na następny dzień go oddałem jakoś dziwnie nie robili z tego problemu w markecie. Ale oczywiście życzę szczęścia z namiotem. ;)

Przetestuję go w boju. ;) Jeśli będzie w nim padać, przykleję się do kogoś :P Poza tym mam materac, więc ewentualnie spłynę. :P

A tak serio, to po raz ostatni byłem pod namiotem jakieś 26-27 lat temu. 7 lat temu kupiłem czwórkę, aby wybrać się gdzieś z synami i im pokazać jak to jest z namiotem. I zgadnij co... Rozłożyłem go po raz pierwszy w zeszłym tygodniu, żeby sprawdzić, czy się nadaje na Burgmanię. <_< Jest fajny, ale za duży po złożeniu. Więc kupiłem tani i mały, żeby zmieścił mi się pod siedzeniem. Być może będę żałował, ale może wróci chęć wyjeżdżania pod namiot? Niestety trochę stetryczałem i lubię wygodnie się wyspać... A jak wróci ochota i namiot marki Tesco się nie sprawdzi, to zainwestuję w coś lepszego.

PS

Mam nadzieję, że z moim tanim namiotem będzie jak z tanim winem: dlaczego tanie wino jest dobre? Bo jest dobre i jest tanie! <_<;):D

Odnośnik do komentarza

Hehe ja z rodzicami i bratem jeździmy do Kołczewa pod namiot <_<

Mamy niemiecki 6-osobowy, o powierzchni 25 m2 ;)

Ale my to już przesada, polówki, kuchenka gazowa itd :D

A ja już dokręciłem 3500 km w tym sezonie.

Ja tata w zeszłym 5000 km i jeszcze miałem czelność zwrócić uwagę, że dużo <_<

Ale jak jechałem samochodem to miałem ostatnio chęć wciskać się między pasy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Foty wstawi Maciej trzeba tylko poczekać. (...)

Marek, spróbuj może złapać jakiś kontakt z Maćkiem. Może wrzuci na picasę i podrzuci link? Mówię oczywiście o zdjęciach z imprezy w Garaż Motor.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Foty wstawi Maciej trzeba tylko poczekać. (...)

Marek, spróbuj może złapać jakiś kontakt z Maćkiem. Może wrzuci na picasę i podrzuci link? Mówię oczywiście o zdjęciach z imprezy w Garaż Motor.

Będzie problem właśnie dzisiaj wyleciał do pracy, porozmawiam z Elą może da się coś zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...